Įrašai - Diagnozė – hemorojus. Gydyti ar laukti?

Diagnozė – hemorojus. Gydyti ar laukti?
  • 2014 10 kovo

GK klinikos proktologas dr. S. Mikalauskas mano, kad svarbiausia nedelsti ir kreiptis pas gydytoją. Daugelis žmonių vienu ar kitu savo gyvenimo periodu turi skundų dėl hemorojaus. Šie skundai – tai kraujavimas, skausmas ir diskomfortas išeinamosios angos srityje, išsiverčiantys mazgai, perštėjimas.

GK klinika pirmoji Lietuvoje pradėjo taikyti efektyvų hemorojaus gydymą lazeriu.

Technologijoms žengiant į priekį, kartu tobulėjant medicininei įrangai vis plačiau medicinoje pradėtas naudoti lazeris, kuris radikaliai pakeitė nuo seno nusistovėjusį požiūrį į kai kuriuos gydymo metodus. Lazerinė hemoroidektomija ne išimtis. Pradėjus taikyti lazerį hemorojaus gydymui, atsirado daug metodo pasekėjų, nes metodas yra saugus, greitai atliekamas, labai efektyvus.Operacijos metu, kontroliuojant ultragarsu, randama kraujagyslinė hemoroido (hemorojinio mazgo) kojytė, kuri tiksliai koaguliuojama siauru lazerio spinduliu, nepažeidžiant aplinkinių audinių, taip nutraukiant arterinio kraujo pritekėjimą į hemoroidą. Išvešėjęs, prolobuojantis lauk mazgas tiesiogiai koaguliuojamas lazerio spinduliu, dėl to mazgas surandėja ir nunyksta.

Lazerinių operacijų sėkmė labai priklauso nuo specialisto bei įrangos, kurios pagalba atliekama procedūra. Lazerinė hemoroidektomija atliekama vietinėje arba intraveninėje nejautroje. Lazerio šviesolaidis leidžia iki minimumo sumažinti pooperacinį diskomfortą ir pasiekti neįtikėtinų rezultatų.