Duris atvėrė naujas estetinės ir lazerinės medicinos centras „GK klinika Klaipėda“

  • 2009 spalio 9

Duris atvėrė naujas estetinės ir lazerinės medicinos centras „GK klinika Klaipėda“. Tai pirmoji tokio pobūdžio gydymo įstaiga Vakarų ir Vidurio Lietuvoje.

Klaipėdos centre įsikūrusioje privačioje klinikoje teikiamos modernios estetinės medicinos ir grožio paslaugos.Daugelis klaipėdiečių dėl problemų keliančių odos darinių ar modernaus kraujagyslių patologijų gydymo važiuodavo į Vilnių. Nuo šiol šias paslaugas jie galės gauti savame mieste. Pacientai konsultuojami dėl nerimą keliančių apgamų, odos darinių, taip pat diagnozuojami ir gydomi išsiplėtę kojų ir veido kapiliarai. Be skalpelio bus sprendžiamos estetinės grožio problemos, teikiamos atjauninimo procedūros.

Dėmesys skiriamas ir mažiausiems pacientams dėl įgimtų ar atsiradusių kraujagyslinių darinių, portveino spalvos, pigmentinių dėmių. Prireikus jos neskausmingai ir nesukeliant alerginių reakcijų šalinamos lazeriu.“Mieste nebuvo privataus centro, kur be eilių ir didelės gaišaties vienoje vietoje būtų galima gauti įvairiapuses kokybiškas paslaugas. Siekiame, kad pagal galimybę žmogus iškart gautų ne tik gydytojo konsultaciją, bet ir pačią procedūrą“, – sakė klinikos direktoriaus pavaduotoja Rita Seniūnaitė.

Medicinos centre dirbs jungtinė klaipėdiečių ir vilniečių gydytojų komanda: dermatologai, kraujagyslių, plastikos, vaikų chirurgai.
„GK klinika Klaipėda“ bendradarbiauja su analogiška gydymo įstaiga Vilniuje. Ji naudoja pažangiausias pasaulinio lygio medicinos, lazerių bei biotechnologijų pasiekimus.

Klinikos vadovai teigė, kad Klaipėdoje bus teikiamos tokio pat lygio paslaugos, kaip ir sostinėje. „Kai pradėjome, sunkmečio nebuvo. Sunkūs laikai ateina ir praeina, o rūpintis savimi bei sveikata reikia nuolat“, – teigė klinikos direktorius Žilvinas Greičiūnas, paklaustas, ar ne per drąsu per krizę atidaryti naują medicinos centrą. R.Seniūnaitė antrino, kad kamuojančios estetinės problemos apkartina gyvenimą, o jas išsprendus, žmogus atsipalaiduoja bei išsivaduoja nuo psichologinės įtampos.
Medicinos centrui vadovauja gydytojai, kaip patys juokauja, karjerą pradėję nuo sanitarų. Daugelį siūlomų paslaugų jie išbandė patys, kad žinotų kokio poveikio ar pojūčių gali tikėtis klientas.

„GK klinika Klaipėda“ įsikūrusi J.Zembrickio g. 6, Klaipėda. Telefonas pasiteirauti (8 46) 210099, mob. 8 682 12222.