Estetinių grožio paslaugų sąrašą papildė procedūra „Silhouette Soft™“

  • 2013 spalio 16

Estetinių grožio paslaugų sąrašą papildė procedūra „Silhouette Soft™“ – tai nauja pripažinta metodika, kuri pašalina odos pakritimą ir laisvumą, atsiradusį dėl audinių tūrio sumažėjimo ( odos kokybė prastėja dėl odos senėjimo proceso). T.y. audiniai iškontūruojami ir patempiami, gaunamas „lifting“ efektas. „Silhouette Soft™“ – tai procedūra, kurios dėka užkertamas kelias odos senėjimui visiškai saugiu būdu. Unikalu tai, kad jos efektas matomas jau iš karto po procedūros!

Taigi kas yra „Silhouette Soft™“?

„Silhouette  Soft™“ – tai nauja pripažinta metodika, pašalinanti odos pakritimą ir laisvumą, atsiradusį dėl audinių tūrio sumažėjimo (odos stangrumas prastėja dėl organizmo senėjimo proceso). Procedūros metu audiniai iškontūruojami ir patempiami, gaunamas „lifting“ efektas. „Silhouette Softä“ – tai procedūra, kurią gali atlikti Jūsų gydytojas per trisdešimt minučių.

Kuriose srityse galima atlikti „Silhouette Soft™“ procedūrą?

Ypatingai ši procedūra tinka patempti apatinę veido dalį, kaklą, pakelti antakius. Taip pat jos pagalba galima iškontūruoti rankas, odą virš. kelių esančioje srityje ir t.t.

Taigi kokie pagrindiniai komponentai sudaro „Silhouette Soft™“?

Komponentai, sudarantys „Silhouette Soft™“ pagrindą, yra natūralūs ir pilnai suskaidomi (besirezorbuojantys). Be to, jie atitinka išduotame sertifikate nurodytus reikalavimus ir jau daugybę metų naudojami chirurginių operacijų metu.

Ar saugi „Silhouette Soft™“procedūra?

Visi „SilhouetteSoft“ produktai gaminami Mičigano valstijoje (JAV), jie atitinka griežtos sanitarinės kontrolės reikalavimus. Komponentai, sudarantys „SilhouetteSoft“ pagrindą, užkerta kelią odos tūrio ir apimties mažėjimui, o juk būtent dėl to ir sensta oda. Klinikinių tyrimų metu gauti rezultatai atskleidė, jog ši metodika tinka bet kokiam odos tipui ir nesukelia jokių alerginių reakcijų.

Kaip ilgai išlieka „Silhouette Soft™“ procedūros rezultatai?

Matomi estetiniai „Silhouette Soft™“procedūros rezultatai išlieka nuo 12 iki 18 mėnesių. Rezultati po procedūros matomi iš karto ir pasižymi ilgalaikiu poveikiu. Kalbant apie estetinę minėtosios procedūros pusę – akivaizdu, kad žmogaus amžius ir gyvenimo būdas įtakoja jos efektyvumą.

„Silhouette Soft“ puikiai dera su kitomis kosmetinėmis priemonėmis, tokiomis kaip hialurono rūgšties užpildai ir botulino toksinas. Botulino toksinas suleidžiamas ne tik „SilhouetteSoft“ procedūros metu, bet ir po jos. Ypač tinka papildyti Thermage® procedūrą.

Ar Silhouette Soft™“ procedūra Jums tinka?

Konsultacijos metu plastinės – rekonstrukcinės chirurgijos specialistas įvertins Jūsų odos tipą, laisvumą, stangrumą, amžių, aptars, kokių rezultatų Jūs norėtumėte. Ypatingai ši  procedūra tinka toms veido ar kūno sritims, kur yra sumažėjęs odos stangrumas, oda laisva ir (ar) yra jos perteklius. Idealu, jei oda yra plona ar vidutinio storumo, o odos laisvumas ir raukšlėtumas – nuo nedidelio iki vidutinio laipsnio. Silhouette Soft™“ procedūra labai tinka tiems  pacientams, kuriems tradicinę veido patempimo operaciją atlikti yra per anksti.

Visada labai svarbu pasikonsultuoti su procedūrą atliksiančiu gydytoju. Tik jis gali įvertinti Jūsų veido odos pakitimus, tipą ir, išklausęs Jūsų norus, pasiūlyti individualų, labiausiai tinkantį operacijos ar procedūros būdą, bei suteikti išsamią informaciją. Gal išklausęs paciento norus ir įvertinęs esamus pokyčius, gydytojas pasiūlysThermage® procedūrąveido odos frakcinį atnaujinimą lazeriufotoatjauninimą, raukšlių korekciją injekciniais botulino toksino preparatais ar audinių užpildų preparatais, pasiūlys derinti kelis šiuos būdus.

Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks Jums labiausiai tinkantį ir efektingiausią gydymo planą.

Kokių veiksmų reikėtų imtis prieš atliekant šią procedūrą?

Pacientui rekomenduojama su praktikuojančiu gydytoju aptarti lūkesčius, kainą ir kitus iškilusius klausimus. Be to, pacientas privalo pranešti gydytojui apie anksčiau taikytą gydymą nepriklausomai nuo to, kokius vaistus jis vartoja pastaruoju metu.

Kokios  rekomendacijos atlikus šią procedūrą?

Atlikus „Silhouette Soft™“ procedūrą, skruostai taps pilnesni ir jų kontūras grįš į ankstesnę vietą (pakils). Po procedūros rezultatai bus matomi iš karto.  Tam, kad gauti rezultatai išliktų efektyvūs ilgesnį laiką, rekomenduojama procedūrą derinti su Thermage® procedūra, hialurono rūgšties užpildais ir botulino toksino injekcijomis . Kaip ir po bet kurios estetinės procedūros paciento oda gali pabrinkti,  parausti, gali atsirasti mėlynės, tačiau šie požymiai išnyksta per kelias dienas. Iš karto po šios procedūros pacientas galės grįžti prie įprastinio gyvenimo būdo. Po „Silhouette Soft“  rekomenduojama vengti didesnio fizinio krūvio ir veido masažo.

Kaip aš atrodysiu iš karto po „Silhouette Soft™“ procedūros?

„Silhouette Soft™“ – tai procedūra, kurią atlieka gydytojas per 30 minučių. Natūralūs rezultatai matomi tuojau pat po procedūros. Jūs iš karto pastebėsite, kad veidas atrodo labai natūraliai, pailsėjęs ir atsigavęs. Šio atjauninimo metu pilnai išlieka visi veido judesiai ir visos emocinės išraiškos. Be to, „Silhouette Soft™“ puikiai atstato veido kontūrus, paryškina skruostus ir smakrą , atstato prarastą audinių tūrį ir suteikia jaunatvišką išvaizdą.

Taigi kas turi teisę atlikti „Silhouette Soft™“ procedūrą?

„Silhouette Soft™“ procedūrą turi teisę atlikti tik gydytojai, turintys sertifikatus, leidžiančius užsiimti tokio pobūdžio veikla. Visi mūsų  gydytojai, turintys šiuos sertifikatus, buvo griežtai ruošiami specialioje „Silhouette“ mokymo įstaigoje.