GK Klinika pristato PHARMANEX BIOFOTONINĮ SKANERĮ – išmatuoti antioksidantų kiekį žmogaus kūne!

  • 2006 liepos 15
  • Ar žinote, kiek antioksidantų suvartojote vakar?
  • Ar žinote, kiek jų iš tikrųjų pasisavino organizmas?
  • Ar jūsų vartojami multivitaminai iš tikrųjų veikia?
  • Ką sako jūsų kūnas apie tikruosius jūsų maitinimosi įpročius?

O jeigu visa TAI Jūs galėtumėte sužinoti TIK per 3 minutes trunkantį neskausmingą lazerinį skenavimą? Štai todėl mes ir turime unikalų prietaisą, kad galėtume atsakyti į šiuos klausimus.

Vilnius, 2006 m. liepa, GK Klinika pristato naujausią ir patogiausią pasaulyje būdą išmatuoti realiu laiku antioksidantų kiekį žmogaus kūne!

Nuo 2006 m. liepos mėnesio mūsų GK Klinikoje pacientai galės greitai ir neskausmingai sužinoti , kaip organizmas pasirengęs apsiginti nuo laisvųjų radikalų. Tuo tikslu pristatome unikalų šiuolaikinės technologijos įrenginį – Pharmanex Biofotoninį Skanerį.

Pirmą kartą mokslo istorijoje buvo sukurtas būdas, kaip išmatuoti žmogaus odos antioksidantų lygį neinvaziniu būdu ir iš karto gauti rezultatą. Tai didžiulis laimėjimas, nes lig šiol tokie tyrimai buvo atliekami tik iš kraujo mėginių. Rezultatai nebūdavo tikslūs, juolab, kad tai nėra tikrasis “kovos laukas”, kuriame antioksidantai kovoja su laisvaisiais radikalais.

Pharmanex biofotoninis antioksidantinių karotenoidų skeneris suteikia galimybę nustatyti žmogaus gyvenimo ir gerovės lygį. Tik iš vieno duomens galima padaryti išvadas apie šiuos penkis svarbiausius sveikatos faktorius:

  • Vaisių ir daržovių suvartojimą;
  • Suvartojamų maisto papildų vertę;
  • Kūno riebalų įtaką;
  • Negatyvių aplinkos faktorių įtaką (pvz., rūkymas, alkoholio vartojimas ir pan.);
  • Genetinį polinkį įsisavinti ir kaupti svarbiausias maisto medžiagas.

Asmenys, kuriems bus atliktas skenavimas, iš karto gaus atsakymą apie savo antioksidantinį aktyvumą. Jums pageidaujant, galėsite dalyvauti LifePak® antioksidantų programoje: įsigyti ir vartoti LifePak® antioksidantų kompleksą, ir toliau sekti, kaip auga organizmo antioksidantinis aktyvumas ir apsauga.

Bendrovė Pharmanex yra pasaulinė lyderė augalinių farmacinių preparatų ir maisto papildų gamybos ir vystymo srityje, o jų gaminami maisto papildai LifePak® šiuo metu yra geriausiai subalansuoti kompleksiniai maisto papildai pasaulyje. Kiekvienas produktas iš LifePak® grupės yra sukurtas ir pagamintas taip, kad atitiktų skirtingus kiekvieno individo maitinimosi poreikius. LifePak® yra vienintelis maisto papildas su multivitaminais ir mineralais, kurio teikiama antikosidantinė organizmo apsauga buvo įrodyta klinikiniais tyrimais.