GK klinikoje taikomas migrenos bei kitų galvos skausmų gydymas be vaistų.

  • 2012 rugsėjo 12

CEFALY – Migrenos bei kitų galvos skausmų gydymas be vaistų

Cefaly yra inovatyvus medicinos prietaisas, kuris buvo sukurtas specialiai migrenos bei kitų galvos skausmų gydymui bei profilaktikai be vaistų. Cefaly, veikdamas elektroterapijos principu, generuoja, kurie sukelia maloniai trišakį nervą stimuliuojančius elektros impulsus, tokiu būdu ramindami skausmą, blokuodami ir gydydami skausmo priepuolius be vaistų. Be skausmo malšinimo Cefaly daro neįkainojamą profilaktinį poveikį galvos skausmams išvengti. Naudojamas po 20 minučių kelis kartus per savaitę, Cefaly gali labai padėti žmonėms išvengti migrenos, klasterinių, trišakio nervo uždegimo bei įtampos galvos skausmų. Šį medicininį prietaisą naudojant skausmų profilaktikai galima ryškiai sumažinti migrenos ir galvos skausmų dažnį ir intensyvumą. Svarbiausia – su Cefaly pagalba galima sumažinti suvartojamų vaistų kiekį bei įveikti priklausomybę nuo jų. Tyrimai rodo, kad pernelyg didelis analgetikų kiekio vartojimas gali turėti neigiamą poveikį Jūsų organizmui.

Kaip Cefaly veikia?

Cefaly veikimo principas buvo sukurtas po ilgų klinikinių tyrimų laikotarpio. Šis medicinis prietaisas generuoja švelnius bei labai tikslius elektros impulsus, kurie veikia nervų ląsteles. Stimuliacija elektros impulsais yra labai veiksminga siekiant sumažinti skausmą, nes skausmo impulsai perduodami nervais. Unikali Cefaly elektrodo struktūra užtikrina kontaktą su trišakiu nervu, prietaisas per elektrodą stimuliuoja viršutinę trišakio nervo šaką, taip paveikdamas visą trišakio nervo sistemą. Cefaly veikia tiesiogiai į trišakį nervą, kuris yra svarbiausias jaučiant galvos skausmus. Cefaly veikia trišakio nervo sistemą dviem pagrindiniais principais:

Endorfinų gamybos mechanizmas – Cefaly generuoja švelnius žemo dažnio impulsus, kurie stimuliuoja Aδ skaidulas, kurios dar yra vadinamos diferencijuoto skausmo skaidulomis. Šių skaidulų stimuliavimas atitinkamo dažnio impulsais gerokai padidina endorfinų gamybą ir daro įtaką trišakio nervo sistemai. Endorfinai kitaip yra vadinami „laimės“ hormonais, jie sukelia harmonijos ir bendros gerovės jausmą. Minėti fenomenai modifikuoja trišakio nervo, provokuojančio migrenos priepuolius, jaudrumo slenkstį, todėl migrenos priepuoliai kartojasi rečiau ir būna silpnesni.

TENS mechanizmas – Cefaly generuoja labai aukšto dažnio impulsus, kurie stimuliuoja Aβ nervines skaidulas. Jų stimuliacija blokuoja skausmo impulsų plitimą centrinėje nervų sistemoje, tokiu būdu užkirsdami jų patekimą į smegenis. Cefaly prietaiso TENS (transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija) technologija medicinos istorijoje yra žinoma ir naudojama daugiau kaip 40 metų, pripažintas jos veiksmingumas, sauga ir gebėjimas slopinti skausmo impulsus.

Cefaly šalutinis poveikis

Cefaly yra visiškai saugus medicinos prietaisas. Jo poveikis pasireiškia per įvairius moksliniais tyrimais išbandytus ir patvirtintus fiziologinius mechanizmus ir praktiškai nesukelia jokio šalutinio poveikio. Be to, visos naudojamos medžiagos yra saugios ir nesukelia odos alergijos. Mokslinių bandymų metu nebuvo užfiksuota jokių šalutinių poveikių, išskyrus po procedūros atsiradusį odos paraudimą, kuris atsiranda dėl suaktyvėjusios kraujotakos. Cefaly saugiai gali naudoti visi žmonės, netgi vaikai nuo nuo aštuonerių metų amžiaus. Šis medicinins prietaisas yra visiškais saugus nėščiosioms. Vienintelis pastebimas šalutinis poveikis yra galimas mieguistumas. Dėl šios priežasties nerekomenduojama naudoti Cefaly vairuojant ar valdant kitus mechanizmus.

Daugiau informacijos apie CEFALY gydymo metodą galima rasti svetainėje cefaly.lt