Ką svarbu žinoti ir kur kreiptis pacientams, kuriems būtina atlikti laparoskopinę operaciją?

  • 2011 lapkričio 8

Ką svarbu žinoti ir kur kreiptis pacientams, kuriems būtina atlikti laparoskopinę operaciją? Konsultuoja „GK klinikos“ gydytojai chirurgai dr. Saulius Mikalauskas ir dr. Rūta Kurtinaitienė.

Pastarųjų metų chirurgija siekia išgydyti pacientą pačiu optimaliausiu būdu: suderinti kuo mažiau agresyvų gydymo būdą ir kuo didesnį sveikatos išsaugojimą, užtikrindama minimalų gydymo nulemtą traumatizmą ir kiek įmanoma geresnę paciento gyvenimo kokybę. Todėl tausojamosios arba laparoskopinės operacijos užima vis svaresnę vietą. „GK klinikoje“ laparoskopinės pilvo operacijos atliekamos visa apimtimi, t.y. visos ligos, kurias galima gydyti taikant minimaliai invazinę chirurgiją, pas mus gydomos“, – pabrėžia pilvo chirurgas proktologas dr. S.Mikalauskas.

„Vis plačiau šis tausojamosios chirurgijos gydymo būdas taikomas ir sergantiesiems ginekologinėmis ligomis. Dažniausiai šis gydymo metodas pasirenkamas esant neaiškios kilmės ūminiam ar lėtiniam skausmui pilvo apatinėje dalyje ar juosmens srityje, negimdiniam nėštumui, kiaušidžių navikų (cistų), gimdos miomų, endometriozės diagnostikai ir gydymui,. Nevaisingumo atvejais laparoskopijos metu galima įvertinti kiaušintakių pratekamumą, kitus su šia patologija susijusius svarbius veiksnius “, – apie laparoskopiją ginekologijoje kalba gydytoja akušerė-ginekologė dr. R.Kurtinaitienė.

„GK klinikoje“ gali gydytis iš bet kurio šalies kampelio atvykęs pacientas, svarbu, kad jis būtų draustas privalomuoju sveikatos draudimu, tuomet jam nereikės mokėti visos paslaugos kainos. Šalies įstatymai leidžia žmogui rinktis ir gydytoją, ir gydymo įstaigą. „Svarbiausia, kad žmogus žinotų, jog jis tikrai gali pasirinkti gydytoją, kuriuo pasitiki, ir dėl to nereikės laukti pusmečio ar net metų. Mūsų klinikoje eilių nėra, o pacientai gydomi modernia technika ir gydymo būdais“, – pabrėžia dr. S.Mikalauskas.

Kai žmogus renkasi gydymo įstaigą, jis nori būti tikras, kad juo bus pasirūpinta nuo atėjimo į kliniką iki išrašymo, taip pat išsamiai išaiškinta, kaip jis turi elgtis namuose. Visa tai kartu su puikia priežiūra ir aptarnavimo kultūra, geromis buities sąlygomis laukia „GK klinikos“ pacientų. Jauki aplinka, patogi vieta, privatumas, ramybė – viso to norisi, ypač jei sergate, negaluojate. Taigi išspręsti sveikatos problemas greitai, saugiai ir kokybiškai nuolat pasirengęs puikus „GK klinikos“ kolektyvas.

Jei turite klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel.: (5) 255 33 53 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.