Lietuvoje, pristatytos odos anti- senėjimo procesų ekspertės „Laboratoires FILORGA“

  • 2011 balandžio 14

2011 m. balandžio 14 d. „Bonsoir, belle, charmante femme“, – tokiais žodžiais balandžio mėnesį prancūziško grožio eliksyrų ekspertai „Laboratoires FILORGA“ pasitiko Lietuvos moteris renginyje „French touch“, kuris vyko „GK Klinikoje“ Vilniuje.

Kompanijos „Laboratoires FILORGA“, kuria jau 30 metų pasitiki moterys bei estetinės medicinos specialistai daugiau kaip 50-yje šalių, atstovai pristatė keturias anti-ageing produktų linijas. Tai – mezoterapijos priemonės, audinių užpildai, glikolio pilingai ir anti-ageing kosmetika, pagaminta estetinės medicinos pagrindu. Visos veido priežiūros priemonės yra sukurtos pagal pažangiausias technologijas, o savo sudėtyje turi biologiškai aktyvių medžiagų, kurios paskatina odą suspindėti iš naujo.

Prancūziškos jaunystės ir  žavesio paslaptimis tą vakarą dalijosi iš Prancūzijos specialiai į renginį atvykę „Laboratoires FILORGA“ atstovas Andrei Parakhnevitch ir Pasaulinės mezoterapijos asociacijos įkūrėjas, Bordo universiteto profesorius, mezoterapijos paslapčių išmokęs daugelį pasaulio gydytojų Dr. Philippe Petit.