Naujas modernus įvairiaspalvių tatuiruočių ir pigmento dėmių šalinimo Q-Switch lazeris.

  • 2008 gruodžio 20

2008 m. gruodžio mėn. „GK klinika“ įsigijo naują modernų lazerį tatuiruočių bei pigmentinių dėmių šalinimui.

Nuo šiol sostinės „GK klinikoje“ bus teikiama tatuiruočių šalinimo procedūra nauju, vadinamuoju Q-Switchlazeriu, termiškai paveikiančiu tik tatuiruotės dažą, esantį odoje, net ir giluminiuose odos  sluoksniuose, o žmogaus audinių nežalojančiu.
„Nacionalinio sveikatos instituto“ duomenimis, naujieji Q-Switch modelio lazeriai išsiskiria iš kitų tatuiruotes šalinančių lazerių tuo, kad po procedūros šiuo aparatu visiškai nelieka randų.
Be to, naujasis  „GK klinikos“ lazeris yra specialaus modelio – didžiausio galingumo ir gebantis nepriekaištingai šalinti ne tik juodos spalvos, bet ir spalvotas tatuiruotes.

Pigmentinės dėmes galima šalinti  arba blyškinti. Jos tampa blyškesnės naudojant kosmetines priemones, kitus metodus, tačiau visų balinamųjų procedūrų efektas tėra trumpalaikis. Efektyviai pigmentines dėmes galima pašalinti tik lazerio pagalba.
Naujasis lazeris monochrominės šviesos impulsais suskaido tiek įgimtų, tiek įgytų pigmentinių dėmių pigmentus į smulkias daleles, kurios pasišalina iš organizmo.
Q-Switch lazeris yra labai galingas, todėl vienodai sėkmingai skaido (o tai labai svarbu, norint  visiškai pašalinti pigmentą) bet kuriame odos sluoksnyje esantį pigmentą. Tai ypač svarbu, nes dauguma kitų pigmentą šalinančių sistemų , ne visada gali išvalyti pigmentą iš giliausių odos sluoksnių , nes veikia labiau paviršiniuose odos sluoksniuose. Dėl to neretai pigmentinės dėmės atsinaujindavo.