Nuo šiol vilniečiai ir sostinės svečiai savo sveikata ir grožiu gali pasirūpinti naujame GK klinikos padalinyje.

  • 2009 lapkričio 29

Nuo šiol vilniečiai ir sostinės svečiai savo sveikata ir grožiu gali pasirūpinti naujame GK klinikos padalinyje A.Juozapavičiaus gatvėje. Čia jie ras ne tik įprastų procedūrų, bet ir daug naujų paslaugų.

Graikai tikėjo, kad graži siela – tik gražiame kūne, todėl rūpinimasis jo sveikata ir išvaizda – būtinybė, o ne tuštybė.
Klinikai, kuri kasmet pasiūlo vis daugiau medicinos naujovių ir procedūrų, atsirado poreikis plėstis. Į naująjį padalinį A.Juozapavičiaus gatvėje perkelta kūno modeliavimo laboratorija, jame bus atliekamos manualinės terapijos procedūros, teikiamos osteopato, dietologo ir kosmetologo konsultacijos ir paslaugos.

„Šį GK klinikos padalinį siekėme įrengti ne tik kaip Lietuvoje jau įprastą grožio kliniką ir SPA centrą – norėjome įkurti tikrą gražaus ir sveiko kūno laboratoriją. Todėl stipriai išplėtėme estetinės medicinos ir grožio paslaugų spektrą. Atsirado ir naujų – pirminės sveikatos priežiūros – paslaugų”, – pasakojo GK klinikos rinkodaros direktorė Nijolė Bartaškienė.
Todėl specialistų kolektyvą papildė šeimos gydytoja ir psichologė.
Pasak N.Bartaškienės, klinikoje dirbanti šeimos gydytoja ne tik tikrina sveikatą ir išrašo reikiamų vaistų, bet ir pataria, kada ir nuo ko skiepytis, nusiunčia pas reikiamus specialistus.

Pavyzdžiui, kamuojamus galvos, stuburo, sąnarių skausmų, radikulito, nemigos ar galvos svaigimo priima čia pat dirbantis manualinės terapijos specialistas gydytojas osteopatas Gija Amkoladzė, tobulinęsis Rusijoje, Japonijoje ir Čekijoje.
Padėti sielai ir kūnui išsaugoti darną – taip savo darbo prasmę apibūdina kita naujosios klinikos specialistė – psichologė Justina Kaliatkaitė. Žmogus, anot jos, nesijaučia ne tik veikas, bet ir gražus, jei jį iš vidaus graužia nepasitikėjimas savimi, nerimas ar nuolatinė įtampa. Psichologas padeda surasti problemų sprendimo būdus, atsikratyti priklausomybių ir susigaudyti savo jausmuose.

Kūnui tobulinti naujame klinikos padalinyje yra daugybė įvairiausių modernių priemonių. Pasitelkę šiuolaikines kompleksines technologijas, patyrę specialistai kiekvienam žmogui sudaro individualią programą, tobulinančią kūno kontūrus.
„Be įvairių masažų, kurie atliekami rankomis ar moderniais medicinos įrenginiais, papildomi akmenų terapija, pacientai gali išbandyti presoterapiją. Ji padeda iš organizmo pašalinti skysčių perteklių, sumažinti kūno apimtis. Ši terapija – ir efektyvus ginklas kovoti su celiulitu ir nutukimu”, – pasakojo kūno skulptūros specialistė Lilija Lukša.
Kūno modeliavimo laboratorijos specialistai yra sukaupę visą arsenalą prietaisų, kuriais galima atlikti vakuumo, infraraudonųjų spindulių, radijo bangų, jonoforezės, ultragarso, šviesos terapijos procedūras ir daugelį kitų.
Taikoma ir naujiena – povandeniniai masažai bei talasoterapija. Jie puikiai atpalaiduoja, stabilizuoja kraujospūdį, pašalina stresą, gerina medžiagų apykaitą ir netgi padeda formuoti tobulas kūno linijas.

Subalansuoti mitybą padeda GK klinikos padalinio, įsikūrusio A.Juozapavičiaus gatvėje, dietologė. Ji sudaro individualų valgiaraštį ir mitybos grafiką.
Anot klinikos rinkodaros direktorės N.Bartaškienės, pacientai gali atlikti maisto netoleravimo testą, kuris padeda tiksliai nustatyti lėtinę nepageidaujamą organizmo reakciją į atskirus maisto produktus ir išsiaiškinti, ką galima valgyti, o ko ne.
Testas atliekamas paėmus paciento kraujo mėginį ir kartojamas tam tikrais periodais.
GK klinika siūlo ir visiškai naują požiūrį į mitybos subalansavimą. Tam pasitelkiamos pačios moderniausias pasaulyje – genetinės – biotechnologijos.

Neseniai visuose GK klinikos padaliniuose pradėti taikyti mitybos genetiniai testai – naujiena Baltijos šalyse. Jie leidžia tiksliai nustatyti žmogaus genuose užkoduotus mitybos ir medžiagų apykaitos ypatumus.
Tokį testą užtenka atlikti tik vieną kartą gyvenime, nes žmogus gimsta ir miršta turėdamas tą patį genų rinkinį.
Mitybos genetinis testas leidžia tiksliai sudaryti tik konkrečiam žmogui būdingą mitybos programą, pritaikyti papildomas priemones pagal individualius poreikius.

Jis ne tik padeda sureguliuoti kūno masę, bet ir parinkti profilaktikos priemones, palaikančias fiziologinę ir hormonų pusiausvyrą, saugančias nuo neigiamų streso pasekmių, kitų sutrikimų.
Pačiu didžiausiu žmogaus organu pagal plotą – oda – naujajame GK klinikos padalinyje rūpinasi patyrusi kosmetologė.
Ji gali pritaikyti įvairiausias šiuolaikines priemones: nuo aukštos klasės šveicariškos kosmetikos, mezoterapijos, ultragarso ar jonoforezės su aktyviomis medžiagomis iki kamieninių ląstelių biotechnologijų.
Greitas, kompiuterizuotas tyrimas„Beau Visage” padeda nustatyti biologinę veido odos būklę ir parinkti pacientui išties reikalingas odos priežiūros ar gydymo procedūras, tinkamas kosmetikos priemones.
Minėtasis tyrimas atskleidžia ir tokius dalykus kaip odos biologinis amžius, kraujotakos būklė, melanino ir kolageno kiekis, odos tipas, saulės spindulių pažeidimo laipsnis, raukšlių išsidėstymas ir gylis, numatomas odos būklės pokytis ateityje.

Pacientų patogumui po įvairių procedūrų galutinį akcentą jų gražiai išvaizdai suteikia plaukų stilistė.