Pasibaigus šiltajam sezonui

  • 2011 rugsėjo 12

Pasibaigus šiltajam sezonui GK klinika kviečia Jus, nuo rugsėjo 12d. iki spalio 15 d., nemokamai pasitikrinti apgamus

Chirurgas-onkologas Karapet Babajan primena, kad ypatingai svarbu po vasaros ir atostogų pasitikrinti savo apgamus: ar nepakito, ar neatsirado naujų apgamų bei pigmentinių dėmių.

Kokie pokyčiai turėtų priversti sunerimti? Primename pagrindinius A, B, C, D kriterijus. A – tai apgamo asimetrija, B – kontūro nelygumai, C – apgamo spalva ir D – didesnis nei 6 milimetrų diametras.

Esant bet kokiam iš išvardintų pakitimų, reikia kreiptis į gydytoją, kad nustatytų, pavojingi jie ar ne. Susirūpinusiems savo apgamų būkle siūlome GK klinikos paslaugas. Didelis privalumas yra tas, kad čia dirba profesionalūs, didelę patirtį turintys, odos vėžio gydymo specialistai, kurie padės tais atvejais, jei apgamo pokyčiai smarkiau progresavę.

Šiandien sunku išsirinkti, kur kreiptis dėl apgamų konsultacijos ar gydymo. Medicinos įstaigų, siūlančių šią paslaugą, išties daug. Kuriai teikti pirmenybę, kad rezultatai nenuviltų? Be abejo, ypač svarbu profesionalumas ir patirtis. Bet ne mažiau svarbu, kad į pagalbą būtų pasitelkiama pati moderniausia įranga.

Laukiame Jūsų GK klinikoje, adresu Gedimino pr.14, Vilnius. Būtina išankstinė registracija, tel. 8 (5) 2553353, 8 620 55599.