Anti-Agеing Mezoterapija, Mezoliftingas, Biorevitalizacija

Mezoterapija

Kas yra Mezoterapija?

Mezoterapija – tai medicininis gydymo metodas, kurio metu į probleminę kūno zoną mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veiklieji preparatai ar jų mišiniai. Tai ne tik gydymo technika, technika tik dalis šio gydymo būdo.

Mezoterapijos pradininkas – prancūzų gydytojas M. Pistoras jau daugiau kaip prieš 51 metus aprašė ir suformulavo svarbiausius šios gydymo metodikos teiginius.

Ką reiškia žodis „Mezoterapija“?

Mezoterapijos pavadinimas kilo iš dviejų žodžių: „meso“ ir „terapija“. Mezo,- ( nuo mezoderma) – vidurinis gemalo lapelis, iš jo išsivysto įvairūs audiniai bei organai, tame tarpe ir oda. Terapija – tai gydymas.

Kodėl Mezoterapijos metodas yra toks efektyvus?

Į odą ar kitą probleminę vietą švirkščiami preparatai yra biologiškai veiksmingesni, nei leidžiant į raumenis ar veną, mezoterapijos efektyvumas didesnis, reikia žymiai mažesnių vaistų ar preparatų dozių, o veikimas suleistoje vietoje yra ilgesnis ir stipresnis!

GK Klinikoje mezoterapijos procedūros atliekamos panaudojant specialų programuojamą naujos kartos mezoterapinį prietaisą „pistoletą“: juo mikroinjekcijas galima atlikti labai tiksliomis dozėmis, į vienodą odos gylį, greitai ir neskausmingai.

Kuriose medicinos srityse taikomas šis gydymo metodas?

Mezoterapija taikoma beveik visose medicinos srityse: plačiausiai – estetinėje medicinoje, dermatologijoje – odos senėjimo profilaktikai ir gydymui (stangrumui, elastingumui padidinti), strijų, celiulito korekcijai ir gydymui, plikimo gydymo sudėtinė dalis ir t.t.

Kokie yra Mezoterapijos privalumai?

Tai neskausmingas gydymo metodas, su specialiu mezoterapiniu „pistoletu“ ar rankiniu būdu – jis atliekamas greitai, tiksliai. Mažos preparatų dozės suleistos tiksliai į reikiamą vietą duoda tikrai gerus rezultatus.

Kas yra „Anti-Ageing Mezoterapija”?

Anti-agening mezoterapijos metu į giliąją odą suleidžiamas specialus NCTF® FILORGA atjauninamas kompleksas. Šis kompleksas sudarytas iš hialurono rūgšties ir 54 veikliųjų medžiagų , kurios padeda apsaugoti odą nuo sendinančių procesų, juos sustabdo ir atstato odos struktūrą. Į šio jaunystės eleksyro sudėtį, be hialurono rūgšties, dar įeina 14 vitaminų, 24 aminorūgštys, 6 kofermentai, 5 nukleorūgščių bazės, 4 mineralai ir 2 antioksidantai. Unikalaus atjauninančio kokteilio efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais!

Kas yra „Biorevitalizacija”?

Biorevitalizacija – tai gilus odos drėkinimas biologiniu būdu, kai naudojant mezoterapijos techniką į giliąją odą suleidžiamas speciali hialurono rūgštis. Prailginto poveikio speciali FILORGA M-HA 18® hialurono rūgštis – biorevitalizantas – intensyviai drėkina odą, nes turi didelį drėkinimo potencialą. Prisotinus odą drėgme, sumažėja smulkiųjų raukšlelių tinklas, atsistato odos struktūra, pagerėja odos tonusas ir elastingumas, oda tampa skaisti ir tarsi pasitempia. Tai unikali procedūra, kuri puikiai pagerina odos kokybę, suteikia jai švytėjimo bei užkerta kelią atsirasti smulkioms raukšlėms!

Ar šis būdas Jums tinka?

GK Klinikoje mezoterapijos procedūras atlieka sertifikuotas specialistas, įgijęs žinias Paryžiuje Prancūzijos Mezoterapijos Draugijos Dr. J. Le Coz organizuotuose mezoterapijos mokymo kursuose.

GK Klinikoje gydytojas Jus nuosekliai apžiūrės, įvertins esamus pokyčius, supažindins Jus su visais šios procedūros ypatumais. Kartu aptarsite norimą rezultatą. Kiekvienu atveju specialistas individualiai parinks Jums tinkantį medikamentų mišinį, leidimo techniką, seansų kiekį ir dažnumą.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, ar nesergate autoimuninėmis ligomis, ar nevartojate Aspirino ir kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Kas yra „MEZOLIFTINGAS“?

Tai specialus senstančios odos gydymas mezoterapijos būdu, kurio metu lyginamos raukšlelės, oda įgauna stangrumo, pilnumo, prisotinama drėgmės, ji tarsi „švyti“. Šie rezultatai nėra ilgalaikiai, tačiau mezoterapija nekenksminga ir tokius seansus galima kartoti dažnai (kiek pageidauja pacientas). Kartojimo intervalus gydytojas nustato individualiai.

Kuriose srityse galima atlikti mezoterapijos procedūras?

Mezoterapijos procedūras galima taikyti ne tik veido, bet ir kaklo, „dekolte“ bei plaštakų odai ir t.t.

Ar galima Mezoterapiją taikyti su kitomis estetinėmis procedūromis?

Mezoterapija gali būti kombinuojama su įvairiomis estetinėmis ir plastinėmis procedūromis: plastinėmis operacijomislazerinėmis ar IPŠ procedūromis,Thermage®, kamieninių ląstelių terapija, audinių užpildaisbotulino toksino preparatais ir kt. Mezoterapija teigiamai veikia odos patinimą, uždegimą, mikrocirkuliaciją, pooperacinius randus (2-3 savaites po operacijos).

Kaip Mezoterapija gydomas celiulitas?

GK Klinikoje veikia KŪNO MODELIAVIMO LABORATORIJA, kurioje, pasitelkus moderniausias kompleksines technologijas, kartu ir mezoterapiją, gydomas celiulitas. Tai užtikrina žymiai greitesnius ir geresnius gydymo rezultatus. Mezoterapija veikia visus specifinius celiulito formavimosi procesus. Kiekvienai pacientei parenkamas individualus medikamentų mišinys ir režimas.

Ar Mezoterapija taikoma strijų gydymui?

Pagrindinės strijų atsiradimo priežastys moterims – nėštumas, nutukimas, antinksčių hormonų kiekio padidėjimas. Kitos priežastys – brendimas, gydymas kortikosteroidais. GK Klinikos KŪNO MODELIAVIMO LABORATORIJOJE taikomas kompleksinis strijų gydymas. Gydymą reikia pradėti kuo anksčiau, kol strijos nesubrendusios, dar turi „vyšninę„ ar rausvą spalvą, tuomet rezultatas geras ir greitas.

Ar plikimas gydomas mezoterapija?

Dažniausiai plikimo, ypač androgeninio, priežastis – sutrikus lytinių hormonų pusiausvyra organizme. Androgeninė alopecija vargina ir vyrus, ir moteris. Mezoterapija padeda prailginti plaukų augimo ir vystymosi ciklą, jie mažiau slenka ir plikimas pristabdomas. Androgeninį plikimą tenka gydyti ilgai. Mezoterapija sėkmingai derinama su dermatologiniu nuplikimo gydymu bei chirurginiu plaukų persodinimu.

Ar ši procedūra Jums tinka?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į GK Kliniką tel.+370 5255 33 53 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis gydymo būdas Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.