Anti-senėjimo (Trombocites autocell injections) autologinių ląstelių injekcijos

Kiekvienam mūsų senstant veido oda patiria negailestingą gravitacijos, saulės spindulių bei nuolatinio veido raumenų judėjimo (pavyzdžiui, prisimerkiant, šypsantis, kramtant) poveikį. Ką daryti? Juk ne visi ryžtasi kamieninių ląstelių procedūroms. Vienas moderniausių ir progresyviausių dabarties metodų – ypač saugios atjauninamosios (Trombocites autocell injections) autologinių ląstelių injekcijos.

Autologinių ląstelių injekcijos

Kas yra atjauninamosios (Trombocites autocell injections) autologinių ląstelių injekcijos?

Atjauninamosios (Trombocites autocell injections) autologinių ląstelių injekcijos (autologinės ląstelės paimamos iš paciento kraujo) – progresyvus, efektyvus ir saugus metodas, atjauninantis odą bei skatinantis audinių regeneraciją. Rezultatas – jaunatviškai atrodanti oda!

Kada ir kokiu tikslu atliekamos atjauninamosios (Trombocites autocell injections) autologinių ląstelių injekcijos?

Atjauninamosios (Trombocites autocell injections) autologinių ląstelių injekcijos atliekamos norint atjauninti odą, taip pat profilaktiškai, neleidžiant odai senėti.

Po procedūrų pagerėja odos tonusas, elastingumas, tekstūra. Taip pat šis metodas naudingas lyginant veido raukšles, vageles bei įdubimus. Neretai jis taikomas ir kai kurių rūšių randams koreguoti. Pacientams, siekiantiems, kad atjauninimo poveikis būtų didesnis, atjauninamosios (Trombocites autocell injections) autologinių ląstelių injekcijos derinamos su riebalų transplantacijomis, t. y. su autologinių riebalų injekcijomis ar kitomis estetinėmis procedūromis.

Kurioms kūno sritims dažniausiai rekomenduojamos atjauninamosios (Trombocites autocell injections) autologinių ląstelių injekcijos?

Dažniausiai ši procedūra atliekama veido, kaklo, iškirptės ir plaštakų srityse.

Kaip atliekamos atjauninamosios autologinių ląstelių injekcijos?

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kraujo kiekis (dažniausiai apie 27 ml). Kraujas specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas (Trombocites autocell injections). Jame esančių trombocitų koncentracija net iki 9,3 karto didesnė, palyginti su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje.

Nustatyta, kad kraujyje cirkuliuojantys trombocitai atsakingi už audinių regeneraciją ir, šiuo atveju, už natūralų odos ir audinių atjauninimą. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie ima veikti iškart, kai tik trombocitai suaktyvinami. Šie augimo faktoriai labai svarbūs atnaujinant audinius bei atjauninant odą.

Trombocitų išskiriami augimo faktoriai suaktyvina natūralias odos kamienines ląsteles, stimuliuoja odos ląsteles ir skatina kolageno bei elastino gamybą. Viso to rezultatas – odos atjauninimo efektas.

Ar tai skausminga procedūra ir kiek ji trunka?

Veido oda nuskausminama vietinės nejautros kremu, todėl mikroinjekcijų beveik nejuntama. Kai paruošiamas autologinių trombocitų koncentratas, gydytojas specialia mikroadatėle suleidžia gautą priemonę tiesiai į reikiamas sritis. Vidutinė gydymo trukmė – apie 45 minutės.

Kaip atrodysiu iš karto po atjauninamųjų injekcijų?

Po procedūros veido oda gali būti skausminga ir jautri, retkarčiais gali patinti. Gali atsirasti nedidelių mėlynių. Visada gydytojas rekomenduos priemones, galinčias greitai palengvinti nepageidaujamus reiškinius ir simptomus.

Kiek atjauninamųjų procedūrų rekomenduojama atlikti?

Trombocitų koncentratas išsiskiria tuo, kad rezultatui pasiekti reikia tik vienos procedūros. Pakartotinai ją rekomenduojama atlikti 1–2 kartus per metus tam, kad būtų išlaikytas maksimalus rezultatas. Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks labiausiai tinkamą ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą.

Kada geriausiai pradėti šias procedūras?

Šias procedūras rekomenduojama pradėti maždaug nuo 30 metų amžiaus ir neleisti odai senėti: susidaryti raukšlių, sumažėti odos tonusui, elastingumui. Be to, ši procedūra tinka turint kokią nors ypatingą odos problemą, pavyzdžiui, esant išsiplėtusioms odos poroms.

Ko reikėtų vengti po atjauninamųjų (Trombocites autocell injections) autologinių ląstelių injekcijų?

Po gydymo vieną savaitę reikėtų vengti tos srities profesionalų atliekamų šveičiamųjų, lazerinių, mikrodermabrazijos, elektrolizės ar bet kokių kitokių grožio procedūrų.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.