Ar visada alergija yra alergija?

Ar visada alergija yra alergija?

Kai kankina bėrimai ar kitos odos problemos, nuo seno yra galvojama, kad tai alergija. Bet ar visada tai yra tiesa? Vokietijos mokslininkai sukūrė naują technologiją, padedančią nustatyti maisto produktus, kurių žmogaus organizmas netoleruoja, bet nėra jiems alergiškas. Tai lėtinės alergijos, kitaip vadinamos maisto netoleravimo tyrimais.
Maisto netoleravimas yra labai dažnas reiškinys. Kas antras žmogus susiduria su šia problema, tačiau dažniausiai apie tai nesusimąsto. Apsunkimą po valgio, virškinimo sutrikimus teisina persivalgymu, galvos skausmą ar net migreną slopina vaistais, odos ligas šalina tepalais, o su nuolatiniu nuovargiu ir nutukimu tiesiog susitaiko. Žmonės šių problemų nesusieja su vartojamu maistu  todėl, kad sveikatos sutrikimai pajaučiami ne iš karto. Jie gali pasireikti net po 72 valandų! Tada kankina virškinimo sutrikimai, skrandžio ir žarnyno problemos, galvos skausmai, migrena, odos ligos, bendras nuovargis ir silpnumas, nekrinta svoris.
ImuPro tyrimu iš kraujo nustatomi maisto produktai, kurių nebevartojant galima greitai atsikratyti nuolat varginančių sveikatos, odos, virškinimo, viršsvorio problemų ir pagerinti bendrą organizmo būklę be didelių pastangų.
Nebevartojant netoleruojamų maisto produktų, vos per kelias savaites matomi ryškūs sveikatos pokyčiai.
ImuPro tyrimas labai sėkmingai naudojamas 30 pasaulio šalių. Puikiais rezultatais džiaugiasi pacientai iš Vokietijos, Liuksemburgo, Olandijos, Prancūzijos, Norvegijos, Ispanijos, Švedijos, Didžiosios Britanijos, Australijos, Turkijos, Kuveito, Kanados, JAV, Meksikos, Rusijos, Ukrainos ir kt.
Po maisto netoleravimo tyrimo kiekvienam pacientui asmeniškai yra paaiškinamas jo tyrimo rezultatas, sudaromas mitybos planas ir pateikiama  atmintinė apie netoleruojamus produktus.
Tyrimo atsakymo pavyzdys, kuriame spalvomis išskirti netoleruojami produktai. Geltona silpniausia netolerancija, raudona- stipriausia.
Mes rekomenduojame ImuPro tyrimą, nes šis tyrimas padės Jums atrasti maisto produktus, dėl kurių Jūs blogai jaučiatės, ir atsikratyti ilgai varginančių negalavimų.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.