Ausų plastika

Ausų plastikos operacijų yra labai įvairių.
Dažniausiai atliekama atlėpusių ausų plastikos operacija.

Atlėpusių ausų plastika – viena iš dažniausių vaikystėje ar jaunystėje atliekamų plastinių operacijų. Rekomenduojama atlikti šią operaciją 5-6 metų vaikams, prieš pradedant eiti į mokyklą. Tai padės išvengti vaikams psichologinių problemų. Apie 90% operacijų atliekama jauname amžiuje. Atlėpusi ausis gali atrodyti dėl daugelio priežasčių, dėl to operacija gali būti paprasta arba labai sudėtinga.

ausų plastikaausų plastika

Kam reikalinga konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų ausis, įvertins jų dydį, atlėpimą, formą. Labai svarbu informuoti gydytoją, jei turėjote kitas ausų operacijas.

Pirmos konsultacijos metu plastinės chirurgijos specialistas Jūsų paprašys nurodyti, ką Jūs norėtumėte pakeisti. Gydytojas Jums nuosekliai paaiškins, kokiu būdu tai galima padaryti ir/ar tai galima pakeisti. Kiekvienu individualiu atveju plastikos chirurgas parinks Jums tinkantį operacijos būdą ar jų kombinaciją.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate Aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Kaip vyks operacija?

Ausų plastika dažniausiai vyksta vietinėje nejautroje. Ji trunka 1-2 valandas. Operacijos metu pašalinamas nedidelis odos kiekis, esantis už ausytės, suformuojama ausies kremzlė. Odos pjūvis natūraliai gula į odos raukšlę už ausies.
Po operacijos Jūs galite iškarto važiuoti namo arba mes galime pasiūlyti Jums iki kito ryto pasilikti mūsų GK Klinikoje, specialistų priežiūroje.

ausų plastinė operacija

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Po operacijos 3 savaites rekomenduojama pastoviai nešioti cirkuliarinį galvos raištį, prilaikantį ausis naujoje pozicijoje. Dar porą mėnesių rekomenduojama nešioti cirkuliarinį odos raištį miegant ir fizinio aktyvumo metu. Patariame vengti fizinio aktyvumo porą savaičių ir pasaugoti operuotas ausis nuo smūgių ir traumų.

Ar labai matomi randai?

Randai nematomi, nes yra paslėpti už ausies esančioje odos vagelėje.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.