BIONUTRILIFT – Globali veido odos rejuvenizacija

Tai unikali 4D injekcinė veido atjauninimo metodika!

Kas yra “BIONUTRILIFT” procedūra?

BIONUTRILIFT – tai unikali veido odos rejuvenizacijos procedūra, kuri duoda ne tik “liftingo” efektą, patempia veido odą, bet ir atstato odos tūrį, ilgam drėkina ją bei visapusiškai užmaitina.

BIONUTRILIFT

Kodėl man verta rinktis “BIONUTRILIFT”?

Procedūros metu viskas atliekama per mikro kaniulę, todėl ilgalaikiam 4D efektui sukurti pakanka vos vieno dūrio. Tad jei norite, kad jūsų veido oda būtų giliai drėkinama ir maitinama veido oda bei pagerintas jos elastingumas ir vientisumas, tai galime padaryti be daugybės injekcijų ar dūrių, vienos procedūros pagalba.

Kas vyksta veido odoje po procedūros, kaip veikia “BIONUTRILIFT”?

Unikalus antisenėjimo polirevitalizuojantis kompleksas aprūpina veido odą būtiniausiais elementais ir, kaip galingas užtaisas, stipriai aktyvuoja fibroblastus. Šio poveikio dėka, išsilygina ir nušvelnėja smulkios odos raukšlelės, oda yra giliai maitininama, atgauna spindesį, padidėja jos elastingumas ir stangrumas.

Kaip aš atrodysiu po procedūros?

Oda iš karto pajaunėja, o jos būklė gerėja dar du – tris mėnesius. Kadangi kiekvienoje veido pusėje procedūra atliekama pro adatos dydžio mikroskylutę, mėlynių ar kitų nepageidaujamų žymių paprastai nelieka.

Ar man tinka “BIONUTRILIFT” procedūra?

Jei norite gerai uždrėkinti ir užmaitinti veido odą, pagerinti jos tonusą, laisvumą, elastingumą ir vientisumą ir padaryti tai vienos procedūros metu, be daugybės injekcijų ar dūrių, tai veido odos atjauninimo procedūra, kaip tik Jums!

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.