BIONUTRILIPS – Globali veido lūpų zonos odos rejuvenizacija

Tai unikali 4D injekcinė lūpų zonos odos atjauninimo metodika!
Kartu su su veido BIONUTRILIFT procedūra, BIONUTRILIPS atvėrė naują erą injekcinėje estetinėje medicinoje!

Kas yra “BIONUTRILIPS” procedūra?

Tai unikali lūpų zonos odos atjauninimo procedūra, kuri duoda ne tik “liftingo” efektą, patempia odą, bet ir atstato odos tūrį, ilgam drėkina ją bei visapusiškai maitina. Puikūs rezultatai Jūsų nenuvils, nes galėsite matyti, kaip lūpų kampučiai pakyla, pagražėja oda, sumažėja raukšlelių, pagražėja visa apatinė veido dalis!

Kodėl man verta rinktis “BIONUTRILIPS”?

Procedūros metu viskas atliekama per mikro kaniulę, todėl ilgalaikiam 4D efektui sukurti pakanka vos vieno dūrio. Tad jei norite, kad jūsų periorbitalinė oda būtų giliai drėkinama ir maitinama, pagerėntų jos elastingumas ir vientisumas, tai galime padaryti be daugybės injekcijų ar dūrių, vienos procedūros pagalba.

BIONUTRILIPS - atjauninimas

Kas vyksta veido odoje po procedūros, kaip veikia “BIONUTRILIPS”?

Unikalus antisenėjimo polirevitalizuojantis kompleksas aprūpina perioralinę odą būtiniausiais elementais ir, kaip galingas užtaisas, stipriai aktyvuoja fibroblastus. Šio poveikio dėka, išsilygina ir nušvelnėja smulkios odos raukšlelės, oda yra giliai maitininama, atgauna spindesį, padidėja jos elastingumas ir stangrumas.

Kaip aš atrodysiu po procedūros?

Oda iš karto pajaunėja, o jos būklė gerėja dar du – tris mėnesius. Kadangi kiekvienoje veido pusėje procedūra atliekama pro adatos dydžio mikroskylutę, mėlynių ar kitų nepageidaujamų žymių paprastai nelieka.

Ar man tinka procedūra?

Jei norite gerai uždrėkinti ir užmaitinti odą, pagerinti jos tonusą, laisvumą, elastingumą ir vientisumą ir jei norite tai  padaryti vienos procedūros metu, be daugybės injekcijų ar dūrių, tai ši procedūra, kaip tik Jums!

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.