CLaCS – revoliucinis kombinuotas išsiplėtusių venų ir veninių kapiliarų gydymas

CLaCS (Cryo Laser &Cryo Sclerotherapy) – revoliucinis kombinuotas išsiplėtusių venų ir veninių kapiliarų gydymas.

GK Klinika pristato naujieną: sinergistinio poveikio lazernis, šalčio ir skleropetrapijos kombinuotas gydymas kartu su padidinto vaizdo realybe!!!

Kas yra  CLaCS venų gydymo metodas?

CLaCS (Cryo Laser &Cryo Sclerotherapy) – revoliucinis kombinuotas išsiplėtusių venų ir veninių kapiliarų gydymas, kombinuojantis intensyvaus transdermalinio lazerio terapiją ir injekcinę skleroterapiją kartu su padidinto vaizdo realybe (specialia optine sistema) ir stipriu odos šaldymu. Tai revoliucinis metodas,  gydant išsiplėtusias venas tiek kūno, tiek kojų srityse.

Kaip atliekama CLaCS procedūra?

Lazeris veikia veninį kapiliarą ar venos sienelę ir sukelia selektyvią fototermolizę, nepakenkdamas odos. Veninio kapiliaro spindis tą pačią sekundę susitraukia. Po kelių sekundžių į išsiplėtusią veninę kraujagyslę suleidžiama sklerozuojanti medžiaga. Visą procedūrą naudojama speciali šaldymo įranga. Procedūra atliekama naudojant specialią didinančią bei venas skenuojančią optinę sistemą. Jos pagalba gydytojas aiškiai mato net mažiausias venas bei maitinančias kapiliarus ir  kraujagysles ant odos paviršiaus.

Kaip gydytojas gali matyti poodines maitinančias venas ir tiksliai atlikti procedūrą?

Procedūra atliekama, naudojant specialią didinančią bei venas skenuojančią optinę sistemą. Jos pagalba gydytojas mato net smulkiausias venines kraujagysles, kurių plika akimi ne visada pavyksta įžiūrėti. Tai optinė sistema, kurios pagalba net ir mikroskopinio diametro venos aiškiai matomos odos paviršiuje. Sistema nuskenuoja venų tinklo vaizdą secialių infraraudonųjų sensorių pagalba, tada jį išdidina, ir projektuoja ant odos paviršiaus. Toks kraujagyslių vaizdas ant odos paviršiaus dar vadinamas padidinto vaizdo realybe.

Ar procedūra skausminga?

Procedūros metu į gydomą vietą pučiama stipri šalto oro srovė. Šaltis labai stipriai sumažina diskomfortą gydymo metu.

Kada aš pamatysiu procedūros rezultatus?

Dažniausiai venos dingsta per 4-6 savaites po ClaCS gydymo.  Kai kurios dingsta iš karto po gydymo seanso. Kartais iki pilno gydymo rezultato gali praeiti ir du mėnesiai.

Kodėl verta rinktis CLaCS procedūrą?

Šios procedūros rezultatai yra geresni už paprastą skleroterapiją ar tik lazerinį venų gydymą, nes ji suderina abu geriausius išsiplėtusių venų gydymo būdus ir veikia sinergistiškai, t.y. sustiprina viena kitos poveikį. Be to, naudojant padidinto vaizdo realybės optinę sistemą, galima labai tiksliai  gydyti maitinančias venas ir jas  panaikinti. O tai labai svarbu, nes nuo to priklauso sėkmingi gydymo rezultatai ir jų ilgaamžiškumas.

Kam reikalinga konsultacija?

Prieš gydymą specialistas peržvelgs Jūsų ligos istoriją, apžiūrės Jūsų venas, kokio jos diametro, kaip dirba giliosios kojų venos ir kokia venų vožtuvų būklė. Reikės nustatyti Jūsų odos tipą, kokį gydymą esate gavę, ar esate anksčiau operuotas dėl kojų venų ligų. Gydytojas įvertins Jūsų kojų venų būklę ir parekomenduos Jums labiausiai tinkantį gydymo būdą:  ClaCs, lazerinį endovaskulinį poodinių venų varikozės gydymą lazeriu  ar kitą. Geriausiam rezultatui pasiekti gali prireikti derinti kelius gydymo metodus.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.