Dietologo konsultacija

Tikriausiai girdėjote posakį ,,esate tuo, ką valgote”. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad tai tikrai yra tiesa. Viršsvorį turintys žmonės ne tik atrodo vyresni už savo bendraamžius, bet ir dažniau serga lėtinėmis ligomis.
Tinkama mityba gali pristabdyti laiko tėkmės poveikį mūsų organizmui: mes geriau jaučiamės ir gražiau atrodome. Be to, pakeitę maitinimosi įpročius padedame savo organizmui nugalėti esamas problemas ir išvengti daugelio ligų ateityje. Jūs neturite sirgti: maistas yra galingiausias vaistas, kurį vartojate. Todėl būkite tikri, kad jį vartojate teisingai.

Dietologo konsultacija

Dietologo konsultacija – kas tai?

Veiksmingą jūsų poreikius atitinkančią sveikatą gerinančią programą galima sudaryti tik įvertinus Jūsų sveikatos būklę, individualiai konsultuojantis. GK Klinikos dietologo konsultacija – individualūs patarimai moksliniais tyrimais pagrįstais subalansuotos mitybos klausimais. Taip pat padės pasirinkti realią, įvykdomą svorio mažinimo programą bei palaipsniui pasiekti užsibrėžtą norimą svorį. Sužinosite, kaip tokį svorį išlaikyti, išvengti jo svyravimų, pasirinkti tinkamus maisto produktus bei dirbti kartu su savo kūnu, o ne prieš jį.
Mūsų GK Klinikoje veikia KŪNO MODELIAVIMO LABORATORIJA, kurioje, pasitelkus moderniausias kompleksines technologijas,  Jums individualiai sustatys kūno tobulinimo planą ir įtrauks į nuoseklią, daugiaetapę KŪNO MODELIAVIMO PROGRAMĄ.

Kam rekmenduojame dietologo konsultacija?

Konsultacijos bus naudingos turintiems viršsvorį, nutukusiems, turintiems padidintą kraujospūdį, diabetą, padidintą cholesterolį ir trigliceridus, celiulitą, virškinimo sutrikimus, osteoporozę, menopauzę, jaučiantiems energijos trūkumą  ir sveikiems, kurie abejoja ką galima valgyti, kad nesusirgtų vėžiu ir kitomis lėtinėmis ligomis.

Kaip vyksta pirmoji gydytojo dietologo konsutacija?

Pirmos konsultacijos metu įvertinami Jūsų maitinimosi įpročiai, lydinčios ligos, aptariami individualūs poreikiai ir sudaroma Jums pritaikyta individuali  maitinimosi programa.
Pateikiamos maitinimosi rekomendacijos, parenkamas individualus maitinimosi planas, vengtini bei vartotini maisto produktai ir, esant reikalui, atliekami laboratoriniai tyrimai. Paaiškinami subalansuotos mitybos principai, gyvenimo būdo pakeitimas ir parenkama fizinio aktyvumo programa.
Esant reikalui, parenkami vitaminai ar kiti papildai bei vaistai nutukimui gydyti.

Kas tai yra „Individualaus maitinimosi planas“ ir kaip jis sudaromas?

Atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir sveikatos būklę, parenkama Jums tinkanti maitinimosi programa bei patariama dėl cukraus, alkoholio, skaidulų vartojimo:
Liesėjimo ir tinkamo maitinimosi planas: individualus, lankstus 7-ių dienų valgiaraštis su numatomu režimu.
Specialios dietos: sergantiems diabetu, bedruskė dieta turintiems padidintą kraujospūdį, cholesterolį mažinanti dieta ir kt.
Tinkamo maitinimosi planas: lankstus maitinimosi planas, pagal kurį galėsite pasirinkti mėgstamus produktus neviršydami jums rekomenduojamo paros kalorijų kiekio. Sužinosite, kokio maisto reikėtų vengti, kad nedidėtų svoris, išvengtumėte aterosklerozės, vėžio ir kitų lėtinių ligų.
Taip pat siūlome 3-6 mėnesių veiksmingą individualią svorio mažinimo programą, apsilankant pas gydytoją dietologę 1 kartą per mėnesį.

Kuo ypatingas kompiuterinis ištyrimas, atliekamas GK Klinikoje, ir ką juo nustatome?

Gydytojas dietologas kompiuterinės programos pagalba nustato:

  • Kūno masės indeksą: Jūsų svoris per mažas, normalus, per didelis, nutukęs?
  • Jūsų idealų ir rekomenduojamą kūno svorį, atsižvelgiant į amžių, užsiėmimą ir kt. veiksnius.
  • Individualų paros energijos poreikį: kiek kalorijų Jums reikia?
  • Riziką  susirgti kitomis ligomis (pvz. širdies-kraujagyslių), įskaitant raujo tyrimą.
  • Laiką, per kurį pasieksite norimą svorį.
  • Kasdienį kalorijų trūkumą, kad pasiektumėte norimą svorį.
  • Išsamią maitinimosi analizę.

Ar reikalinga pakartotina konsultacija?

Pakartotina konsultacija rekomenduojama 8-ių savaičių laikotarpyje, siekiant įvertinti Jūsų progresą ar, esant reikalui, koreguoti maitinimosi planą. Šio susitikimo metu aptariame Jūsų įpročių pokyčius ir įvertiname jų įtaką sveikatai. Rekomenduojama tolimesnė mitybos įpročių korekcija, elgsenos pokyčiai ir, esant reikalui, diagnostiniai tyrimai. Jei reikia, sudaromas pakartotinas individualaus maitinimosi planas.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.