Fotoatjauninimas

Visi mes norime spindinčios, skaisčios odos, bet gamtos užprogramuoti ir įvairių aplinkos kenksmingų sąlygų nulemti amžiniai pakitimai negailestingai priverčia mus susimąstyti. Ką daryti? Kaip „išvalyti“ ir atgaivinti odą? Kaip sustabdyti tą laikrodį?

Laimei Fotoatjauninimo tecnologijos kasmet milžiniškais žingsniais šuoliuoja į priekį. Ir šiandien mes turime tai apie ką, prieš dešimtmetį, net neišdrįsdavome ir pasvajoti!

Fotoatjauninimas

Šiuolaikinė moteris moka ir gali išlikti jauna!

Fotoatjauninimas – tai procedūra atliekama IPŠ (Intensyvios Pulsinės Šviesos) įrengimais, kurios metu panaikinami pigmentiniai odos pokyčiai (dėmės), kraujagyslininiai dariniai, raudonis, sutraukiamos odos poros, pagerinamas odos tonusas, elastingumas.
Oda tarsi „išvaloma“ nuo įvairių pakitimų, pagerėja jos tonusas. Be to fotoatjauninimo metu vyksta sudėtingi fiziologiniai procesai, kurių dėka švelniai stimuliuojama kolageno gamyba. Naujasis kolagenas suteikia odai tamprumo, stangrumo, elastingumo, lygina smulkių raukšlelių tinkla. Taigi oda pastebimai atjaunėja. Ji tampa įtemta, blizganti, švyti!

Ar fotoatjauninimas gali koreguoti gilesnes raukšles, patempti odą?

Odos fotoatjauninimas – tai švelnus būdas. Jis nėra skirtas gilesnių raukšlių korekcijai ar „liftingo“ patempimo efektui gauti. Tam tikslui plastikos specialistė rekomenduos Jums žymiai stipresnį ir galingesnį FRAKCINĮ ODOS ATNAUJINIMĄ FRAXEL® LAZERIU ar kitus raukšlių korekcijos būdus.

Ar fotoatjauninimo procedūra atliekama tik veido srityje?

Fotoatjauninimo procedūra atliekama visose srityse, kur Jūs norite atjauninti odą: veide, kakle, „dekolte“ srityje, plaštakose (ypač jų nugarininiame paviršiuje), rankose, krūtų srityje ir kitur.

Kuo fotoatjauninimo procedūra skiriasi nuo odos atjauninimo (rejuvenizacijos) lazeriu?

IPŠ sistemos ir lazeriai yra panašios sitemos savo veikimu. Fotoatjauninimas tinka odai, su išsiplėtusiomis poromis – poros susitraukia. IPŠ sistemomis fotoatjauninimo procedūra atliekama žymiai greičiau ir galingiau. Ji ypač tinka užsiėmusiems žmonėms.
Kiekvienu individualiu atveju tik specialistas, žinodamas jų veikimo skirtumus, gali patarti, kuris būdas Jums labiau tinka.

Ar reikia kokio specialaus pasiruošimo fotoatjauninimo procedūrai?

Specialaus pasiruošimo nereikia. Procedūrą rekomenduojama atlikti ant neįdegusios odos.
Kiekvienu individualiu atveju efektui sustiprinti specialistas gali rekomenduoti papildomas priemones ar procedūras.

Kaip vyksta fotoatjauninimo procedūra?

Odos fotoatjauninimas vyksta be jokios anestezijos.
Prieš procedūrą gydoma sritis kruopščiai paruošiama, pašalinami negyvibingi seni odos ląstelių sluoksniai, tai padidina procedūros efektyvumą.
Gydymo procedūra su paruošimu trunka greitai, nes atliekama su modernia IPŠ sistema. Po procedūros Jūs galite iškarto važiuoti namo ar į darbą.

Kaip atrodysiu po procedūros?

Po procedūros oda atrodo sveikai paraudusi. Kadangi paviršinis odos sluoksnis procedūros metu nenuimamas, taigi nebereikia jokio pooperacinio periodo! Fotoatjauninimas – tai švelnus, neinvazyvus ir greitas metodas, taigi Jūsų įprastas gyvenimo būdas nesutriks. Nereikės papildomų atostogų ar laisvų dienų. Paviršinis odos sluoksnis lieka nepaliestas, taigi nėra jokio šlapiavimo, šašelių.
Procedūrą galima atlikti tiesiog pietų pertraukos metu, o tai labai patogu!

Kiek rekomenduojama atlikti fotoatjauninimo seansų?

Nors kiekvienas pcientas yra skirtingas ir individualus, paprastai rekomenduojama atlikti 4-5 fotoatjauninimo seansus.
Intervalas tarp procedūrų 1 mėnuo. Kiekvieno seanso metu oda keičiasi, nes persitvarko iš vidaus.
Veidas, kaklas ar dekolte sritis, pastebimai jaunėja.

Kada geriausiai atlikti šią procedūrą profilaktikos tikslais (kad neleisti pradėti senti odai)?

Rekomenduojama atlikti šią procedūrą maždaug nuo 30 m. amžiaus, kad užkirsti kelią odos senėjimui: raukšlių susidarymui, odos tonuso, elastingumo mažėjimui. Ar esant kokiai nors ypatingai odos problemai, pvz: išsiplėtusioms odos poroms.

Ar fotoatjauninimo procedūra man tinka?

Konsultacijos metu plastinės – rekonstrukcinės chirurgijos specialistas įvertins Jūsų odos tipą, pigmentaciją, amžių, aptars, kokių rezultatų Jūs norėtumėte. Visada labai svarbu pasikonsultuoti su procedūrą darančia gydytoja. Tik ji gali įvertinti Jūsų veido odos pakitimus, tipą ir, išklausius Jūsų norus, pasiūlyti Jums labiausiai tinkantį operacijos ar procedūros būdą, bei suteikti smulkią ir išsamią informaciją. Gal išklausiusi paciento norus, ir įvertinus esamus pokyčius, gydytoja pasiūlys veido odos frakcinį atnaujinimą FRAXEL® lazeriu operaciją, ar raukšlių korekciją botulino toksino injekcomis, ar audinių užpildų preparatais, ar pasiūlys derinti kelis šiuos būdus. O gal Jums labiausiai tiks plastinė operacija?
Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks Jums labiausiai tinkantį ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą.

Kam geriausiai tinka ši procedūra?

Ypač ši procedūra tinka tiems pacientams, kurie negali pasitraukti iš aktyvaus gyvenimo nė vienai dienai, taip pat ir tiems, kurie nori pajauninti savo odą be agresyvesnio gydymo lazeriu ar tradicinės chirurgijos.
Rekomenduojama, ją atlikti iš anksto – profilaktiškai, kol dar nesusiformavę labai gilios veido raukšlės, tai yra užkirsti kelią odos tolimesniam senėjimui.
Taip pat rekomenduojama atlikti procedūrą po plastinių veido operacijų, tuo prailginami operacijos rezultatai, keičiama odos kokybė.
Šis būdas tinka net gi tiems pacientams, kurie turi padidintą odos pigmentaciją, išsiplėtusias veido odos poras.

Kokie fotoatjauninimo privalumai?

Odos atjauninimas IPŠ sistema – arba fotoatjauninimas, – saugi ir efektyvi ir greita procedūra, tinka bet kokiam odos tipui, nepriklauso nuo odos pigmentacijos.
FOTOATJAUNINIMAS atliekamas ambulatoriškai.
Atlikdami FOTOATJAUNINIMO procedūras Jums nereikia planuoti atostogų, ar pasitraukti iš aktyvaus gyvenimo!

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.