Frakcinis odos atnaujinimas Fraxel® lazeriu

ANTISENĖJIMO PROGRAMOS LYDERIS PASAULYJEFrakcinis odos atnaujinimas

Frakcinis odos atnaujinimas – tai unikalus būdas atnaujinti senstančią ir pakenktą odą – pikselis po pikselio, taškas po taško…

Įsivaizduokite savo veido atvaizdą, kaip skaitmeninę fotografiją. Laikui bėgant kiekvieną taškelį, kiekvieną pikselį reikia restauruoti iš naujo. Taip, kaip galima atstatyti kiekvieną skaitmeninio paveikslėlio pikselį, taip pat FRAKCINIS ODOS ATNAUJINIMAS FRAXEL® LAZERIU taškas po taško, pikselis po pikselio, pakeičia veido odą į naują…

Dažniausiai jau po pirmos FRAKCINIO ODOS ATNAUJINIMO FRAXEL® LAZERIU procedūros pajusite, kaip pasikeitė oda, ji tapo švelnesnė, lygesnė, gaivesnė. Raukšlelės apie akis dings, blykš pigmentinės veido dėmės, stangrės, tempsis oda.

GERESNIS BŪDAS PAKEISTI ODĄ…

Frakcinis odos atnaujinimas Fraxel® lazeriu

Kas yra Frakcinis odos atnaujinimas Fraxel® lazeriu? Kokia šio gydymo esmė?

Gydymo metu specialus lazeris Jūsų odoje padaro tūkstančius plonų, bet gilių mikroninių stulpelių. Šie stulpeliai vadinami – mikroterminėmis gydymo zonomis. Gydymo metu pašalinamos senos epidermio (paviršinio odos sluoksnio) ląstelės. Tuo pat metu lazerio spindulys veikia ir giliuosius odos sluoksnius – dermą.

Labai svarbu, kad yra tam tikros odos zonos, kurių lazeris neveikia. Aplink kiekvieną mikroterminio gydymo zoną, kurią šis lazeris intensyviai gydo, paliekami nepaveikti, nepaliesti audiniai. Tai ir yra „FRAKCINIO“ odos atnaujinimo esmė. Šis frakcinis lazerinis gydymo būdas leidžia odai žymiai greičiau sugyti, be pooperacinio periodo, neiškrentant iš aktyvaus gyvenimo.

Kiekvieno gydymo seanso metu paveikiama apie 20% – 25% veikiamo odos ploto. Rezultatai matomi iš karto ir mėnesiams bėgant vis stiprėja. Optimalus pagerėjimas stebimas po 2-3 mėnesių. Naujas epidermis – nauja paviršinė oda, susidaro jau po 24 valandų. Gilioji oda keičiasi kelių mėnesių bėgyje.

Kuo skiriasi FRAXEL® LAZERIU atliekamos procedūros? Ar jos būna skirtingo stiprumo? Ar skiriasi jų rezultatai atliekant odos atnaujinimą?

Tuo pačiu FRAXEL® LAZERIU procedūras galima atlikti labai skirtingai. Įprastai mūsų GK Klinikoje naudojamas nujautrinimas vietiniais anestetiniais tepalais kartu su leidžiamais vaistais, tada galima panaudoti didelę lazerio energiją. Būtent tada gaunamas puikus rezultatas: dingsta raukšlelės, susitraukia poros, gaunamas net nedidelis patempimo efektas. Keičiant parametrus, tą pačią procedūrą galima padaryti  žymiai silpniau: tada nereikia nujautrinimo leidžiamais vaistais, tinimas po procedūros būna mažesnis, bet ir efektas būna žymiai silpnesnis.

Kuo frakcinis odos atnaujinimas Fraxel® lazeriu skiriasi nuo odos atnaujinimo kitais lazeriais (pvz: odos atnaujinimo CO2 lazeriu)?

Odos atnaujinimo CO2 (skin resurfacing) lazeriu metu, veikiama visa oda, nepaliekant tarp lazeriu paveiktų sričių sveikų, nepaliestų odos plotų. Dėl to reikia mažiausiai dviejų – trijų savaičių, kol užauga nauja paviršinė oda ir galima grįžti į aktyvų gyvenimą. Gyjimas po frakcinis odos atnaujinimo Fraxel® lazeriu vyksta labai greitai, nereikia specialios priežiūros, nereikia imti atostogų.

Kuo frakcinis odos atnaujinimas Fraxel® lazeriu skiriasi nuo odos atjauninimo (rejuvenizacijos) kitais lazeriais ar fotoatjauninimo?

Skirtingai nuo kitų sistemų frakcinis odos atnaujinimas Fraxel® lazeriu veikia odą nepalyginamai stipriau ir giliau, duoda „liftingo“ – odos patempimo efektą, lygina raukšles.

Kuriose srityse galima atlikti procedūrą?

Procedūrą galima atlikti probleminėse odos vietose: kaklo, „dekolte“ srityse, rankų ir kt.

Ar frakcinio odos atnaujinimo procedūra Jums tinka?

Paklauskite mūsų specialisto. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel. +370 52553353 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.
Konsultacijos metu specialistui pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši procedūra Jums tinka.

Kam reikalinga konsultacija?

Prieš procedūrą Jūs kartu su lazerinės chirurgijos specialistu aptarsite, kokią sritį norėtumėte gydyti, kokių rezultatų tikitės, kaip atrodysite po gydymo. Kiekvienu individualiu atveju chirurgas parinks Jums tinkantį procedūrų grafiką ar jų kombinaciją. Gydymo grafikas gali būti labai įvairus.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Ar reikia specialaus pasiruošimo frakcinio atnaujinimo metu?

Specialaus pasiruošimo nereikia. Procedūrą rekomenduojama atlikti ant neįdegusios odos.

Kiekvienu individualiu atveju, efektui sustiprinti specialistas gali rekomenduoti papildomas priemones ar procedūras.

Kaip vyks atjauninimo procedūros ?

Frakcinis odos atnaujinimas Fraxel® lazeriu

Frakcinis odos atnaujinimas Fraxel® lazeriu dažniausiai vyksta nujautrinus odą specialiu kremu. Prieš procedūrą gydoma sritis kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama. Gydymo procedūra trunka apie valandą. Po procedūros Jūs galite iš karto važiuoti namo.

Kaip vyksta sveikimas po frakcinio atjauninimo?

Iš karto po procedūros Jūs galite jausti šilumą, panašiai kaip pasikaitinus saulėje. Savaitę oda bus tarsi „įdegusi”. Tai normalus požymis, kuris rodo, kad oda gyja ir keičiasi per visą savo storį. Po procedūros atsiranda nedidelis patinimas, bet jis paprastai praeina savaime per porą dienų. Jei galima, makiažą geriau daryti sekančią dieną. Vyrai gali skusti veidą jau sekančią dieną po procedūros.

Naujas epidermis – nauja paviršinė oda, susidaro po 24 valandų. Gilioji oda keičiasi kelių mėnesių bėgyje (net iki 8 mėnesių).

Kai vyksta odos atsinaujinimo procesai, odoje taip pat matysite:
ĮDEGIMĄ: oda atrodo, kaip įdegusi saulėje. Įdegimas laikosi nuo 3 – 14 dienų, priklausomai nuo taikyto gydymo intensyvumo.
ĮDEGUSI ODA NUSILUPA: tai vyksta tada, kai nauja paviršinė oda pakeičia seną. Tuo metu gausiau naudokite savo įprastines ar specialisto rekomenduotas drėkinamąsias priemones.

Po procedūros būtinai naudokite saulės apsaugos priemones, kurių apsaugos faktorius ne mažesnis, kaip SPF 50.

Po kelių gydymo seansų Jūsų draugai ir šeima bus tikrai sužavėti, kaip jaunai ir sveikai atrodo Jūsų oda.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.