G Taško injekcijos G-Shot®

Jei norite padidinti G-taško jautrumą ir sustiprinti seksualinį malonumą, tai G-Shot® injekcijos yra būtent tai, ko Jūs ieškote!

Kas yra G-Shot® injekcijos?

G Taško injekcijos G-Shot® – tai greita, nechirurginė, neskausminga procedūra, kurios metu padidinamas ir sustiprinamas G (Grafenbergo) – taškas. G-taškas padidėja ir tampa ypatingai jautrus.

Apie 87% moterų po šios procedūros patyrė ryškų pagerėjimą: padidėjo G-taško jautrumas, sustiprėjo seksualinis malonumas, pagerėjo seksualinis gyvenimas.

G Taško injekcijos G-Shot®

Kaip sužinoti, ar ši procedūra Jums tinka?

GK Klinikoje gydytojas paprašys Jūsų papasakoti, kokių rezultatų Jūs tikitės. Tai padės specialistui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus, bei patarti, ar G-Shot® injekcijos Jums tinka. Svarbu žinoti, kad ši procedūra skirta toms moterims, kurios patiria vidinį, “vaginalinį” orgazmą.

Kaip atliekamos G-Shot® injekcijos?

Visa procedūra su paruošimu užtrunka nepilną valandą, o pats leidimas keletą sekundžių. Pirmiausia Jūsų būsimos injekcijos vieta nujautrinama specialiu kremu ir paruošiama.  Tada, naudojant hialuroninius užpildus, atliekama pati G-Shot® injekcija. Hialuronas yra visų mūsų odoje, dėl to organizmas jį puikiai toleruoja ir nebūna jokių pašalinių reakcijų.

Ar reikalinga speciali priežiūra po procedūros?

Po G Taško injekcijos G-Shot® Jūs nejausite jokio diskomforto ir galėsite tuoj pat grįžti prie savo įprastinės veiklos. Rekomenduojama leidimo dieną susilaikyti nuo lytinių santykių. Bet kitą dieną Jūs jau galėsite džiaugtis procedūros rezultatais!

Kiek laiko trunka efektas po G-Shot® injekcijos?

Efektas po G Taško injekcijos G-Shot® trunka įvairų laiką. Dažniausiai efektas trunka nuo 6 iki 12 mėnesių.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.