Hemangiomų, angiomų pašalinimas lazeriais

Kas yra hemangiomos, angiomos?

Kraujagysliniai veido odos darinius sudaro odoje esančios kraujagyslės. Paprastai jos yra  didesnės, nei įprastai, arba jų yra žymiai daugiau.

  • Žvaigždinės hemangiomos – raudoni, panašūs į žvaigždutes dariniai;
  • „Vyšnios“ formos angiomos – iškilę, apvalūs, raudoni dariniai.

hemangiomų gydymas
Žvaigždinė hemangioma

angiomų gydymas
Angioma

Veido hemangiomų, angiomų gydymas lazeriu ir IPŠ – privalumai

Hemangiomų ir angiomų gydymas kombinuojant naujausias lazerines ir intensyvios pulsinės šviesos technologijas pasižymi akivaizdžiais privalumais:
Puikūs ir pastovūs gydymo rezultatai net ir labai sudėtingais atvejais;
Švelnus gydymo būdas – paprastai nuskausminimas nereikalingas;
Paprastas gydymo būdas – minimalus spalvos pasikeitimas ar patinimas po gydymo,
minimali priežiūra  po gydymo;
Patogu – gydymas atliekamas ambulatoriškai ir trunka tik kelias minutes.

Kaip veikia GK Klinikoje naudojami progresyvūs gydymo būdai?

Šiuolaikinės naujos impulsinės šviesos bei lazerinės technologijos veikia  kiekvieną kraujagyslę tam tikro stiprumo itin tiksliu energijos kiekiu, minimaliai veikdamos aplinkinę odą. Šio gydymo metu, šviesos ar lazerio  energija specialaus įrenginio pagalba patenka tiesiai į pasirinktą kapiliarą ar kraujagyslę. Šią energiją – karštį,  sugeria kraujagyslės ir tada jos spindis sulimpa negrįžtamai. Kombinuojant įvairias lazerines ir intensyvios pulsinės šviesos technologijas, paveikiamos įvairaus diametro kraujagylės įvairiuose odos gyliuose, dėl to gydomi  net ir labai sudėtingi atvejai, kuriems ankščiau padėti negalėdavome.

Ar šis gydymo būdas Jums tinka?

Prieš pradedant gydymą, GK Klinikoje specialistas pro specialią optiką apžiūrės ir įvertins Jūsų kraujagyslinius darinius, peržvelgs Jūsų ligos istoriją, išsiaiškins, kaip ilgai Jūs turite šiuos darinius. Mums reikės nustatyti Jūsų odos tipą ir, ar ankščiau sirgote kokia nors  odos liga bei kuo gydėtės. Mes taip pat aptarsime Jūsų esamą būklę, paaiškinsime jums būsimą gydymą ir prognozuojamą rezultatą.
Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks Jums labiausiai tinkantį ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą.

Kaip vyksta gydymas lazeriu ar IPŠ?

Gydymas gali skirtis, priklausomai nuo kraujagyslinių darinių ypatybių, lokalizacijos bei išplitimo. Gydytojas nukreips lazerio ar IPŠ šviesos pluoštą į darinį specialiu aparato antgaliu.  Dauguma gydymo atvejų nuskausminimas nereikalingas. Kai kurie pacientai gydymo metu jaučia lengvą dūrimą ar karštį.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Pooperacinis diskomfortas bus minimalus. Kaip atrodysite po operacijos, priklausys nuo to, kokį gydymo būdą pasirinks jūsų gydytojas. Po gydymo su tam tikrais lazeriais ar impulsinės šviesos sistemomis gali atsirasti nedidelis patinimas, paraudimas, kuris paprastai pranyksta po kelių valandų.
Gydytojas jūsų paprašys gydytą vietą tepti specialiu tepalu, vengti saulės spindulių  ir naudoti odos apsaugos priemones nuo saulės. Po gydymo rekomenduojama 10-14 d. vengti visko, kas plečia kraujagysles ir skatina priplūsti į jas daug kraujo (pirčių, soliariumo, intensyvaus fizinio krūvio, alkoholio ir t.t).

Kiek gydymo seansų Jums reikės?

Paprastai užtenka vieno gydymo seanso. Tačiau sudėtingų kraujagyslinių darinių atvejais, gali prireikti kelių gydymo seansų.

Kaip sužinoti ar šis gydymo būdas Jums tinka?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į GK Kliniką  tel.  + 370 5 255 33 53 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis gydymo būdas Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.