Ilgalaikis plaukų pašalinimas lazeriu: Dvigubo poveikio VeLux Aleksandrito ir Diodinis lazeris

Dvigubo poveikio, analogų neturintis plaukų šalinimo lazeris VeLux jau Lietuvoje – GK Klinikoje! Du efektyviausi ir galingiausi plaukų šalinimo lazeriai: Aleksandrito ir Diodinis, veikia vienu metu! O inovavatyvi didžiulio ploto skanerio technologija su integruotu šaldymu leidžia atlikti procedūrą saugiai, labai greitai ir komfortabiliai pacientui. Tai liukso klasės plaukų šalinimo sistema!

Plaukai neturi jokio šanso išgyventi!

ATEITIES INOVACIJOS GRETA JŪSŲ!

Naujausi pasauliniai depiliacijos standartai – VeLux plaukų šalinimo lazerinė sistema

 

Kodėl VeLux lazerinė plaukų šalinimo sistema neturi analogų tarp plaukų šalinimo sistemų?

Iki šiol efektyviausiai plaukus veikdavo Aleksandrito 755 nm arba Diodiniai 808 nm lazeriai. Tačiau naujos kartos VeLux lazerinėje sistemoje šie du efektyviausi ir galingiausi plaukų šalinimo lazeriai veikia vienu metu! Taigi procedūra tapo žymiai efektyvesnė nei dirbant vieno bangos ilgio sistema, nes VeLux 755/808 nm Aleksandrito ir Diodinis lazeriai veikia plaukų svogūnėlius tuo pat metu. Taigi plaukai neturi išgyventi jokio šanso!

Kuo unikalus naujos kartos VeLux plaukų lazeris?

 • Revoliucinė inovacija grietai ir efektyviai pašalina plaukus: tai didelio ploto antgalis su integruotu skaneriu ir visiškai naujo tipo judančia skanavimo technologija. Iki šiol tokio dydžio antgalio neturėjo nei viena lazerinė plaukų sistema! Lazerio spinduliais kompiuterizuota skanavimo sistema tolygiai ir labai greitai veikia plaukus ir jų svogūnėlius. Taigi dabar procedūra tapo žymiai tikslesnė ir greitesnė!
 • Galingas šaldymas ir greitai veikiantis skaneris užtikrina, kad Jūs nejausite jokio disomforto. Jei reikia, galma aktyvuoti papildomą šaldymą šalto oro srove.
 • Procedūros metu nereikia naudoti jokio gelio ar anestetikų tepalo, nes ji visai neskausminga.

VeLux plaukų šalinimo sistema

Kaip plaukus veikia VeLux plaukų šalinimo lazeris?

VeLux 755/808 lazeris generuoja intensyvios, koncentruotos dviejų ilgių šviesos bangų spindulius, kuris rankiniu davikliu su integruotu skaneriu ir jame aktyvuota judančia spindulio skanavimo technologija nukreipiamas į reikiamą vietą.
Plaukuose esantis pigmentas sugeria lazerio skleidžiamą energiją, išsiskiria labai didelė šiluminė energija, kuri ir sunaikina jo svogūnėlį.
Nėra svogūnėlio, nebeatauga ir plaukai.

 

VeLux plaukų šalinimas lazeriuVeLux plaukų šalinimo sistema

Kuo ypatingas plaukų šalinimas lazeriu lyginant su kitais būdais?

Tai ilgalaikis plaukų šalinimo būdas. Jo esmė – sunaikinami plauko svogūnėliai visam laikui. Iš sunaikintų svogūnėlių plaukai neatauga.
Šis būdas yra mažiau skausmingas nei plaukų šalinimas elektrolize, depiliacija ar IPŠ. Tai daug patogesnis, efektyvesnis ir greitesnis metodas.

Ar šiuo būdu galima šalinti plaukus bet kurioje kūno vietoje?

Šiuo būdu galima šalinti plaukus bet kurioje kūno vietoje. Moterims dažniausiai šalinami plaukai nuo viršutinės lūpos, antakių, smakro, bikini srities, kojų ir pažastų. Vyrams didesniuose kūno plotuose – nugaros ar pečių.

Kam ypatingai tinka lazerinės plaukų šalinimo procedūros?

Ypatingai šios procedūros padeda tiems, kas negali skusti ar depiliuoti plaukų įprastais senais metodais ir tiems, kam įauga plaukai po skutimo ar depiliavimo (susidaro paraudę mazgeliai, prisideda infekcija).

Ar reikia specialaus pasiruošimo plaukų pašalinimo lazeriu procedūrai?

Iki procedūros 4 sav.plaukų nepešiokite, nešalinkite depiliaciniu kremu, vašku ar elektrolizės būdu (skusti plaukus galima). Pasistenkite, kad procedūros dieną oda nebūtų įdegusi. 4 savaites iki procedūros nenaudokite aktyvių kosmetikos priemonių (kurios įjautrina odą intensyviai šviesai) toje srityje, kur planuojate pašalinti plaukus lazeriu.
Procedūros dieną oda turi būti švari, be makiažo, nesutepta kremais, kvepalais ir kitomis priemonėmis. Plauko aukštis turi būti 1 milimetro virš odos paviršiaus.
Jei planuojate šalinti plaukus „bikini“ srityje, apatinis trikotažas turi būti medvilninis.

Ar skausminga plaukų šalinimo lazeriu procedūra?

Plaukų šalinimas lazeriu yra saugus, greitas ir švelnus būdas. Nors kai kurios kūno sritys jautresnės už kitas, daugelis pacientų patiria tik labai nedidelį dilgčiojimą arba visai jo nejaučia. VeLux revoliucinė integruoto skanerio sistema su galingu šaldymu užtikrina, kad procedūros metu Jūs praktiškai nieko nejausite.

Kokios rekomendacijos po plaukų pašalinimo lazeriu?

Po procedūros ar kitą dieną oda gali nežymiai parausti ar niežėti. Šie reiškiniai išnyks per 1-2 dienas. Po plaukų šalinimo lazeriu:

 • porą dienų nesikaitinkite saulėje ir soliariumuose;
 • 1-2 d. venkite saunų, pirčių ir kitų karštų procedūrų;
 • prausiantis po dušu, vanduo neturi būti karštas;
 • nekasykite, netrinkite, netraumuokite odos;
 • venkite plaukymo, sporto, kurių metu gali būti traumuojama gydyta oda ar įnešta infekcija;
 • po procedūros paros bėgyje tose srityse nenaudokite jokios kosmetikos.

​Ar šis būdas yra tinkamas visiems?

Unikalios lazerio savybės suteikia galimybę dirbti su įvairių tipų oda ir plaukais. GK Klinikoje specialistai Jums individualiai parinks plaukų šalinimo sistemą ar Intensyvią Pulsinę Šviesą. Mūsų gydytojas konsultacijos metu patars ir pasakys, ar šis būdas jums tinkamiausias bei parinks pačią efektyviausią gydymo kombinaciją.

Kiek procedūrų reikės?

Procedūrų skaičius priklauso nuo plaukų tankio, skaičiaus, augimo ciklo. Plaukus galima šalinti tik augimo fazėje (šioje fazėje plaukas išauga iš svogūnėlio ir išlenda į odos paviršių).
Daugybė faktorių įtakoja plaukuotumą: etninė kilmė, hormonai, vaistai, medžiagų apykaita ir t.t. Dažniausiai pasiekti norimą rezultatą prireikia 4-6 procedūrų. GK Klinikoje gydytojai pasiūlys jums tinkamiausią procedūrų grafiką.

Ar būna pašalinių efektų, šalinant plaukus lazeriu?

Gali būti trumpalaikių pašalinių efektų, tokių kaip odos paraudimas, kuris išnyksta per keletą valandų. Po plaukų šalinimo lazeriu labai retai gali atsirasti šašeliai ar nedidelės pūslelės, kurie išnyks per 5-7 dienas. Tamsesnio gymio žmonėms ar esant odos įdegimui, gali atsirasti odos pigmentacijos pokyčių. Šie odos pigmentacijos pokyčiai išsilygina per 3 mėnesius.

Kada nerekomenduojama atlikti plaukų pašalinimą lazeriu?

Procedūra neatliekama:

 • esant odos susirgimams toje srityje, kur planuojama šalinti plaukus;
 • vartojant vaistus, kurie turi fotosensibilizuojančių savybių (t.y. įjautrinančių odą intensyviai šviesai: pvz: sulfanilamidų, sisteminių priešgrybelinių preparatų, chlorpromazino, tiazidų ir kt.)
 • nerekomenduojama atlikti procedūrą, esant organizmo polinkiui sudaryti keloidinius randus.

​Visada pasikonsultuokite su gydytoju prieš procedūrą. Tik specialistas patars Jums, ar ši procedūra Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.