Padidinto prakaitavimo gydymas frakcine mikroadatine radijo dažnio terapija

Jau daugiau kaip dešimtmetį GK Klinikoje sėkmingai taikomas padidinto prakaitavimo gydymas pažastyse injekciniais preparatais –  prakaito liaukų  medikamentinė denervacija. Procedūra atliekama Botulino toksino preparatu, kuris suleidžiamas į padidinto prakaitavimo odos sritį. Tačiau ne visiems pacientams efektas trukdavo ilgai ar būdavo toks stiprus , kaip norėdavosi.   Taigi pirmieji Lietuvoje GK Klinikoje pristatome Jums INOVACIJĄ:  PADIDINTO PRAKAITAVIMO PAŽASTŲ SRITYJE NAUJĄ GYDYMO METODĄ FRAKCINE MIKROADATINE RADIJO DAŽNIO TERAPIJA (FMR).

Tiems kam nesinori botulino terapijos, ar efektas būdavo ne toks, kokio norėdavote, tiems, kam reikdavo ypatingai didelių botulino dozių,  tiems kas nori efekto metams ir ilgiau – FRAKCINE MIKROADATINIE RADIJO DAŽNIO TERAPIJA (FMR) puikus pairinkimas!

ATEITIES INOVACIJOS GRETA JŪSŲ!

Kaip veikia  frakcinė mikroadatinė radijo dažnio terapija  (FMR) padidintą pažastų prakaitavimą?

Padidinto prakaitavimo gydymas frakcine mikroadatine radijo dažnio terapijaFrakcinė mikroadatinė radijo dažnio terapija (FMR) – tai naujausias medicinos išradimas, kuris saugiai ir selektyviai veikia pažastų prakaito liaukas, sumažina jų skaičių ir dydį. FMR veikia tik prakaito liaukas ir apsaugo aplinkinę pažastų srities odą. Kai sumažėja prakaito liaukų, ir prakaitavimas sumažėja iki normos.

Ar saugus padidinto prakaitavimo gydymas frakcine mikroadatine radijo dažnio FMR terapija?

Tai naujausias pasaulyje ir Lietuvoje efektyvus ir saugus pažastų hyperhidrozės gydymo būdas, kurio efektyvumas patvirtintas daugybę klinikinių tyrimų. FMR įranga tai inovacija, turinti tiek FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos), tiek Europinius sertifikatus.

Kas tai per gydymo būdas FMR?

Padidinto prakaitavimo gydymas frakcine mikroadatine radijo dažnio terapija – FMR– tai greita, efektyvi bei saugi procedūra. Naudojant antgalius su labai  smulkiomis, auksinėmis mikroadatėlėmis, jomis sklindantis kompiuteriu užprogramuotas reikiamo stiprumo radijo dažnis veikia į  giliojoje odoje ir poodyje esančias prakaito liaukas, išsaugodamas aplinkinius audinius ir odą. Šiai procedūrai naudojami tam specialiai sukurti antgaliai, kurių mikroauksinės adatėlės veikia tik pačioje adatėlių viršūnėje, tuo būdu taip dar padidinamas sugumas ir apsaugomi aplinkiniai audiniai.

Ar yra papildomų rekomendacijų po FMR procedūros?

Savaitę po FMR procedūros nerekomenduojame eiti į pirtį, baseiną, sūkurines vonias. Dieną po procedūros nerekomenduojama tepti antiprespirantus.

Ar yra  pašalinių efektų?

Pašalinių reiškinių paprastai nebūna. Po procedūros gali būti nežymus pažastų srities odos paraudimas, perštėjimas ar patinimas.

Kiek trunka efektas po FMR procedūros?

Dažniausiai efektas trunka metus. Po metų, esant reikalui, rekomenduojama FMR procedūrą pakartoti . Klinikiniai tyrimai parodė, kad pakartojus procedūrą jos efektas ilgėja, taigi ateityje Jums reikės ją dar rečiau kartoti.

Ar man tinka frakcinė mikroadatinė radijo dažnio (FMR) terapija?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel. +370 5 2553353 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis gydymo būdas Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.