Išsiplėtusių kojų venų gydymas chirurginiu būdu, lazeriais, skleroterapija, kompresine terapija

Kuo unikalus išsiplėtusių kojų venų gydymas GK Klinikoje?

GK Klinikoje taikomas kompleksinis išsiplėtusių kojų venų gydymas: chirurginis, lazerinis, injekcinis (skleroterapija), kompresinis ar kombinuojami keli aukščiau išvardinti būdai.
Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks Jums labiausiai tinkantį ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą. Neretai derinami keli gydymo būdai (pvz. operacinis ir lazerinis).

Kokie yra išsiplėtusių venų gydymo metodai?

Lazerinis endovaskulinis metodas – vienas moderniausių operacinių lazerinių metodų. Jo metu vena punktuojama ir į ją įkišamas šviesolaidis, per kurį lazeris iš vidaus paveikia veną. To pasekoje vena užanka ir sunyksta. Šis būdas tinka ir stambioms varikozinėms venoms šalinti. Plačiau apie šį metodą galite pasiskaityti čia.

Chirurginis išsiplėtusių kojų venų gydymas – operacijos metu pašalinamos pažeistos venos, taip sumažinamas padidėjęs veninis slėgis, užkertamas kelias ligos progresavimui. Minimalaus dydžio pjūviai ir kosmetinės siūlės padaro randelius beveik nepastebimais.

Išsiplėtusių kojų venų gydymas

Lazerinė terapija – išsiplėtę veniniai tinkliukai ar pavienės kraujagyslės paveikiami lazerio spinduliais ir yra užakinami. Tuo metu, kai kraujagyslė sugeria lazerio spindulius, išsiskiria stipri šiluma ir kraujagyslė akimirksniu sulimpa. Lazerinis metodas ypač tinka smulkioms veninėms šakoms, išsidėsčiusioms odoje. Tai neinvazyvus metodas, todėl nereikalauja specialaus pasiruošimo ar priežiūros. Plačiau apie šį metodą skaitykite čia.

 

Išsiplėtusių kojų venų gydymas

 

Skleroterapija – į veną suleidžiama skleruozuojanti medžiaga, sukeliamas aseptinis venos uždegimas ir vena užanka ir sunyksta. Tinka smulkioms varikozinėms šakoms.

 

 

Išsiplėtusių kojų venų gydymas

Kompresinė terapija – tai gydymas kompresinėmis kojinėmis.

Elastinės kojinės ir pėdkelnės suspaudžia venas ir padededa žymiai efektyviau pumpuoti veninį kraują į širdį. Taip pagerinama kraujotaka kojose, dėka to išnyksta kojų tinimas, skausmas, tirpimas, maudimas ir net panaikinama galimybė susidaryti trombams venose. Dėl kojinių sukeliamo spaudimo refliuksas išsiplėtusiose (varikozinėse) paviršinėse venose sumažėja ir praktiškai visai išnyksta. Tai apsaugo nuo veninės stazės arba veninių opų sukeliamų problemų. Kompresinė terapija dažniau taikoma kaip profilaktinė priemonė arba kai nėra galimybių atlikti operaciją. Kojinės tipą ir suspaudimo laipsnį Jums parinks gydytojas konsultacijos metu.

Mūsų klinikoje taikomi visi aukščiau išvardinti gydymo ir tyrimo metodai.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.