Kaktos pakėlimas

Kaktos pakėlimo operacijos dažniausiai atliekamos, kai reikia koreguoti senėjimo požymius viršutinėje veido dalyje. Tačiau operacija atliekama ir jaunesniems žmonėms dėl paveldimų anatominių pakitimų, labai žemos kaktos, nusileidusių antakių, labai gilių kaktos raukšlių ir t.t.

Ar kaktos pakėlimas Jums tinka?

Kaktos pakėlimas

Konsultacijos metu plastikos chirurgui Jūs pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus, bei patarti, ar kaktos pakėlimas operacijos būdu Jums tinka.

Gal gydytojas patars Jums atlikti Thermage® veido nechirurginį odos patempimą, o gal Jums labiau tiks vedo kontūravimas polilaktiniais Happy lift™siūlais.

Mes rekomenduojame kaktos pakėlimą, jei:
– Jūsų antakiai nusileidę, užkritę viršutiniai vokai, dėl ko veidas atrodo pavargęs ir liūdnas;
– kaktoje stipriai išreikštos horizontalios raukšlės, ryškus odos laisvumas;
– gilios raukšlės su odos perteklium tarpuakyje, tarp antakių; ties nosies pagrindu, yra horizontalios raukšlės ir odos laisvumas.

Kam reikalinga konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas paprašys Jūsų parodyti ir papasakoti, ką konkrečiai Jūs norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus, bei patarti, ar ši operacija Jums tinka.

Konsultacijos metu plastikos chirurgas įvertins Jūsų odos storumą, elastingumą, odos perteklių, laisvumą, raukšlių gilumą ir kitus faktorius, kurie svarbūs sudarant operacijos planą ir apimtį.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate Aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Ar galima kartu su kaktos patempimo operacija atlikti kitas operacijas ir procedūras?

Kartu su plastikos chirurgu aptarsite, kokias dar papildomas operacijas ir procedūras galima atlikti kartu su kaktos patempimo operacija. Pvz: kartu su kaktos patempimo operacija dažnai atliekama veido patempimo operacija, viršutinių ir apatinių vokų plastika, Thermage®, frakcinis odos atnaujinimas Fraxel® lazeriu , kitos procedūros. Taip dar labiau galima padidinti operacijos efektyvumą.

Jei labai stipri mimikos raumenų veikla kaktoje ir tarpuakyje, jas galima blokuoti botulino toksino injekcijomis.

Kombinuotas gydymas (ar su kitomis operacijomis, ar su neoperaciniais metodais) visada yra žymiai efektyvesnis.

Ar reikia specialaus pasiruošimo kaktos patempimo operacijai?

Jeigu Jūs rūkote, tai prieš operaciją reikia sumažinti cigarečių skaičių. Prieš operaciją rekomenduojama nevartroti Aspirino bei kitų kraujo krešėjmą mažinančių vaistų.

Specialistas gali rekomenduoti Jums įvairias modernias neoperacines priemones, kurios padidins kaktos patempimo operacijos efektą.

Kaip atliekamas kaktos patempimas?

Dėl individualių savybių, kiekvienu atveju plastikos chirurgas parinks tą operacijos chirurginį metodą ir techniką, kuris Jums labiausiai tinka ir kurį taikant, galima pasiekti geriausią efektą. Dažniausiai operacija atliekama tradiciniu būdu, pjūvį darant plaukuotoje galvos dalyje.

kaktos patempimaskaktos patempimas

Operacija vyksta bendrinėje nejautroje. Priklausomai nuo apimties ir papildomų operacijų ar procedūrų, ji trunka 1-2 valandas. Po operacijos mes pasiūlysime Jums iki kito ryto pasilikti GK Klinikoje, specialistų priežiūroje.

Ar labai matomi randai?

Nors yra daug kaktos patempimo operacijų variantų, paprastai randai slepiasi plaukuotoje galvos dalyje, taigi yra tikrai menkai pastebimi.

Plastikos chirurgas parekomenduos eilę modernių technologijų ir priemonių, kad jie taptų dar mažiau matomi.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Iš karto po operacijos audiniai būna patinę. Skausmas po operacijos minimalus, nes skiriami specialūs medikamentai. Kartais jaučiamas niežulys plaukuotoje galvos dalyje, pjūvių srityje.
Į darbą galite grįžti jau po kelių savaičių.

Kaip pratęsti efektą po kaktos pakėlimo operacijos?

Kad efektas po operacijos truktų kuo ilgiau, reikia laiku kreiptis į mūsų GK Klinikos specialistus, kurie sudarys Jums individualią Antisenėjimo „Anti-Aging” programą. Į programą įtraukiamos pačios naujausios medicininės antisenėjimo tecnologijos (Thermage®FRAKCINIS ODOS ATNAUJINIMAS FRAXEL® LAZERIU, KAMIENINIŲ LĄSTELIŲ PROGRAMA,VEIDO ODOS REJUVENIZACIJA LAZERIAISFOTOREJUVENIZACIJA ir daugelis kitų). Jos laiku užkirs kelią senėjimo procesui ir neleis keistis Jūsų odai!

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.