Krūtų asimetrijos korekcija

Daugelis moterų troškta dailios, seksualios krūtinės. Kartais Jūsų krūtinė nuo gimimo yra nedidelė, kartais viena krūtis būna ryškiai mažesnė nei kita. Plastinių operacijų pagalba galima atstatyti krūtų simetriškumą, jei reika, kartu jas galima padidinti ar sumažinti.

Krūtų korekcija GK Klinikoje

Kam reikalinga konsultacija?

Konsultacijos metu plastikos chirurgui Jūs pasakysite, kokios krūtinės norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei parinkti Jums labiausiai tinkantį operacinį būdą.

GK Klinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų krūtis, įvertins jų simetriškumą, dydį, formą, odos kokybę, spenelių ir areolių būklę bei padėtį. Labai svarbu informuoti gydytoją, jei turėjote kitas krūtų operacijas, darėte mamografiją.

Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios operacijos trūkumais ir privalumais. Kartu aptarsite norimos krūtinės dydį ir formą, naują spenelių padėtį. Jei norėsite kartu ir padidinti abi krūtis, plastikos specialistas individualiai parinks Jums tinkančius krūtų implantus.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate Aspirino ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Kaip vyksta krūtų korekcijos operacija?

Operacija vyksta bendrinėje nejautroje. Jos apimtis, trukmė bei operacinė technika priklauso individualiai ir kiekvienu atveju ji skiriasi. Priklausomai nuo to, ar reikia vieną krūti padidinti su implantu, ar kitą sumažinti, ar tik pakelti, ar kombinuoti kelis operacinius būdus, operacinė apimtis skirsis. Po operacijos mes pasiūlysime Jums 2-3 dienas pasilikti mūsų GK Klinikoje, specialistų priežiūroje.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Paprastai grįžti į darbą Jūs galėsite jau po savaitės. Sunkaus fizinio darbo ir sporto mes patariame vengti 4-6 savaites. Po operacijos plastikos chirurgas Jums parinks specialią liemenėlę, kurią patartina nešioti 6 savaites.

Ar po krūtų korekcijos labai matomi randai?

Odos siūlės išimamos po savaitės. Odos randai po operacijos nyksta metų bėgyje. Kad randai būtų mažiau matomi, iš karto po operacijos, skiriamos papildomos priemonės. Jei reikia, metų gale, rando matomumui sumažinti plastikos specialistas gali skirti papildomas korekcijas lazeriu.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.