Krūtų pakėlimas (mastopeksija)

Krūtų pakėlimasKrūtų pakėlimas

Daugelio moterų idealas – stangri, seksuali krūtinė. Tačiau įvairios priežastys – sumažėjęs odos elastingumas, didelis svorio netekimas, gravitacijos jėgos, gimdymas, kūdikio žindymas, gali negrįžtamai pakeisti krūtų formą ir stangrumą: krūtys nusileidžia žemyn. Moterims, kurios patenkintos savo krūtų dydžiu, tačiau krūtys nusileidę žemyn, galime patarti atlikti krūtų pakėlimo operaciją. Šios operacijos metu, krūtys pakeliamos, jos įgauna gražią jaunatvišką formą. Jei moteris nori ne tik pakelti nusileidusias krūtis, bet ir jas padidinti, galimas krūtų pakėlimas ir jų padidinimas implantais.

Ar krūtų pakėlimas Jums tinka?

Krūtų pakėlimas rekomenduojamas, jei:

  • Jūsų krūtys yra norimo dydžio, bet nusileidę žemyn;
  • jei krūtys nusileidę, joms trūksta elastingumo, krūties audinio;
  • jei krūtų speneliai ir areolės nusileidę ir “žiūri” žemyn, ypač jei areolės ir speneliai yra žemiau raukšlės, esančios po krūtimi.

Kartais toks krūtinės tipas būna genetiškai paveldimas. Krūtų pakėlimo operacija gali būti atliekama bet kokio amžiaus moteriai, tačiau mes rekomenduojame palaukti kol krūtys pilnai išsivysto ir subręsta.

Konsultacijos metu plastikos chirurgui Jūs pasakysite, kokios krūtinės norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši operacija Jums tinka.

Kam reikalinga plastikos specialisto konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų krūtis, įvertins jų dydį, formą, odos kokybę, spenelių ir areolių būklę bei padėtį. Labai svarbu informuoti gydytoją, jei turėjote kitas krūtų operacijas, darėte mamografiją.

Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios operacijos trūkumais ir privalumais. Kartu aptarsite norimos krūtinės dydį ir formą, naują spenelių padėtį. Jei norėsite kartu ir padidinti krūtis, plastikos specialistė individualiai parinks Jums tinkančius krūtų implantus.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate Aspirino ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Ar reikia specialaus pasiruošimo krūtų pakėlimo operacijai?

Kartais prieš operaciją gali reikti atlikti krūtų mamografinį tyrimą ar krūtų echoskopinį tyrimą. Ar reikia atlikti šiuos tyrimus, nuspręs plastikos chirurgas konsultacijos metu.

Jeigu Jūs rūkote, tai prieš operaciją reikia sumažinti cigarečių skaičių. Prieš operaciją rekomenduojama nevartoti Aspirino, bei kitų kraujo krešumą mažinančių vaistų.

Kaip vyksta krūtų pakėlimas?

Krūtų pakėlimas

Krūtų pakėlimas

Krūtų pakėlimas

Operacija vyksta bendrinėje nejautroje. Ji trunka 2-4 valandas. Operacijos metu, pašalinus krūties odos perteklių, spenelis su areola perkeliami į naują aukštesnę vietą, suformuojama naujos krūties forma. Jei areola yra labia didelė, ją galima sumažimti operacijos metu. Jei kartu pageidaujama padidinti krūties dydį, papildomai panaudojami krūtų implantai. Po operacijos mes pasiūlysime Jums 2-3 dienas pasilikti GK Klinikoje, specialistų priežiūroje.

Kokius krūtų implantus galima pasirinkti?

GK Klinikoje Jūs galite pasirinkti norimus krūtų implantus:

  • užpildytus fiziologiniu tirpalu;
  • užpildytus silikonu ( vieno tankio ar kelių, skirtingo tankio silikonu);
  • užpildytus hidrogeliu.

Konsultacijos metu plastikos chirurgas supažindins Jus su visų šių implantų teigiamomis ir neigiamomis savybėmis bei padės Jums pasirinkti norimą rūšį.

Kokius krūtų implantus mes rekomenduojame?

Mes rekomenduojame hidrogelinius implantus – tai naujos kartos ir biotechnologijų krūtų implantai, padarę perversmą krūtų didinimo istorijoje. Jų privalumas, kad hidrogelis, čiuopiant visai nesiskiria nuo natūralaus krūties audinio, bet tuo pačiu yra visai nekenksmingas organizmui. Šie implantai tarsi suderina savyje pačias geriausias anksčiau sukurtų implantų savybes: silikoninių implantų elastingumą ir fiziologinio vandens pripildytų implantų nekenksmingumą. Hidrogelis – tai natūralios kilmės medžiaga, neturinti kenksmingų savybių.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Paprastai grįžti į darbą Jūs galėsite jau po savaitės. Sunkaus fizinio darbo ir sporto mes patariame vengti 4-6 savaites. Po operacijos plastikos chirurgas Jums parinks specialią liemenėlę, kurią patartina nešioti 6 savaites.

Ar labai matomi randai?

Odos siūlės išimamos po savaitės. Odos randai po operacijos nyksta metų bėgyje. Kad randai būtų mažiau matomi, iš karto po operacijos skiriamos papildomos priemonės. Jei reikia, metų gale, rando matomumui sumažinti plastikos specialistas gali skirti papildomas korekcijas lazeriu.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.