Krūtų sumažinimas (redukcija)

Krūtų sumažinimasKrūtų sumažinimas

 

 

 

 

 

Dažniausiai krūtų sumažinimas atliekamas, kai moteris vargina įvairūs skundai, kuriuos sukelia didelės, sunkios krūtys: nugaros skausmai, prakaitavimas po krūtimis ir odos uždegimas, laikysenos pokyčiai, kvėpavimo sutrikimai. Sumažinus krūtis, ne tik išsprendžiamos šios problemos, bet ir suformuojamos tinkamo dydžio ir puikios formos, proporcingos krūtys.

Ar krūtų sumažinimas Jums tinka?

Mes rekomenduojame šią operaciją, jei:

  • Jūsų krūtys, lyginant su bendromis kūno proporcijomis, yra neproporcingai didelės;
  • didelės, nusileidę krūtys, speneliai “žiūri” žemyn;
  • viena krūtis yra žymiai didesnė nei kita;
  • vargina didelių krūtų sukelti simptomai: nugaros, kaklo, pečių skausmai, yra padidintas prakaitavimas ir odos uždegimas po krūtimis;
  • dėl didelių ir sunkių krūtų, negalite būti pilnavertiškai fiziškai aktyvi.

Krūtų sumažinimas gali būti atleikamas bet kokio amžiaus moteriai, tačiau mes rekomenduojame palaukti, kol krūtys pilnai išsivysto ir subręsta.

Konsultacijos metu plastikos chirurgui Jūs pasakysite, kokios krūtinės norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši operacija Jums tinka.

Kam reikalinga plastikos specialisto konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų krūtis, įvertins jų dydį, formą, odos kokybę, spenelių ir areolių būklę bei padėtį. Labai svarbu informuoti gydytoją, jei turėjote kitas krūtų operacijas, darėte mamografiją. Perspėkitę gydytoją, jei planuojate stipriai numesti kūno svorį. Kadangi, metant svorį, krūtų dydis mažėja, operaciją geriausiai planuoti stabilizavus kūno svorį.

Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios operacijos trūkumais ir privalumais. Kartu aptarsite norimos krūtinės dydį ir formą, naują spenelių padėtį.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate Aspirino ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Ar reikia specialaus pasiruošimo krūtų sumažinimo operacijai?

Kartais prieš operaciją gali reikti atlikti krūtų mamografinį tyrimą ar krūtų echoskopinį tyrimą. Ar reikia atlikti šiuos tyrimus, nuspręs plastikos chirurgas konsultacijos metu.

Jeigu Jūs rūkote, tai prieš operaciją reikia sumažinti cigarečių skaičių. Prieš operaciją rekomenduojama nevartoti Aspirino, bei kitų kraujo krešumą mažinančių vaistų.

Kaip vyksta krūtų mažinimo operacija?

Operacija vyksta bendrinėje nejautroje. Ji trunka 2-4 valandas. Operacijos metu pašalinus krūties odos perteklių, riebalinio ir krūties audinio perteklių, spenelis su areola perkeliami į naują aukštesnę vietą, suformuojama naujos formos krūtis. Jei areola yra labai didelė, ją galima sumažimti operacijos metu. Po operacijos mes pasiūlysime Jums dvi- tris dienas pasilikti GK Klinikoje, specialistų priežiūroje.

krūtų korekcijakrūtinės mažinimaskrūtinės mažinimas

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Paprastai grįžti į darbą Jūs galėsite jau po savaitės. Sunkaus fizinio darbo ir sporto mes patariame vengti 4-6 savaites. Po operacijos plastikos chirurgas Jums parinks specialią liemenėlę, kurią patartina nešioti 6 savaites.

Ar labai matomi randai?

Odos siūlės išimamos po savaitės. Odos randai po operacijos nyksta metų bėgyje. Kad randai būtų mažiau matomi, iš karto po operacijos, skiriamos papildomos priemonės. Jei reikia, metų gale, rando matomumui sumažinti plastikos specialistas gali skirti papildomas korekcijas lazeriu.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.