Lazerinis riebalų nusiurbimas

GK Klinikoje pirmojoje Lietuvoje pradėtas taikyti vienas šiuolaikiškiausių naujos kartos chirurginio riebalų nusiurbimo lazerių. Šis būdas greta tradicinių riebalų nusiurbimo operacijų leidžia taikyti ir tam skirtą riebalų lipolizės lazerį.
Lazerinis riebalų nusiurbimas – tai technologinė inovacija, kuri leidžia pasiekti aukščiausio lygio estetinį chiruginį rezultatą.

Kas tai yra lazerinis riebalų nusiurbimas?

Lazerinis riebalų nusiurbimas

Lazerinis riebalų nusiurbimas (pasaulyje dar vadinama lazerine lipolize, lazeriniu riebalų pašalinimu) – tai moderiausias riebalų nusiurbimo būdas pasaulyje. Jo metu lazerio energija veikia riebalinio audinio ląsteles ir jas ištirpdo. Lazerio energija veikia taip pat ir odos kolageną, dėl ko oda pasitempia ir išsikontūruoja.

 

Kuo ypatingas GK Klinikoje taikomas lazerinis riebalų nusiurbimas?

Tai naujos kartos riebalų šalinimo lazeris, jis skiriasi nuo anksčiau pasaulyje naudotų lazerinio riebalų nusiurbimo lazerių, kurie tik ištirpindavo ir šalindavo riebalinį audinį. GK Klinikoje naudojama lazerinė sistema operacijos metu ne tik tirpdo ir šalina riebalinį audinį, bet kartu ir iškontūruoja, patempia odą.

Kuo unikalios lazerinės riebalų nusiurbimo operacijos, atliekamos GK Klinikoje? Kuo jos skiriasi nuo tradicinės riebalų nusiurbimo operacijos ar ulragarsinio riebalų nusiurbimo? Kokie jų privalumai ir išskirtiniai bruožai?

  1. Puikus estetinis rezultatas, nes ne tik pašalinamas riebalinis audinys, bet ir iškontūruojama, patempiama oda;
  2. Nereikia jokios bendros ar regioninės nejautros: pacientas po operacijos iš karto eina namo;
  3. Nereikalingas specialus paciento paruošimas;
  4. Minimalus aplinkinių audinių pažeidimas (unikalios 1-2mm kaniulės nepažeidžia audinių, žymės po operacijos lieka nematomos);
  5. Lengvas pooperacinis periodas (minimalios kraujosrūvos, nes lazeris kartu koaguliuoja kraujagysles; spaudžiamoji kompresinė terapija naudojama daugiausiai tik 3 dienas);
  6. Ypatingai geri rezultatai netgi tose srityse, kur įprastiniai riebalų nusiurbimo būdai neduodavo tobulų rezultatų, pvz.: srityse virš kelių ar priekiniame šlaunų paviršiuje; kaklo – pasmakrės srityse; vidiniuose viršutinės rankos srityse ir t.t.
  7. Pacientas nepraranda darbingumo.

Kaip atliekama lazerinė riebalų nusiurbimo operacija?

Operacijos metu pro labai ploną 1-2 mm diametro kaniulę (tokio pat diametro kaip injekcinė adata) į riebalinį audinį įkišamas lazerio šviesolaidis. Judinant kaniulę, lazerio skleidžiamą energiją sugeria riebalinio audinio ląstelės. Dėka to riebalinės ląstelės ištirpsta ir lengvai nusidrenuoja. Lazerio energija veikia ir odos kolageną, dėl to kolagenas keičiasi, brinksta, o vėliau tempiasi ir kontūruojasi oda.

Kam reikalinga konsultacija? Ar reikalingas specialus paruošimas prieš lazerinę riebalų nusiurbimo operaciją?

GK Kinikoje plastikos specialistas Jus apžiūrės, įvertins odos elastingumą, poodinį riebalinį audinį, jo kiekį. Labai svarbu informuoti gydytoją, jei turėjote kitas operacijas, sergate endokrininėmis ligomis, ar giminėje yra viršsvorį turinčių asmenų. Perspėkitę gydytoją, jei planuojate stipriai numesti kūno svorį. Kadangi, metant svorį, poodinis pilvo riebalų kiekis irgi mažėja, o odos perteklius didėja, operaciją geriausiai planuoti stabilizavus kūno svorį.
Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios operacijos trūkumais ir privalumais. Kartu aptarsite norimą kūno formą. Specialaus pasiruošimo lazeriniam riebalų nusiurbimui nereikia.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Ar lazerinis riebalų nusiurbimas Jums tinka?

Konsultacijos metu plastikos chirurgui Jūs pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės gydytojui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus, bei patarti, ar ši operacija Jums tinka.

Mes rekomenduojame šią operaciją, jei:
– yra lokalizuotos riebalinio audinio sankaupos kaklo, pagurklio, rankų, sėdmenų, šlaunų, pilvo, juosmens, krūtinės, nugaros, kelių srityse;
– koreguoti nelygumus ar komplikacijas po ankstesnių tradicinių riebalų nusiurbimo operacijų;
– esant ginekomastijai – t. y.  vyrams esant padidėjusioms krūtims;
– lipomų gydymui.

Šis metotas sėkmingai įtrauktas į kompleksinį celiulito gydymą, kaip viena sudėtinė gydymo dalis.

Operacija nėra skirta sumažinti bendrą kūno svorį! Jei Jūs norite sumažinti bendrą kūno svorį, mūsų specialistai iš pradžių nukreips jus į GK KLINIKOS KŪNO MODELIAVIMO LABORATORIJĄ!

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Dėka to, kad „lazerinė“ operacija atliekama vietinėje nejautroje, nepažeidžiami aplinkiniai audiniai – sumažėja pooperacinio skausmo tikimybė, minimalios kraujosrūvos. Pacientas iš karto po operacijos išvyksta iš dienos stacionaro, ir netgi tą pačią dieną gali atlikti lengvus darbus. Po operacijos skiriama kompresinė terapija 3 dienų laikotarpiui.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.