„LipoContrast“ neinvazinė riebalų šalinimo procedūra

„LipoContrast“ –  yra revoliucinė procedūra, skirta riebalų mažinimui terminio šoko būdu. Tai naujausia ir pažangiausia riebalų šalinimo technologija, sertifikuota Europos ženklu „CE“.

„LipoContrast“ yra efektyviausia, selektyvi ir neinvazinė riebalų apimties mažinimo medicininė įranga. Ji veikia terminės kontrastinės lipolizės principu. GK klinika oficialiai yra vienintelė klinika Baltijos šalyse, kuri šiuo metu siūlo šią pažangią procedūrą.

Kas yra „LipoContrast”?

Daugelį metų atliekami moksliniai tyrimai parodė, kad riebalinių ląstelių šaldymas arba šildymas yra efektyvus būdas sulieknėti, tačiau „LipoContrast” tai daro geriau, jis apjungia abu metodus! Sukuriamas temperatūrinis šokas: kaitinimas, šaldymas ir vėl šildymas sumažina riebalinį sluoksnį be jokios žalos organizmui. Jau po  vienos procedūros riebalų probleminėje zonoje sumažėja apie 20 % ! Likusius  riebalus organizmas šalina labai intensyviai: likę 80 % pašalinami per 20 dienų.

Kuo unikali „LipoContrast“ neinvazinė riebalų šalinimo technologija?

  • Pritaikytos naujausios pasaulio kriolipolizės technologijos.
  • Maždaug 40 % efektyvesnė už kitas įprastines kriolipolizės procedūras.
  • Vos po vienos sesijos galima pašalinti daugiau nei 30 %  paveikto riebalinio audinio.
  • Rezultatas matomas jau po 1 procedūros ir jau po kelių dienų.
  • Patogi ir neskausminga procedūra. Nereikalauja pasirengimo, reabilitacijos laikotarpio!
  • Vienu metu galima veikti daugiau nei vieną zoną ( sutaupomas brangus Jūsų laikas).

Kaip atliekama „LipoContrast“ procedūra? Kas vyksta procedūros metu?

Ant odos paviršiaus užtepamas kontaktinis gelis. Pagal gydomos srities dydį, specialistas parenka tinkamą antgalį-aplikatorių ir uždeda jį ant probleminės zonos. „LipoContrast“ kompiuterizuota sistema veikia trigubo terminio šoko principu, pagal iš anksto tiksliai užprogramuotus ir nustatytus laiko, greičio, temperatūrinius ir  energetinius protokolus.

Procedūros metu vidinio riebalinio audinio šildymas , nuosekliai keičiamas į šaldymą iki 3 ºC . Tokioj temperatūroje sukeliama adipocitų apoptozė.

Trečiasis, paskutinis etapas, skirtas optimizuoti procedūrą – šildymas, trunkantis 10 minučių. Sukurtas termokontrastas skatina stipresnę lokalią riebalinių ląstelių apoptozę ir dar padidina procedūros efektą. Metodas yra visiškai saugus ir kontroliuojamas, tuo tarpu riebalus nekaupiančios ląstelės (pvz.: kraujagyslės, periferiniai nervai, melanocitai -pigmentinės ląstelės, jungiamojo audinio ląstelės ir kt.) yra nepaveikiamos.

Visa „LypoContrast“ procedūra užtrunka tik 60 minučių, nesijaučia jokio skausmo, galima atsipalaiduoti ir net pamiegoti.

Kurioms sritis  geriausiai tinka „LipoContrast“procedūra?

„LipoContrast“ tinka lokalizuotoms riebalų sankaupoms mažinti įvairiose kūno vietose: dviguboje pasmakrėje, rankose, liemens, šonų, pilvo, nugaros, klubų, šlaunų ir kelių srityse.

„LipoContrast“ neinvazinė riebalų šalinimo procedūra

Kiek man reikės „LipoContrast“ procedūrų?

Atsižvelgiant į riebalinio audinio storį ir norimą rezultatą dažniausiai reikės atlikti 1–3 procedūras, su apytiksliai 4 savaičių pertrauka tarp jų.

Ką jausiu „LipoContrast“ procedūros metu?

Procedūra yra visiškai neskausminga: pradžioje jaučiamas tempimo jausmas gydomoje zonoje, paskui šilumos jausmas besikaitaliojantis su šalčiu. Kartais atsiranda nedidelis paraudimas ir tirpimo jausmas, kuris gali trukti iki kelių valandų. Po procedūros galima iš karto grįžti prie savo įprastinės kasdienės veiklos: eiti į darbą arba net lėkti į sporto klubą.

Kiek laiko išlieka rezultatas?

Mūsų turimų riebalų ląstelių skaičius nedidėja didėjant svoriui, didėja riebalų ląstelių tūris ir dydis. Kai riebalų ląstelė yra sunaikinama organizme, ji neatsistato. Taigi, jei svoris neaugs, „LipoContrast“ rezultatai turėtų būti ilgalaikiai.

Jei turite klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel.: (+370) 5255 33 53 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.