Lūpų modeliavimas audinių užpildais

Lūpų modeliavimas

Formuojant lūpų kontūrą, lūpos pastorinamos, jos atrodo pilnesnės, putlesnės, sumažėja raukšlelės tiek ant pačių lūpų, tiek ir aplink jas. Dažniausiai šiai procedūrai atlikti naudojami audinių užpildai, polylaktiniai BOCA siūlai, kiek rečiau – autoriebalų injekcijos.

GK Klinikoje galite pasirinkti įvairius tik geriausios kokybės audinių užpildus:

1. hialurono rūgšties (FILORGA ART FILLERFINE LINES,  FILORGA ART FILLER UNIVERSAL, FILORGA ART FILLERLIPS, FILORGA ART FILLERVOLUME, JUVEDERM);
2. pusiau sintetinius (ELLANCÉ, RADIESSE).

Kaip veikia lūpų modeliavimas audinių užpildais?

Audinių užpildai leidžiami į lūpas:

  • savo tūriu jas padidina, pastorina, smulkios raukšlelės lūpose ir aplink jas išsilygina;
  • stimuliuoja naujų kolageno skaidulų susidarymą.

Ar saugi lūpų storinimo procedūra?

Lietuvoje audinių užpildai saugiai ir efektyviai vartojami jau daugiau kaip dešimtmetį. Jais ne tik galima pastorinti lūpas, pakoreguoti jų formą, bet ir sušvelninti ar net ir visai išlyginti kai kurias veido raukšles (pvz: ypač jie tinka raukšlėm, einančiom nuo nosies link lūpų kampo), pakoreguoti veido formą (paryškinti skruostikaulius ar smakrą, padailinti jų formą).

Kiekvienais metais tūkstančiai pacientų naudoja šį gydymo metodą. Taigi jis greitai tapo labai populiariu metodu koreguoti matomus senėjimo požymius, nes tai:

  • Ilgalaikis efektas;
  • Minimalus diskomfortas;
  • Labai mažai pašalinių reiškinių;
  • Galite iškart grįžti į darbą.

Kuo skiriasi audinių užpildai?

GK Klinikoje galite pasirinkti įvairių pasaulyje garsių firmų tik geriausios kokybės, sertifikuotus audinių užpildus:

1. hialurono rūgšties (FILORGA ART FILLER FINE LINES,  FILORGA ART FILLER UNIVERSAL, FILORGA ART FILLER LIPS, FILORGA ART FILLER VOLUME, JUVEDERM);
2. pusiau sintetinius (ELLANCÉ, RADIESSE).

Visi mūsų klinikoje vartojami audinių užpildai yra negyvulinės kilmės.

Hialurono rūgšties užpildai – sudaryti iš hialurono rūgšties (ji įeina į daugelį mūsų organizmo audinių, pvz: kremzlės, raiščių ir kt., sudėtį). Jie natūralesni mūsų organizmui, bet greičiau organizmo suskaidomi ir pašalinami (priklausomai nuo gamintojo, efektas trunka apie 9-13 mėnesių).

Pusiau sintetiniai audinių užpildai – sudaryti iš hialurono rūgšties ir jame esančių nesirezorbuojančių PolyKaproLaktono mikrodalelių, ar panašios į mūsų kaulinį audinį medžiagos. Dėka tokios sudėties organizmas juos ne taip greitai suskaido ir pašalina (efektas trunka iki kelių metų ir ilgiau).

Kam reikalinga konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų lūpas, įvertins jų dydį, formą, raukšlėtumą apie lūpas, lūpų kampučiuose.

Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios procedūros ypatumais. Kartu aptarsite norimų lūpų dydį ir formą. Kiekvienu atveju specialistas individualiai padės pasirinkti Jums tinkančius audinių užpildus, aptarsite jų privalumus ir trūkumus. Gal  gydytojas patars Jums atlikti BIONUTRILIPS procedūrą.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, ar nesirgote lūpų paprastąja pūsleline (herpes), neturinte polinkio hipertrofiniams randams, nesergate autoimuninėmis ligomis, ar nevartojate Aspirino ir kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Kaip vyksta procedūra?

Specialus audinių užpildų gelis suleidžiamas išilgai lūpos kontūro, padidindamas ir paryškindamas jį. Jei reikia, gelis leidžiamas į viršutinę ir (ar) apatinę lūpą, taip lūpoms suteikiama dar daugiau tūrio ir putlumo, jos tampa dar jausmingesnės. Rezultatai matomi iš karto!

Ar skausminga lūpų storinimo procedūra?

Paprastai lūpos nujautrinamos specialiu kremu arba procedūra atliekama laidinėje nejautroje, todėl diskomfortas būna minimalus.

Ar yra pašalinių efektų po procedūros?

Kartais po procedūros lūpos gali patinti, parausti, gali kiek perštėti, tempti. Paprastai šie pojūčiai išnyksta per kelias dienas. Tam, kad to išvengtumėte griežtai laikykitės gydytojo nurodymų po procedūros.

Kaip sužinoti ar ši procedūra Jums tinka?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel. +370 52553353 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis gydymo būdas Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.