Lūpų modeliavimas autoriebalų injekcijomis

Formuojant lūpų kontūrą, lūpos pastorinamos, jos atrodo pilnesnės, putlesnės, sumažėja raukšlelės tiek ant pačių lūpų, tiek ir aplink jas. Dažniausiai šiai procedūrai atlikti naudojami audinių užpildai, kiek rečiau – autoriebalų injekcijos.

Lūpų modeliavimas autoriebalų injekcijomis, kurioms naudojami Jūsų organizmo savi riebalai, turi daug privalumų:

  • Natūralus būdas savais audiniais;
  • Ilgalaikis efektas;
  • Nėra alerginių ar atmetimo reiškinių;
  • Ypatingai tinka pacientams, kurie yra alergiški audinių užpildams;
  • Labai patogu tiems, kas kartu atlieka riebalų nusiurbimo operaciją.

Kaip veikia lūpų mokeliavimas autoriebalų injekcijomis?

Leidžiami į lūpas savi riebalai savo tūriu jas padidina, pastorina, smulkios raukšlelės lūpose ir aplink jas išsilygina.

Ar saugi lūpų storinimo procedūra autoriebalų injekcijomis?

Tai saugi procedūra, nes naudojami savi organizmo riebalai. Jais ne tik galima pastorinti lūpas, pakoreguoti jų formą, bet ir sušvelninti ar net visai išlyginti kai kurias veido raukšles (pvz: ypač jie tinka raukšlėms, einančiom nuo nosies link lūpų kampo), pakoreguoti veido formą (paryškinti skruostikaulius ar veido putlumą).

Kiekvienais metais tūkstančiai pacientų naudoja šį gydymo metodą. Taigi jis greitai tapo labai populiariu metodu koreguoti matomus senėjimo požymius.

Iš kur paimami riebalai šiai procedūrai?

Procedūrai naudojami Jūsų kūno riebalai. Paprastai riabalai paimami iš kitos vietos (pvz.: pilvo, sėdmenų, šlaunų sričių) ir suleidžiami į norimą sritį – lūpas. Ypač patogu atlikti šią procedūrą, kai atliekama riebalų nusiurbimo operacija.

Kam reikalinga konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų lūpas, įvertins jų dydį, formą, raukšlėtumą apie lūpas, lūpų kampučiuose.

Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios procedūros ypatumais. Kartu aptarsite norimų lūpų dydį ir formą. Kiekvienu atveju specialistas individualiai padės pasirinkti Jums tinkantį lūpų modeliavimo metodą, aptarsite jų privalumus ir trūkumus.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, ar nesirgote lūpų paprastąja pūsleline (herpes), neturite polinkio hipertrofiniams randams, nesergate autoimuninėmis ligomis, ar nevartojate Aspirino ir kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Kaip vyksta procedūra?

Jūsų riebalai paimami švirkštu iš donorinės vietos ir, reikiamai juos paruošus, suleidžiami išilgai lūpos kontūro, padidindami ir paryškindami jį. Jei reikia, gelis leidžiamas į viršutinę ir (ar) apatinę lūpą. Taip lūpoms suteikiama dar daugiau tūrio ir putlumo, jos tampa jausmingesnės. Rezultatai matomi iš karto!

Ar skausminga lūpų storinimo procedūra?

Paprastai lūpos nujautrinamos specialiu kremu arba procedūra atliekama laidinėje nejautroje, todėl diskomfortas būna minimalus.

Ar yra pašalinių efektų po procedūros?

Kartais po procedūros lūpos gali patinti, jaučiamas lūpų tempimas. Paprastai šie pojūčiai išnyksta per kelias dienas. Tam, kad to išvengtumėte, griežtai laikykitės gydytojo nurodymų po procedūros.

Lūpų modeliavimas autoriebalų injekcijomis

Kaip sužinoti ar ši procedūra Jums tinka?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel. +370 52553353 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis gydymo būdas Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.