Lytinių lūpų ir bikinio srities lazerinė rejuvenizacija

Jei norite, kad Jūsų intymi zona spindėtų jaunatviška ir skaisčia oda, tai šis atjauninimo būdas kaip tik skirtas Jums!

Kas yra lytinių lūpų ir bikini srities lazerinė rejuvenizacija?

Gydymo metu specialus lazeris lytinių lūpų ir bikini zonos odoje padaro tūkstančius plonų, bet gilių mikroninių stulpelių. Tuo pat metu lazerio spindulys veikia ir giliuosius odos sluoksnius – dermą. Šis frakcinis lazerinis gydymo būdas leidžia odai žymiai greičiau sugyti be pooperacinio periodo, neiškrentant iš aktyvaus gyvenimo.

Kiekvieno gydymo seanso metu paveikiama apie 20 – 25% veikiamo odos ploto. Rezultatai matomi iš karto ir mėnesiams bėgant vis stiprėja. Optimalus pagerėjimas stebimas po 2-3 mėnesių. Naujas epidermis – nauja paviršinė oda susidaro jau po 24 valandų. Gilioji oda keičiasi kelių mėnesių bėgyje.

Lytinių lūpų ir bikinio srities lazerinė rejuvenizacija

Kuo ypatinga lytinių lūpų ir bikini srities lazerinė rejuvenizacija?

Lytinių lūpų ir bikini srities oda veikiama nepalyginamai stipriau ir giliau. Pacientai pastebi, kad atsiranda „liftingo“ – odos patempimo efektas, atjaunėja  oda, sumažėja raukšlelių, jos spalva pasidaro skaistesnė.

Ar lytinių lūpų atjauninimas lazeriu Jums tinka?

Paklauskite mūsų specialisto. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel. +370 52553353 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.

Konsultacijos metu specialistui pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši procedūra Jums tinka.

Kam reikalinga konsultacija?

Prieš procedūrą Jūs kartu su lazerinės chirurgijos specialistu aptarsite, kokių rezultatų tikitės, kaip atrodysite po gydymo. Kiekvienu individualiu atveju chirurgas parinks Jums tinkantį procedūrų grafiką ar jų kombinaciją. Gydymo grafikas gali būti labai įvairus.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Ar reikia specialaus pasiruošimo lytinių lūpų atjauninimui lazeriu?

Specialaus pasiruošimo nereikia. Kiekvienu individualiu atveju, efektui sustiprinti specialistas gali rekomenduoti papildomas priemones ar procedūras.

Kaip vyks procedūra?

Lytinių lūpų ir bikini srities atjauninimas lazeriu dažniausiai vyksta nujautrinus lytines lūpas specialiu kremu. Prieš procedūrą gydoma sritis kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama. Gydymo procedūra trunka apie valandą. Po procedūros Jūs galite iš karto važiuoti namo.

Kaip vyksta sveikimas?

Iš karto po lytinių lūpų atjauninimo lazeriuJūs galite jausti šilumą, panašiai kaip pasikaitinus saulėje. Savaitę oda bus tarsi „įdegusi”. Tai normalus požymis, kuris rodo, kad oda gyja ir keičiasi per visą savo storį. Po procedūros atsiranda nedidelis patinimas, bet jis paprastai praeina savaime per porą dienų.

Naujas epidermis – nauja paviršinė oda susidaro po 24 valandų. Gilioji oda keičiasi kelių mėnesių bėgyje (net iki 8 mėnesių).

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.