Lytinių lūpų plastika

Kokia dažniausia lytinių lūpų plastika?

Dažniausios yra lytinių lūpų dydžio ir formos korekcijos plastinės operacijos.

Ar ši operacija Jums tinka?

Konsultacijos metu plastikos chirurgui Jūs pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši operacija Jums tinka.

Kam reikalinga konsultacija?Lytinių lūpų plastika

Mūsų GK Klinikoje plastikos specialistas apžiūrės, supažindins Jus su visais šios operacijos trūkumais ir privalumais. Kartu aptarsite norimą dydį ir formą.
Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate Aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Ar reikia specialaus pasiruošimo lytinių lūpų korekcijos operacijai?

Jeigu Jūs rūkote, tai prieš operaciją reikia sumažinti cigarečių skaičių. Prieš operaciją rekomenduojama nevartoti Aspirino bei kitų kraujo krešėjimą mažinančių vaistų.

Kaip vyksta lūtynių lūpų plastika?

Dažniausiai operacija vyksta vietinėje nejautroje. Ji trunka apie valandą. Po operacijos mes Jums pasiūlysime iki kito ryto pasilikti mūsų GK Klinikoje, specialistų priežiūroje.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Paprastai audinių tinimas ir maudimas laikosi kelias dienas.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.