Masažai

Masažas – tai menas. Menas sukurti sielos ir kūno harmoniją. Graži, elegantiška kūno išorė yra puiki vieta išaukštintai, įkvepiančiai sielai. Bet tik meistras gali sukurti idealią išvaizdą.

Tai žinios. Žinios, kurios atėjo iš Indijos ir Kinijos žiniuonių, užrašytos prieš tūkstančius metų. Žinios apjungia Rytų medicinos išmintį ir šiuolaikinius Vakarų technologijų pasiekimus. Bet tik Meistras šias žinias gali teikti Jums.

Tai komforto šaltinis ir atsiskyrimas nuo didelio bei pasiutusio miesto. Tai gyvenimo jėgų šaltinis. Bet tik meistras gali padėti jums pasimėgauti šiuo šaltiniu.

GK Klinikoje atliekami masažai padės pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę.

masažas

Klasikinis masažas – tai efektyvus gydymo ir profilaktikos metodas, padedantis išvengti įvairių negalavimų. Masažas padeda išvengti įvairių skausmų, patinimų, pagreitina pažeistų audinių gijimą. Jis atstato pavargusius raumenis bei padidina jų darbingumą, stiprina sąnarius ir sausgysles. Geriausia atlikti 2 kursus po 10 seansų kiekvienais metais, o tarp kursų – 1-2 procedūras per mėnesį.

Gydomasis masažas – veikia organizmą nuskausminamai ir tonizuojančiai, padeda atsistatyti organizmo darbingumui. Gydymo kursas sudaromas kiekvienam individualiai.

Masažas Vellasmooth medicininiu aparatu – gydomasis masažas, kuris kartu su klasikiniu masažu padeda pasiekti greitų ir patikimų rezultatų, koreguojant kūno formas. Procedūros trukmė – 30-60 minučių, masažą patartume daryti ne dažniau, kaip kas 1-2 dienas. Gydymo kursas sudaromas kiekvienam individualiai.

Manualinis limfodrenažinis masažas – koreguoja limfos nutekėjimą, pašalina skysčio kaupimąsi audiniuose bei organuose, padeda padidinti imuninės sistemos atsparumą, valo organizmą nuo šlakų ir toksinų. Naudojamas kaip savarankiškas gydymo būdas. Ypač aktualus pooperaciniu periodu. Gydymo kursas sudaromas kiekvienam individualiai.

Japoniškas masažas pagal SAIONJI MASAYUKI techniką – tai taškinio ir manualinio masažo derinys. Jis atliekamas gulint ant žemės, per aprangą. Trukmė 45 min., masažuojamas visas kūnas, dominuoja išspaudimo būdas, giliai veikiami biologiškai aktyvūs taškai, atliekama sąnarių korekcija. Taikomas įvairių ligų gydymui, bendrai organizmo būklei gerinti.

Hiromasažas (ispanų technika) – visiškas raumenų atpalaidavimas, detoksikacija, raumenų nuovargio nuėmimas, organizmo prisotinimas deguonimi.

Relaksinis masažas – tai gilus kūno atpalaidavimas, įtampos streso nuėmimas. Dominuoja glostymo ir trynimo būdai. Masažuojamas visas kūnas, naudojami specialūs eteriniai aliejai.

SPA masažo terapija – harmoninga sistema, siekiant unikalių rezultatų, dirbama vienu metu keliomis kryptimis: estetikos (kūno formų korekcija), psichoemocinės būsenos (streso nuėmimas), gydomosios profilaktikos. Geriausia atlikti 3 kursus po 10-12 seansų kiekvienais metais, o tarp kursų – 2 procedūras per mėnesį.

Aromamasažas – efektyvi ir maloni masažo terapija, kurios metu klasikinio masažo poveikis sustiprinamas eterinių aromatinių aliejų poveikiu, kurie parenkami individualiai, įvertinus Jūsų būklę, susirgimus, jei tokių turite. Geriausia atlikti 2 kursus po 10 seansų kiekvienais metais, o tarp kursų – 1-2 procedūras per mėnesį.

Medaus masažas – pagerinama kraujotaka, pašalinamas negyvų epidermio ląstelių sluoksnis, oda tampa švelni lyg aksomas.

Talasoterapija (pylingas) – tonizuoja kraujagysles, gerina mikrocirkuliaciją, mažina patinimus, stimuliuoja lipolizę, mažina riebalines atsargas bei minkština ir drėkina odą. Rekomenduojamas 7-10 procedūrų kursas kartu su priežiūra namuose.

Gilus raumenų anticeliulitinis – korekcinis masažas – suteikia galimybę per trumpiausią laiko tarpą pasiekti maksimalių rezultatų, mažinant kūno apimtis, šalinant celiulitą ir grąžinant odai tonusą. Masažo technika – tai daugiametė patirtis, fiziologijos ir anatomijos žinios. Gydymo kursas sudaromas kiekvienam individualiai.

Sportinis masažas – Šio masažo tikslas gerinti darbingumą, atpalaiduoti raumenis. Masažuojamas visas kūnas, naudojami specialūs šildantys tepalai.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.