Mimikos raukšlių korekcija Botulino toksino injekcijomis

Dinaminės ar kitaip vadinamos mimikos raukšlės susidaro susitraukiant veido raumenims (tuo metu kai Jūs juokiatės, šypsotės ar raukiate kaktą). Kuo daugiau emocijų Jūs norite parodyti, tuo gilesnės formuojasi šios raukšlės bei linijos. Tačiau jau dabar galite jų niekam neberodyti. Dėka leidžiamo preparato galime žymiai sušvelninti ar visai panaikinti šias dinamines – mimikos raukšles.

Ši procedūra: veido mimikos raukšlių korekcija injekciniais preparatais – tai tam tikrų veido mimikos raumenų kosmetinė denervacija. Procedūra atliekama Botulino toksino preparatu, kuris suleidžiamas į mimikos raukšlių sritį („žąsies kojeles“, kaktos raukšles, „rūpesčio“ raukšles tarpuakyje ir kt.)

botulino injekcijosbotulino injekcijos

Kaip veikia botulino toksino injekcijos?

Preparato veiklioji medžiaga – botulino toksinas, blokuoja nervinius impulsus veido mimikos raumenyse. Taigi tie mimikos raumenys atsipalaiduoja ir nebesusitraukia. Po procedūros virš raumenų esanti oda išlieka lygi, o raukšlės išsilygina. Tuo tarpu, kiti veido raumenys dirba kaip ir ankščiau, todėl bendra veido išraiška nepakinta.

Kada reikia pradėti leisti botulino toksino preparatus?

Botulino toksino preparatus reikia pradėti leisti, kai dar mimikos raukšlės nėra labai gilios. Tada raukšlės išsilygina iki nulio ir nebegilėja. Jei mimikos raukšlės labai gilios, tada vieno botulino toksino gali nebeužtekti. Tuomet specialistas papildomai Jums rekomenduos audinių užpildusautoriebalų injekcijasfrakcinį odos atnaujinimą FRAXEL® lazeriu ir t.t.

Taigi, jį reikėtų leisti ne tik mimikos raukšlių korekcijai, bet ir profilaktiškai!

Ar saugus gydymas botulino toksino preparatais?

Botulino toksino injekcijos (Lietuvoje šiuo metu vartojamas preparatas firmimiu pavadinimu “DYSPORT”) jau daugiau kaip dešimtmetį saugiai ir efektyviai naudojamos gydyti daugelį oftalmologinių ir neurologinių susirgimų. Kiekvienais metais tūkstančiai pacientų naudoja šį gydymo metodą. Taigi jis greitai tapo labai populiariu metodu koreguoti matomus senėjimo požymius.

Botulino toksino injekcijos tai:

  • Ilgalaikis efektas;
  • Minimalus diskomfortas;
  • Nėra pašalinių reiškinių;
  • Galite iškart grįžti į darbą.

​Kas tai per gydymo būdas?

Kosmetinė veido mimikos raumenų denervacija botulino toksino preparatu – tai greita bei saugi procedūra. Naudojant labai smulkią mikroadatą labai mažas kiekis preparato yra tiksliai suleidžiamas į kelias pažymėtas vietas. Kadangi adatėlė labai maža ir plona, o vaisto kiekis labai nedidelis, skausmo beveik nejaučiama. Daugelis pacientų jį lygina su „uodo įkandimu“.

Ar yra papildomų rekomendacijų po botulino toksino leidimo procedūros?

Po botulino toksino leidimo negalima 6-7 val. eiti miegoti, spausti ar trinti injekcijų vietų. Savaitę po procedūros nerekomenduojame eiti į pirtį, soliariumus.

Ar yra pašalinių efektų?

Labai retai vaistai gali pratekėti ir migruoti į gretimas sritis bei sukelti gretimų raumenų silpnumą. Tam, kad to išvengtumėte griežtai laikykitės gydytojo nurodymų po procedūros. Kadangi visi pašaliniai poveikiai yra pilnai grįžtami, jie yra trumpalaikiai ir tetrunka kelias savaites.

Kokių gydymo rezultatų Jūs galite tikėtis?

Jeigu dėl mimikos raukšlių Jūs atrodote senesnis nei esate, kosmetinė denervacija jas sušvelnins ir Jūs atrodysite žymiai jauniau ir maloniau. Be to, per tą laiką, kol dinamikos raumenys nesusitraukinės, šios odos raukšlės negilės.

Ar botulino toksinas gali koreguoti visas veido raukšles?

Ši procedūra negali pakeisti tų raukšlių, kurios susidaro dėl saulės poveikio, UV spindulių, audinių pakritimo ar tų, kurios nesusiję su mimikos raukšlėmis. Šios injekcijos nepagerins audinių pakritimo, laisvumo ir nepakeis kaktos ar veido patempimo operacijų.

Kiekvienu individualiu atveju specialistas Jums rekomenduos audinių užpildusautoriebalų injekcijasfrakcinį odos atnaujinimą FRAXEL® lazeriu ir t.t.

Kiek laiko tęsiasi botulino toksino veikimas?

Deja, botulino toksino preparatai tik laikinai gali veikti mimikos raukšles. Pirmą kartą suleistas vaistas veikia iki 12 mėnesių. Pakartotinos injekcijos efektas tęsiasi vidutiniškai apie 6 mėnesius. Klinikiniai tyrimai parodė, kad leidžiant preparatą ilgą laiką, jo efektas ilgėja, taigi Jums reikės dar rečiau kartoti šią procedūrą.

Kur dar naudojami botulino toksino preparatai?

Preparatas sėkmingai naudojamas gydyti padidintą prakaitavimą (delnų, pažastų), blefarospazmams, nerviniams akių tikams, migreniniams galvos skausmams.

Kaip sužinoti ar Jums tinka botulino toksino injekcijos?

Paklauskite mūsų gydytojo.

Nuotraukos Prieš ir Po procedūros Gyd.Gytė Grigonytė-Babajan

Botulino toksino injekcijosBotulino toksino injekcijos

 

 

Botulino toksino injekcijosBotulino toksino injekcijos

Botulino toksino injekcijosBotulino toksino injekcijos

 

 

Botulino toksino injekcijosBotulino toksino injekcijos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.