Alopecijos gydymas SECRET RF+ (Trombocites autocell injections)

Alopecijos gydymas SECRET RF +(Trombocites autocell injections) – plaukų procedūra, pati naujausia pasaulyje alopecijos gydymo technologija, kuri saugiai ir efektyviai padės atauginti plaukus! Tai pats progresyviausias ir efektyviausias metodas, skirtas tiek sustabdyti plaukų slinkimą ir jį gydyti, tiek ir bendrai sustiprinti plaukus bei atstayti jų tankumą bei padidinti plaukų skaičių.

Kas yra alopecijos gydymas SECRET RF+(Trombocites autocell injections) procedūra?

Secret  RF+(Trombocites autocell injections) plaukų procedūros metu į paciento (pagal gydytojo iš anksto parinktą individualų planą) skalpo odos gylį suvedamos auksinės mikroadatėlės, kuriomis radijo dažnio (RF) energija paskleidžiama giliai ir tiksliai į visus reikiamus odos sluoksnius. Taip frakcijomis paveikiama skalpo oda. Iškart po to uždedama  paciento kraujo plazma, praturtinta trombocitais (Trombocites autocell injections), kuri mikrokanalėliais patenka tiesiai prie plaukų svogūnėlių.

Kaip veikia SECRET RF +(Trombocites autocell injections) plaukų procedūra?

Procedūros metu ypatingai plonos auksinės adatėlės susminga į iš anksto užprogramuotą odos gylį ir tuo pat metu aktyvuojama radiodažnio terapija. Dažniausiai naudojami vienkartiniai antgaliai su 25 mikroskopinėmis adatėlėmis. Impulso metu išsiskyrusi nustatyta energija aktyviai veikia  tiek galvos odos kolageno skaidulas ir užveda naujo kolageno ir elastino skaidulų, tiek aktyvuoja daugybės augimo faktorių  gamybą. Šie faktoriai labai svarbūs tiek senų, tiek naujų plaukų svogūnėlių susiformavimui ir augimui. Tada iš venos paimamas nedidelis kraujo kiekis (dažniausiai apie 27 ml). Kraujas specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas (Trombocites autocell injections). Jame esančių trombocitų koncentracija net iki 9,3 karto didesnė, palyginti su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie ima veikti iškart, kai tik trombocitai suaktyvinami. Šie augimo faktoriai labai svarbūs stimuliuojant naujų plauko svogūnėlių susidarymą ir naujų plaukų augimui. Taigi tuo pat metu veikia su itin galingi mechanizmai: dvigubai greičiau, dvigubai efektyviau!

Alopecijos gydymas Secret aparatu

Kada ir kokiu tikslu atliekamos Secret FR+(Trombocites autocell injections) procedūros plaukams ?

SECRET RF+(Trombocites autocell injections) procedūros atliekamos norint sustabdyti plaukų slinkimą, prie įvairių slinkimo rūšių, dažniausiai prie androgeninio nuplikimo, taip pat profilaktiškai. Dažnai šios procedūros atliekamos ir norint atstatyti plaukų tankį, vešlumą, skaičių taip pat ir bendrai stiprinti plaukus.

Kaip veikia plaukus SECRET RF +(Trombocites autocell injections) procedūros?

Jau po pirmosios procedūros sulėtėja plaukų slinkimas, o po kelių procedūrų jis pilnai dingsta. Atsistato plaukų struktūra, storis, plaukai tampa vešlesni, storesni, normalizuojasi riebalinių liaukų darbas, pradeda augti nauji plaukai, dėl to plaukai pastebimai tankėja. Plaukų svogūnėliai pereina į augimo fazę ir daugiau neberetėja. Pacientams, siekiantiems, kad poveikis būtų didesnis, alopecijos gydymas  SECRET RF+(Trombocites autocell injections) metodu derinamas su plaukų GK FUE mikrotransplantacija  ar kitomis  gydomosiomis procedūromis.

Ar tai skausminga procedūra ir kiek ji trunka?

Skalpo oda nuskausminama vietinės nejautros kremu, todėl mikroinjekcijų  ir radijodažnio poveikio beveik nejuntama. Pati  procedūra trunka apie pusvalandį.

Kaip atrodysiu po procedūros?

Po procedūros oda atrodo sveikai paraudusi. Švelnus paraudimas laikosi 3-4 valandas. Kadangi paviršinis odos sluoksnis procedūros metu nenuimamas ir nepažeidžiamas,  taigi nebereikia jokio  varginančio pooperacinio periodo!

Kiek rekomenduojama atlikti SECRET RF+(Trombocites autocell injections) seansų?

Nors kiekvienas pacientas yra skirtingas ir individualus, paprastai rekomenduojama atlikti 3-4 SECRET RF+(Trombocites autocell injections) seansus.
Intervalas tarp procedūrų 1 mėnuo. Kiekvieno seanso metu pasiekiami vis geresni rezultatai.

Ko reikėtų vengti po  procedūrų plaukams?

Gydymo dieną po šios  procedūros negalima plauti plaukų. Dvi savaites po procedūros reikėtų vengti antiuždegiminių ir antihistamininių vaistų.

 

Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel.: +370 5255 33 53 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.