Nosies plastinės operacijos

Nosies plastika (rinoplastika) galime ne tik pakoreguoti Jūsų nosies formą, dydį ar bendrą nosies išvaizdą, bet ir atstatyti apsunkintą kvėpavimą, pertvaros iškrypimą, potrauminius defektus ir t.t. Šios estetinės operacijos tikslas sukurti harmoningą visumą tarp nosies ir kitų veido bruožų. Tai vienos sudėtingiausių, meniškiausių estetinių operacijų.

Nosies plastinės operacijos Nosies plastinės operacijos

Kada rekomenduojamos nosies plastinės operacijos?

Nosies plastinės operacijos (rinoplastika) rekomenduojamos atlikti nuo 14 – 15 m. amžiaus, kai nosis pilnai susiformuoja.

Ar nosies plastika Jums tinka?

Nosies plastinės operacijos rekomenduojamos, jei:
– Jūsų nosis yra per ilga Jūsų veidui;
– nosies nugarėlėje matoma kuprelė, kuri ypač gerai matosi, žiūrint iš šono;
– Jūsų nosis, žiūrint iš priekio, atrodo per plati;
– nosies viršūnė (galas) yra stora, ar nulinkusi;
– nosies šnervės yra labai plačios;
– nosis yra ne veido vidurinėje linijoje, nukrypusi;
– po ankstesnių traumų ryški nosies asimetrija.

Kam reikalinga plastikos specialisto konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų nosį, įvertins jos dydį, formą, odos storumą, pertvaros iškrypimą ir t.t. Labai svarbu informuoti gydytoją, jei turėjote kitas nosies operacijas, traumas, apsunkintą kvėpavimą ir kt.
Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios operacijos trūkumais ir privalumais. Kartu aptarsite norimos nosies dydį ir formą.
Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate Aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Kaip vyks nosies plastikos operacija?

Nosies plastinės operacijos vyksta bendrinėje nejautroje. Ji trunka 1-3 valandas. Operacijos metu oda ir nosies gleivinė atidalinamos nuo kremzlės ir kaulinio karkaso. Kiekvienu individualiu atveju, priklausomai nuo esamų pokyčių ir operacijos tikslo, skulptūriškai suformuojamos nosies kremzlės, pakoreguojama kaulinė nosies dalis. Jei reikia, sumažinama nosies kaulinė kuprelė ar susiaurinamos šnervės. Po operacijos mes pasiūlysime Jums iki kito ryto pasilikti GK Klinikoje, specialistų priežiūroje.

Nosies plastinės operacijosNosies plastika Nosies plastinės operacijos

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Dažniausiai po operacijos ant nosies uždedamas specialus įtvaras. Po nosies plastinės operacijos keleto dienų bėgyje nosis bus patinusi. Mėlynės pranyksta per keletą dienų. Kol audiniai sugis, plastikos chirurgas paprašys Jūsų pasistengti nečiaudėti ir nepūsti nosies.

Jei po operacijos nosies landose bus palikti specialūs tvarsčiai, juos chirurgas pašalins po keleto dienų.

Mes rekomenduojame Jums 3 savaites vengti sunkaus fizinio krūvio, 8 savaites stenkitės netrinti ir netraumuoti operuotos srities.

Ar labai matomi randai?

Randai yra beveik nematomi, nes slepiasi nosies šnervėse ar nosies kolumelos srityje.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.