O-Shot® injekcijos

Ar Jūs trokštate, kad Jūsų seksualinis gyvenimas būtų jaunatviškesnis ir sveikesnis?  O gal gimdymas, amžiniai pakitimai ar menopauzė pakeitė Jūsų intymų gyvenimą? Jei šie klausimai Jus neramina, tai O-Shot® injekcijos tikrai padės juos išspręsti.

Kas yra O-Shot® injekcijos?

Tai natūralios, neskausmingos, nechirurginės injekcijos, kurios atjaunina vaginos ir klitorio funkcijas. Tai ypatingai padidina jautrumą ir pagerina Jūsų seksualinį gyvenimą. O-Shot® injekcijos puikiai koreguoja streso sukeltą šlapimo nelaikymą (kai kosite, juokiatės, čiaudite ar sportuojate).

Kas atrado O-Shot® injekcijas?

Šios injekcijos nepaprastai populiarios JAV!  Jas atrado gydytojas Ch. Runels MD, iš Alabamos valstijos, jis pirmasis jas panaudojo vaginos ir klitorio srityse. Kadangi po šių procedūrų labai suaktyvėjo vaginos ir klitorio funkcijos, padidėjo orgazmų amplitudė ir kiekis, gydytojas pavadino šias injekcijas “Orgasm shot” arba O-Shot® injekcijomis. Daugeliui moterų kartu labai pagerėjo ar pilnai išnyko stresinis šlapimo nelaikymas. Todėl šios procedūros tapo labai populiarios visame pasaulyje!

O-Shot® injekcijos

Kaip sužinoti, ar ši procedūra Jums tinka?

Mes rekomenduojame O-Shot® injekcijas, jei:

  • norite pagerinti savo seksualinius pojūčius ir gyvenimą;
  • norite padidinti makšties gleivinės drėgnumą;
  • pastiprinti ir padažninti orgazmus;
  • sumažinti streso sąlygotą šlapimo sulaikymą.

Kaip atliekamos O-Shot® injekcijos?

Visa procedūra su paruošimu užtrunka nepilną valandą. Pirmiausia Jūsų būsimos injekcijos vieta nujautrinama specialiu kremu ir paruošiama. Procedūros metu iš venos imamas nedidelis paties paciento kraujo kiekis (dažniausiai nuo 30 ml), kuris specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunama (Trombocites autocell injections)-platelet rich plasma. Pati injekcija trunka apie minutę.

Ar reikalinga speciali priežiūra po procedūros?

Po procedūros Jūs nejausite jokio diskomforto ir galėsite tuoj pat grižti prie savo įprastinės veiklos. Rekomenduojama keletą dienų nenaudoti intravaginalinių tamponų ir susilaikyti nuo lytinių santykių. Bet po poros dienų Jūs jau galėsite džiaugtis procedūros rezultatais!

Kiek laiko trunka efektas po O-Shot® injekcijos?

Efektas po procedūros trunka įvairų laiką. Kai kurios moterys jaučia efektą keletą metų. Dažniausiai efektas trunka nuo 6 iki 12 mėnesių.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.