Odos atjauninimas lazeriu (rejuvenizacija) bei kombinuotomis lazerinėmis sistemomis

Menas nesenti ir išlikti jaunai

Ar Jūsų oda tokia pat jauna ir sveika kaip anksčiau? O gal pastebėjote kad ji netenka stangrumo ir tonuso, ar jau atsiranda negilių raukšlelių tinklas, rudas pigmentas, strazdanos? Tada pats laikas rimtai pradėti rūpintis savo oda!

Kiekvieną dieną šimtai neigiamų faktorių veikia mūsų odą: UV spinduliai, vėjas, oro tarša, nemiga, stresai, kava diena po dienos palieka savo žymes mūsų veido odoje. Ilgainiui nepadeda nei brangiausi kosmetologiniai kremai, nei ilgas miegas, nei subalansuota mityba. Taigi jei norite atjauninti ir atgaivinti savo odą arba neleisti jai senti, tada, rejuvenizacija kaip tik Jums! Po kelių mėnesių rejuvenizacijos procedūros atstatys tai, ką su laiku suardė gamta.

Naujausios modernios tecnnologijos, jų kombinavimas, bei įvairus naujausių lazerinių sistemų pasirinkimas GK Klinikoje leidžia mūsų specialistams pasiekti itin gerus rezultatus.

rejuvenizacija

Kas yra rejuvenizacija?

Rejuvenizacija – (angl. Rejuvenation – atjauninimas) tai odos atjauninimas lazeriu.

Rejuvenizacija lazeriu – švelnus, neagresyvus lazerinis metodas kovoti su odos senatvniais pokyčiais, kurio metu lazeriu veikiami tik gilieji odos sluoksniai, jame esančios kraujagyslės bei kolageno ir elastino skaidulos. Tuo tarpu viršutinis odos sluoksnis lieka nepaliestas. Rejuvenizacijos procedūros metu vyksta sudėtingi fiziologiniai procesai, kurių dėka švelniai stimuliuojama kolageno gamyba. Naujasis kolagenas suteikia odai tamprumo, stangrumo, elastingumo, lygina labai smulkių raukšlelių tinkla. Taigi oda pastebimai atjaunėja. Ji tampa įtemta, blizganti, švyti!

Ar rejuvenizacijos procedūra gali koreguoti gilesnes raukšles, patempti odą?

Odos Rejuvenizacija lazeriu – tai švelnus lazerinis būdas. Jis nėra skirtas gilesnių raukšlių korekcijai, ar „liftingo“ patempimo efektui gauti. Tam tikslui plastikos specialistė rekomenduos Jums žymiai stipresnį ir galingesnį FRAKCINĮ ODOS ATJAUNINIMĄ FRAXEL®LAZERIU ar kitus raukšlių korekcijos būdus.

Ar rejuvenizacijos procedūra atliekama tik veido srityje?

Rejuvenizacijos procedūra atliekama visose srityse, kur Jūs norite atjauninti odą: veide, kakle, „dekolte“ srityje, plaštakose (ypač jų nugarininiame paviršiuje), rankose, krūtų srityje ir kitur.

Ar reikia specialaus pasiruošimo rejuvenizacijos procedūrai?

Specialaus pasiruošimo nereikia. Procedūrą rekomenduojama atlikti ant neįdegusios odos.

Kiekvienu individualiu atveju efektui sustiprinti specialistas gali rekomenduoti papildomas priemones ar procedūras.

Kaip vyksta rejuvenizacjos procedūra?

ODOS ATJAUNINIMAS LAZERIU – REJUVENIZACIJA dažniausiai vyksta be jokios anestezijos.

Prieš procedūrą gydoma sritis kruopščiai paruošiama, pašalinami negyvibingi seni odos ląstelių sluoksniai, tai padidina procedūros efektyvumą.

Gydymo procedūra su paruošimu trunka apie pusvalandį. Po procedūros Jūs galite iš karto važiuoti namo ar į darbą.

Kaip atrodysiu po procedūros?

Po procedūros oda atrodo sveikai paraudusi. Kadangi paviršinis odos sluoksnis rejuvenizacijos procedūros metu nenuimamas, taigi nebereikia jokio pooperacinio periodo! Rejuvenizacjos procedūra – tai švelnus, neinvazyvus metodas, taigi Jūsų įprastas gyvenimo būdas nesutriks. Nereikės papildomų atostogų ar laisvų dienų. Paviršinis odos sluoksnis lieka nepaliestas, taigi nėra jokio šlapiavimo, šašelių. Po procedūros nereikalingi jokie tvarsčiai!
Procedūrą galima atlikti tiesiog pietų pertraukos metu!

Kiek rekomenduojama atlikti rejuvenizacijos seansų?

Nors kiekvienas pcientas yra skirtingas ir individualus, paprastai rekomenduojama atlikti 4-5 rejuvenizacijos seansus. Intervalas tarp procedūrų 4-5 savaitės. Kiekvieno seanso metu oda keičiasi, nes persitvarko iš vidaus.
Veidas, kaklas ar dekolte sritis, pastebimai jaunėja.

Kada geriausiai atlikti šią procedūrą profilaktikos tikslais?

Kad užkirsti kelią odos senėjimui (raukšlių susidarymui, odos tonuso, elastingumo mažėjimui), rekomenduojama atlikti šią procedūrą maždaug nuo 30 m. amžiaus.

Ar rejuvenizacijos procedūra man tinka?

Konsultacijos metu plastinės – rekonstrukcinės chirurgijos specialistas įvertins Jūsų odos tipą, pigmentaciją, amžių, aptars, kokių rezultatų Jūs norėtumėte. Visada labai svarbu pasikonsultuoti su procedūrą darančia gydytoja. Tik ji gali įvertinti Jūsų veido odos pakitimus, tipą ir, išklausius Jūsų norus, pasiūlyti Jums labiausiai tinkantį operacijos ar procedūros būdą, bei suteikti smulkią ir išsamią informaciją. Gal išklausiusi paciento norus, ir įvertinus esamus pokyčius, gydytoja pasiūlys veido odos frakcinį atnaujinimą FRAXEL®lazeriu, fotoatjauninimą, ar raukšlių korekciją injekciniais botulino toksino preparatais ar audinių užpildų preparatais ar pasiūlys derinti kelis šiuos būdus. Jums labiausiai tiks veido patempimo (Facelift) plastinė operacija?

Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks Jums labiausiai tinkantį ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą.

Kam geriausiai tinka ši procedūra?

Ypač ši procedūra tinka tiems pacientams, kurie negali pasitraukti iš aktyvaus gyvenimo nė vienai dienai, taip pat ir tiems, kurie nori pajauninti savo odą be agresyvesnio gydymo lazeriu ar tradicinės chirurgijos.

Rekomenduojama, ją atlikti profilaktiškai, kol dar nesusiformavusios labai gilios veido raukšlės. Tai yra anksti užkirsti kelią odos senėjimui.

Kokie rejuvenizacijos privalumai?

Rejuvenizacijos procedūros yra saugios ir efektyvios, tinka bet kokiam odos tipui, nepriklauso nuo odos pigmentacijos.

Rejuvenizacija – neinvazyvi procedūra, atliekama ambulatoriškai.

Gydymo metu nepažeidžaimi viršutiniai odos sluoksniai, taigi nebereikia pooperacinio periodo, nebėra infekcijos pavojaus.

Atlikdami rejuvenizacijos procedūras Jums nereikia planuoti atostogų, ar pasitraukti iš aktyvaus gyvenimo!

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.