Odos atnaujinimas CO2 lazeriu (resurfacing)

Jūs aktyvi ir jaučiatės puikiai. Bet laiko, saulės, vėjo, toksinų, streso ir kitų neigiamų aplinkos faktorių veikiama jūsų oda keičiasi. Ji tampa nebe tokia lygi, kaip būdavo anksčiau. O jūs norėtumėte, kad jūsų šeima, draugai matytų jus tokią, kokia jaučiatės savo viduje. Daugeliui mūsų reikėtų panaikinti šias laiko ir aplinkos faktorių paliktas žymes.

odos atnaujinimas CO2 lazeriu GK klinika

Kas tai yra veido odos atnaujinimas CO2 lazeriu?

Odos atnaujinimas CO2 lazeriu – tai unikali veido odos estetinė atnaujinimo procedūra, kurios metu išgarinamas paviršinis odos sluosnis ir veikiama į giliuosius odos sluoksnius. Tuo būdu veikiamos elastinės ir kalogeno skaidulos, keičiasi jų kiekis, išsidėstymas, o tuo pačiu ir odos elastingumas, tamprumas, struktūra. Ypač svarbu, kad šie pokyčiai yra ilgalaikiai.
Procedūros metu pašalinamos senstančios odos raukšlės apie akis, lūpas, kaktoje ir skruostuose, veido randai bei saulės pakenkta oda.

Kam reikalinga konsultacija?

Jums reikės paaiškinti gydytojui, kokio pagerėjimo ir kokių gydymo rezultatų Jūs tikitės. Tada gydytojas peržvelgs Jūsų ligos istoriją, įvertins odos tipą, pigmentaciją ir pasakys, ar Jums tiks šios procedūros. Nepamirškite paminėti, kokiomis virusinėmis ligomis jūs sirgote (ypač herpes zoster), ar jūsų oda jautri saulės spinduliams, nurodykite ankstesnes odos ligas ar procedūras (kaip pvz.: dermabrazija, cheminiai odos pylingai). Kartu su gydytoju aptarsite, ko Jūs tikitės  ir ką norite pakeisti ir nuspręsite, kuris gydymo būdas Jums tiktų labiausiai.

Kokių rezultatų galite tikėtis?

Smulkios raukšlės aplink akis ir burną išnyks, labai gilios raukšlės sušvelnės, oda toliau keisis visų metų bėgyje. Pašalinus paviršinį odos sluoksnį, ją pakeis nauja, minkštesnė, lygesnė ir žymiai jaunesnė oda. Daugelis ligonių pažymi, kad lazeriu per pusantros valandos galima ištrinti net iki 10 metų.

Kaip vyksta odos atnaujinimas CO2 lazeriu?

Lazerio kompiuterinio antgalio dėka jūsų gydytojas gali tiksliai kontroliuoti odos atnaujinimo procesą. Pirmiausiai švelniai pašalinamas – išgarinamas paviršinis saulės pakenktas odos sluoksnis (epidermis). Vėliau veikiama į giliuosius odos sluoksnius. Būtent dėl šio poveikio į giliąją odą, ji keičiasi, o kartu keičiasi ir odos reljefas, gilios raukšlės, atsiranda patempimo efektas. Raukšlės pašalinamos tiksliai, greitai, be kraujo ir efektyviai.

Ar reikalingas specialus odos nujautrinimas?

Jei CO2 lazeriu norite atnaujinti tik tam tikras nedideles veido odos sritis, pakanka vietinio nuskausminimo. Atnaujinant visą veido odą CO2 lazeriu, procedūrą atliekame bendrinėje nejautroje. Procedūros atliekamos ambulatoriškai.

Kaip vyksta sveikimas po odos atnaujinimo CO2 lazeriu?

Iki savaitės po prcedūros  laikosi stipresnis odos patinimas. Ypač jis ryškus pirmas 3 dienas. Pirmomis dienomis oda sekretuoja audinių skystį, todėl gali atsirasti nedideli šašai. Mes paskirsime jums reikiamus odą drėkinančius tepalus.
Per pirmas 7 dienas užauga nauja paviršnė oda – epidermis.  Jūsų naujoji oda bus raudonai rausvo atspalvio, kuris išnyks per keletą savaičių. Kartais raudonumas laikosi kelis mėnesius. Įprasto kremo pudros su saulės filtrais užteks jam užmaskuoti iki tol, kol jis pilnai išnyks. Apie akis gali laikinai atsirasti nedidelis paraudimas. Jei jūsų oda labai tamsi, gali atsirasti pigmentacijos pokyčių.
Galutinis rezultatas bus matomas praėjus dvylikai mėnesių po procedūros ir tęsis bei stiprės dar keletą metų.

Ar reikalinga speciali priežiūra po odos atnaujinimo CO2 lazeriu?

Ypatingai svarbu tinkamai prižiūrėti odą po šios procedūros. Kadangi naujai susidariusi oda yra labai jautri bet kokiems kremams ar UV spinduliams, labai svarbu laikytis gydytojo nurodymų. Po procedūros po 1 mėn. galima pradėti naudoti tik kūdikiams skirtą kosmetiką. UV spindulių reikia vengti iki metų po procedūros.

Ar odos atnaujinimas CO2 lazeriu Jums tinka?

Paklauskite mūsų specialisto. Konsultacijos metu specialistui pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės  chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši procedūra Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.