Odos reljefo pakitimų po aknės bėrimo korekcija lazeriu

Naujiena Lietuvoje ir visose Pabaltijo šalyse!

Unikalus būdas atnaujinti aknės pakenktą odą –  pikselis po pikselio, taškas po taško…

Įsivaizduokite savo veido atvaizdą, kaip skaitmeninę fotografiją. Laikui bėgant kiekvieną taškelį, kiekvieną pikselį  reikia restauruoti iš naujo. Taip, kaip galima atstatyti kiekvieną skaitmeninio paveikslėlio pikselį, taip pat FRAKCINIS ODOS ATNAUJINIMAS LAZERIU taškas po taško, pikselis po pikselio, pakeičia aknės pakenktą veido odą į naują…

Dažniausiai jau po pirmos  procedūros pajusite, kaip pasikeitė oda, ji tapo švelnesnė, lygesne, gaivesnė…

GERESNIS BŪDAS PAKEISTI PAŽEISTĄ ODĄ…

FRAKCINIO ODOS ATNAUJINIMO LAZERIU procedūra

Kas yra  FRAKCINIS ODOS ATNAUJINIMAS LAZERIU? Kokia šio gydymo esmė?

Gydymo metu specialus lazeris Jūsų odoje  padaro tūkstančius plonų, bet gilių  mikroninių stulpelių. Šie stulpeliai vadinami – mikroterminėmis gydymo zonomis. Gydymo metu pašalinamos senos epidermio (paviršinio odos sluoksnio) ląstelės. Tuo pat metu lazerio spindulys veikia ir giliuosius odos sluoksnius – dermą.
Labai svarbu, kad yra tam tikros odos zonos, kurių lazeris neveikia. Aplink kiekvieną mikroterminio gydymo zoną, kurią lazeris intensyviai gydo, paliekami nepaveikti, nepaliesti audiniai. Tai ir yra „FRAKCINIO“ odos atnaujinimo esmė. Šis frakcinis lazerinis gydymo būdas leidžia odai žymiai greičiau sugyti,  be pooperacinio periodo, neiškrentant iš aktyvaus gyvenimo.
Kiekvieno gydymo seanso metu paveikiama apie 20 – 25% veikiamo odos ploto. Rezultatai matomi iš karto, ir mėnesiams bėgant vis stiprėja. Optimalus pagerėjimas stebimas po 2-3 mėnesių. Naujas epidermis – nauja paviršinė oda, susidaro jau po 24 valandų. Gilioji oda keičiasi  kelių mėnesių bėgyje.

Kaip keičiasi aknės bėrimo pakenkta oda po FRAKCINIO ODOS ATNAUJINIMO LAZERIU?

Po procedūros keičiasi ne tik odos spalva, dingsta pigmentacija aknės randų vietose, lyginasi pačios duobutės, reljefas.

Kuo   FRAKCINIS ODOS ATNAUJINIMAS LAZERIU skiriasi nuo  kitų seniau naudotų odos pakitimų po aknės bėrimo korekcijos būdų (pvz: odos atnaujinimo CO2 lazeriu)?

Odos atnaujinimo (CO2 skin resurfacing) lazeriu metu, veikiama visa oda, nepaliekant tarp lazeriu paveiktų sričių sveikų, nepaliestų odos plotų. Dėl to nuimamas visas paviršinis odos sluoksnis ir reikia mažiausiai trijų savaičių, kol užauga nauja paviršinė oda, ir galima grįžti į aktyvų gyvenimą. Gyjimas po FRAKCINIO ODOS ATNAUJINIMO LAZERIU vyksta labai greitai, nereikia specialios priežiūros, nereikia imti atostogų.

Kuriose srityse galima atlikti FRAKCINĮ ODOS ATNAUJINIMĄ LAZERIU ?

FRAKCINĮ ODOS ATNAUJINIMĄ LAZERIU galima atlikti įvairiose probleminėse odos vietose. Dažnai atiekame procedūrą tik atskirose veido dalyse, labiausiai pakenktose aknės bėrimo: pavyzdžiui, tik skruostuose.

Ar FRAKCINIS ODOS ATNAUJINIMAS LAZERIU Jums tinka?

Paklauskite mūsų specialisto. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų  GK Kliniką  tel. +370 5255 33 53  ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.
Konsultacijos metu specialistui pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės  chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši procedūra Jums tinka.

Kam reikalinga konsultacija?

Prieš procedūrą Jūs kartu su lazerinės chirurgijos specialistu aptarsite, kokią sritį norėtumėte gydyti, kokių rezultatų tikitės, kaip atrodysite po gydymo. Kiekvienu individualiu atveju chirurgas parinks Jums tinkantį procedūrų grafiką ar jų kombinaciją. Gydymo grafikas gali būti labai įvairus. Jei yra aktyvių bėrimo komponentų, pirmiausiai kartu su  dermatologu parinksime Jums tinkantį aknės bėrimo gydymą.
Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Ar reikia specialaus pasiruošimo FRAKCINIO ODOS ATNAUJINIMO LAZERIU procedūrai?

Specialaus pasiruošimo nereikia. Procedūrą rekomenduojama atlikti ant neįdegusios odos.
Kiekvienu individualiu atveju efektui sustiprinti specialistas gali rekomenduoti papildomas priemones ar procedūras.

Kaip vyks procedūra?

FRAKCINIS ODOS ATNAUJINIMAS LAZERIU dažniausiai vyksta, nujautrinus odą specialiu kremu. Prieš procedūrą gydoma sritis kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama. Gydymo procedūra trunka apie valandą. Po procedūros Jūs galite iš karto važiuoti namo.

Kaip vyksta sveikimas?

Iš karto po FRAKCINIO ODOS ATNAUJINIMO LAZERIU Jūs galite jausti šilumą, panašiai  kaip pasikaitinus  saulėje. Savaitę oda bus tarsi “ įdegusi” . Tai normalus požymis, kuris rodo, kad oda gyja ir keičiasi per visą savo storį. Kartais gali  atsirasti nedidelis patinimas, bet jis paprastai praeina savaime per porą dienų. Jei galima,  makiažą geriau daryti sekančią dieną. Vyrai gali skusti veidą jau sekančią dieną po procedūros.
Naujas epidermis – nauja paviršinė oda susidaro jau po 24 valandų. Gilioji oda keičiasi  kelių mėnesių bėgyje.
Kai vyksta odos atsinaujinimo procesas, odoje taip pat matysite:
ĮDEGIMĄ: oda atrodo, kaip įdegusi saulėje. Įdegimas laikosi nuo 3- 14 dienų, priklausomai nuo taikyto gydymo intensyvumo.
ĮDEGUSI ODA NUSILUPA: tai vyksta tada, kai nauja  paviršinė oda pakeičia seną. Tuo metu  gausiau  naudokite  savo įprastines ar specialisto rekomenduotas drėkinamąsias priemones.
Po procedūros būtinai naudokite saulės apsaugos priemones, kurių apsaugos faktorius ne mažesnis, kaip SPF 25-30.
Po kelių gydymo seansų Jūsų draugai ir šeima bus tikrai sužavėti, kaip jaunai ir sveikai atrodo Jūsų oda.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.