Odos Šviesos terapija- Fotobiomoduliacija

Kas yra šviesos terapija (LLLT)?

Šviesos terapija ( angl. LLLT- Low Level Light or Laser Therapy) – tai odos biostimuliacija matomo spektro raudonaisiais ir infraraudonaisiais spinduliais. Jos metu stimuliuojami gilieji odos sluoksniai, švelnėja odos raukšlelių tinklas, pagerėja odos tonusas, lygėja oda, gerėja odos kraujotaka, geriau gyja žaizdos, lygėja randai, stimuliuojamas plaukų augimas.

šviesos terapija

Kaip veikia šviesos terapija?

Šviesos terapijos ( LLLT) metu raudonieji ir infraraudonieji spinduliai skatina ląstelių DNR sintezę, biomoduliuoja odos fibroblastų aktyvumą ir tokiu būdu skatina kolageno sintezę. Jie tai pat žymiai padidina ląstelių gyvybingumą, padidindami jų energetinius resursus (ATF), stimuliuoja kamienines odos ląsteles. Šviesos terapija GK Klinikoje įtraukta į kombinuotus odos atjauninimo, plaukų ir kitus gydymo protokolus. Kombinuojant su kitais gydymo būdais ji dar labiau padidina jų rezultatus.

Ar tai saugi procedūra? Kiek ji trunka?

Tai visiškai saugi ir labai atpalaiduojanti bei maloni procedūra. Jos metu odoje jaučiama švelni šiluma. Paprastai procedūra trunka apie pusvalandį. Iš karto po jos galima darytis makiažą.

Kada mes rekomenduojame šviesos terpaiją?

Ypatingai Šviesos terapiją (LLLT) mes rekomenduojoame profilaktiškai, siekiant užkirsti kelią odos senėjimui: raukšlių susidarymui, odos tonuso, elastingumo mažėjimui. Taip pat ji labai rekomenduotina po įvairių plastinių operacijų, traumų, lazerinių, radijodažnio ar IPŠ procedūrų, nes padidina odos regeneracines galimybes: oda sugyja geriau, greičiau, gražiau.
Šviesos terapija ypatingai tinka tiems, kas nori pajauninti savo odą be agresyvesnio gydymo lazeriu ar tradicinės chirurgijos. Be to, ši terapija yra labai atpalaiduojanti ir maloni.

Šviesos terapija sėkmingai įtraukta į sudėtinius plaukų ligų gydymo protokolus, nes labai padidina jų efektyvumą.

Kiek gydymo šviesos terapija seansų man reikės?

Konsultacijos metu specialistas įvertins Jūsų odos tipą, pigmentaciją, amžių, aptars, kokių rezultatų Jūs norėtumėte. Kiekvienu individualiu atveju specialistas sudarys ir parinks Jums labiausiai tinkantį ir didžiausią efektą duodantį gydymo planą.
Visada labai svarbu pasikonsultuoti su procedūrą darančia gydytoja. Tik ji gali įvertinti Jūsų veido odos pakitimus, tipą ir, išklausius Jūsų norus, pasiūlyti Jums labiausiai tinkantį operacijos ar procedūros būdą, bei suteikti smulkią ir išsamią informaciją. Gal išklausiusi paciento norus, ir įvertinus esamus pokyčius, gydytoja pasiūlys veido odos frakcinį atnaujinimo FRAXEL®lazeriu operaciją, ar raukšlių korekciją botulino toksino injekcomis, ar audinių užpildų preparatais, ar pasiūlys derinti kelis šiuos būdus. O gal Jums labiausiai tiks veido patempimo (Facelift) plastinė operacija?

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.