Paakių korekcija

Paakių korekcijos, tai kosmetinės procedūros, kuriomis siekiama atjauninti jautrią odą po akimis. Ji apima įvairius metodus, pavyzdžiui, hialurono rūgšties užpildus, kuriais atjauninama paakių oda bei pašalinamos raukšlelės, ir blefaroplastika – chirurginė intervencija, kurios metu pašalinamas odos paburkimas ar jos nusileidimas. Šiomis procedūromis siekiama sumažinti tamsius ratilus, raukšles ir kitus trūkumus.

Atliekamos paakių operacijos

Paakių maišelių korekcija

Paakių maišelių atsiradimą gali lemti genetika, senėjimas ar gyvenimo būdo veiksniai, tokie kaip: stresas ir miego trūkumas. Tačiau GK klinikoje yra priemonių, kurios gali padėti sumažinti paakių maišelius, o populiariausia jų – paakių maišelių operacija.
Faktas, kad gydymo būdų yra gana įvairių: nuo vietinių kremų/serumų iki chirurginių procedūrų, pavyzdžiui blefaroplastika – akių vokų plastika (į šią procedūrą gali įeiti ne tik paakių maišelių korekcija, bet ir vokų pakėlimas). Tam, kad būtų galima nustatyti jums tinkamiausią procedūros procesą, rekomenduojame atvykti į konsultaciją, kurios metu bus nustatyta individualiems poreikiams pritaikytas metodas.

Patamsėjusių ir įdubusių paakių korekcija

Įdubę ir patamsėję paakiai yra vienos iš dažniausiai esančių problemų. Patamsėję ir įdubę paakiai gali atsirasti dėl kelių priežasčių: genetika, senėjimas ar tam tikri gyvenimo būdo pasirinkimai, pavyzdžiui: per didelis saulės poveikis, rūkymas ar netinkama mityba. Be to, kolageno ir riebalinių pagalvėlių po akimis nykimas gali dar labiau padidinti įdubimą ir sukurti šešėlinę išvaizdą. Tokie veiksniai kaip dehidratacija ir miego trūkumas dar labiau sustiprina šias problemas. Įdubimų ir tamsių ratilų problemai spręsti reikia kompleksinių strategijų, įskaitant tinkamą odos priežiūrą, drėkinimą ir kosmetines intervencijas, pavyzdžiui, paakių korekcija hialuronu arba paakių operacija, kurios metu atkuriama apimtis ir atjauninama paakių sritis.

Naudojami metodai

Paakių korekcija hialurono rūgštimi

Atliekant hialurono korekciją paakių zonoje, naudojami hialurono rūgšties pagrindo dermos užpildai, kurie atjaunina jautrią sritį po akimis. Šia nechirurgine procedūra siekiama sumažinti įdubimus, tamsius ratilus ir smulkias raukšleles, atkurti apimtis ir suteikti gaivią, jaunatvišką išvaizdą.

Procedūros privalumai

Paakių korekcija hialurono rūgštimi turi nemažai privalumų. Pirmiausiai, ji užtikrina natūraliai atrodančius rezultatus, nes tai yra visiškai ne chirurginė procedūra. Taip pat hialurono rūgštis geba pritraukti ir išlaikyti drėgmę paakių zonoje, todėl paakių odos zona būna šviesi ir neįdubusi. Ši hialurono rūgšties procedūra mažina raukšles ir tamsius ratilus po akimis bei atkuria paakių zonos apimtį ir suteikia gaivią išvaizdą.

Gydymo trukmė

Paakių korekcija hialurono rūgštimi gydymo trukmė paprastai skiriasi, nes viskas priklauso nuo individualių poreikių ir konkrečios naudojamos technikos. Paprastai pačią procedūrą galima atlikti per vieną seansą, kuri trunka nuo 30 minučių iki valandos. Tačiau gaunami rezultatai gali išlikti nuo 6 iki 12 mėnesių, kol prireiks pakartotinių procedūrų norimam efektui išlaikyti.

Pasiruošimas procedūrai

Prieš atlikdami paakių korekciją hialurono rūgštimi, pacientams rekomenduojame laikytis tam tikrų taisyklių:

 • Užsiregistruokite konsultacijai į GK klinika, jog su mūsų kvalifikuotu specialistu aptartumėte jūsų turimus lūkesčius ir, kokių rezultatų galite tikėtis.
 • Vengti kraują skystinančių vaistų, tokių kaip aspirinas ar ibuprofenas, kurie gali padidinti mėlynių atsiradimo riziką.
 • Užtikrinkite pakankamą hidrataciją gerdami daug vandens likus kelioms dienoms iki procedūros.
 • Laikykitės visų prieš procedūrą gydytojo pateiktų odos priežiūros rekomendacijų, kuriose gali būti nurodyta vengti šiurkščių odos priežiūros produktų ar procedūrų.
 • Naktį prieš procedūrą pakankamai pailsėkite, kad sumažintumėte stresą ir nuovargį, kurie gali turėti įtakos atsigavimui.

Po procedūros

Po paakių korekcijos hialurono rūgštimi procedūros pacientai turėtų laikytis gydytojo pateiktų rekomendacijų, kad atsistatymas ir rezultatai būtų kuo greitesni bei efektyvesni:

 • Nelieskite ir netrinkite paakių srities, kad sumažintumėte infekcijos ir užpildo pažeidimo riziką.
 • Kad sumažintumėte patinimą ant gydomos srities galite periodiškai dėti šaltus kompresus arba ledo paketus.
 • Bent 48 valandas po procedūros venkite intensyvios fizinės veiklos arba veiklos, kuri gali padidinti kraujo tekėjimą į veidą.
 • Miegokite pakelta galva, kad sumažintumėte patinimą ir sumažintumėte spaudimą po akimis.
 • Saugokite paakių sritį nuo tiesioginių saulės spindulių ir UV spindulių poveikio naudodami apsauginį kremą nuo saulės.
 • Naudokite švelnias odos priežiūros priemones bei venkite šiurkščių procedūrų ar šveitiklių, kad išvengtumėte dirginimo.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.