Padidinto prakaitavimo korekcija injekciniais preparatais

Dažniausios padidinto prakaitavimo zonos: pažastys, delnai, padai. Priežastys įvairios ir vis gi dažniausia, tai dėl nuolatinio streso, įtampos ar problemų, t.y. pastovios mūsų nervų sistemos dirginimo. Dabar, dėka į odą leidžiamo preparato, galime žymiai sušvelninti ar visai panaikinti šį nemalonų reiškinį. Ši procedūra: padidinto prakaitavimo korekcija injekciniais preparatais – tam tikrų sričių prakaito liaukų denervacija. Procedūra atliekama botulino toksino preparatu, kuris suleidžiamas į padidinto prakaitavimo odos sritį: pažastis, delnus, padus ir kt.

prakaitavimo gydymas

Kaip veikia botulino injekcijos?

Preparato veiklioji medžiaga – botulino toksinas, blokuoja nervinius impulsus odos prakaito liaukose. Impulsai iš nervų sistemos nebestimuliuoja prakaito liaukų, ir prakaitavimas sumažėja iki normos. Vaistas suveikia dažniausiai per penkias – šešias dienas.

Ar saugus padidinto prakaitavimo gydymas injekciniais preparatais?

Botulino toksino preparatai (Lietuvoje šiuo metu vartojamas preparatas firminiu pavadinimu „DYSPORT“) jau daugiau kaip dešimtmetį saugiai ir efektyviai naudojami gydyti daugelį oftalmologinių ir neurologinių susirgimų. Kiekvienais metais tūkstančiai pacientų naudoja šį gydymo metodą.

Kas tai per gydymo būdas?

Padidinto prakaitavimo gydymas injekciniais preparatais – tai greita bei saugi procedūra. Naudojant labai smulkią mikroadatą labai mažas kiekis preparato yra suleidžiamas į padidinto prakaitavimo zonos odą. Kadangi adatėlė labai maža ir plona, o vaisto kiekis labai nedidelis, skausmo beveik nejaučiama. Daugelis pacientų jį lygina su „uodo įkandimu“. Nereikia jokio nuskausminimo ar vietinės nejautros.

Ar yra papildomų rekomendacijų po botulino toksino leidimo procedūros?

Savaitę po botulino toksino leidimo procedūros nerekomenduojame eiti į pirtį, kaitintis soliariumuose ar būti kitokioje karštoje aplinkoje.

Ar yra  pašalinių efektų?

Pašalinių reiškinių paprastai nebūna. Vaistas nesukelia jokių alerginių reakcijų.

Kiek trunka injekcijų efektas?

Pirmą kartą suleistas vaistas veikia iki 12 mėnesių. Pakartotinos injekcijos efektas tęsiasi vidutiniškai apie 6-7 mėnesius. Klinikiniai tyrimai parodė, kad leidžiant preparatą ilgą laiką, jo efektas ilgėja, taigi Jums reikės dar rečiau kartoti šią procedūrą.

Kaip sužinoti ar aš tinku botulino toksino injekcijoms?

Paklauskite mūsų gydytojo. Jei turite kokių klausimų, skambinkite į mūsų GK Kliniką tel. +370 52553353 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos. Po trumpos apžiūros gydytojas nuspręs, ar šis prakaitavimo gydymas Jums tinka.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.