Pigmentinių darinių bei apgamų šalinimas lazeriu

GK Klinikos specialistai įspėja:

Lazeriu kategoriškai draudžiama šalinti įtartinus apgamus ir odos pigmentinius darinius. Dėl įtartinų pigmentinių odos darinių, pasikeitusių arba traumuotų apgamų kreipkites į GK Klinikos gydytojus – jie įvertins bei patars geriausią bei efektyviausią Jūsų problemos sprendimo būdą.

Apgamų šalinimas lazeriu GK Klinikoje

Kuo išskirtinis apgamų šalinimas lazeriu?

Tai modernus, neskausmingas ir saugus metodas, paremtas paveiktų audinių vaporizacija (išgarinimu). Lazeris – tai prietaisas, turintis tam tikrą šviesos bangos ilgį, kurią sugeria odos darinys, panaikina jį bei užtikrina greitą odos lastelių regeneraciją. Metodas leidžia pašalinti apgamą ar kitą darinį be randų, oda lieka lygi ir sveika. Tai labai svarbu, sekiant gero kosmetinio efekto veide, kakle ir kitose matomase kūno vietose.

Kodėl reikalinga gydytojo konsultacija?

GK Klinikoje specialistas paprašys Jūsų parodyti ir papasakoti, ką konkrečiai Jūs norėtumėte ištirti ar pašalinti. Konsultacijos metu gydytojas įvertins ir ištirs Jūsų odos esamus pakitimus (atliks dermatoskopiją, kontaktinę ar nekontaktinę SIAskopiją ir t.t.) ir tik tada nuspręs, ar pigmentinių darinių ar apgamų šalinimas lazeriu Jums tinka.

Kokius odos darinius mes rekomenduojame šalinti lazeriu?

Lazeriu rekomeduojame šalinti:

  • apgamus;
  • dermalinius darinius, papilomas;
  • bazaliomas;
  • odos ragą;
  • karpas;
  • užkrečiamua moliuskus;
  • keratomas, ateromas, ksantelazmas.

Kaip atliekama procedūra?

Specialaus paciento paruošimo nereikia. Operacija lazeriu atliekama vietinėje nejautroje ir trunka apie 5-15 minučių. Audiniai lazerinės operacijos metu traumuojami minimaliai.

Kokios yra rekomendacijos po odos darinių pašalinimo lazeriu?

Po procedūros būtina tepti specialų tepalą 2-3 kartus per dieną (10-14 dienų). Po pašalinimo lazeriu leidžiama praustis ir maudytis, naudoti įprastines kosmetines priemones.

GK Klinikos specialistas rekomenduos Jums tikantį individualų gydymo rėžimą ir paskirs laiką, kada reikia atvykti kontrolei (dažniausiai po 1 mėnesio).

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.