Pilvo sienos plastika

Pilvo sienos plastika gali padėti tiek moterims, tiek vyrams, kurių priekinėje pilvo sienoje didelės riebalų ir odos perteklius, pilvo siena laisva ar nukarusi kaip „prijuostė“. Kartais tokią pilvo sieną lemia genetinis paveldimumas, tačiau dažniau ji susidaro po didelio svorio priaugimo, o moterims po gimdymo. Pilvo sienos plastikos metu kartu galima ne tik pašalinti žymų odos ir riebalų perteklių, bet ir sustiprinti pilvo sienelės raumenis.

Pilvo sienos plastikaPilvo sienos plastikaAr Jums tinka pilvo sienos plastika?

Konsultacijos metu plastikos chirurgui Jūs pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar pilvo sienos plastika Jums tinka. Gal gydytojas rekomenduos Jums LAZERINĮ RIEBALŲ NUSIURBIMĄ, o gal Jums pakaks neinvazinės LipoCryo® procrdūros?

Mes rekomenduojame šią operaciją, jei:
– yra didelis nukaręs pilvo odos perteklius,
– ar didelis riebalinio audinio ir odos perteklius, kartu ar be pilvo sienos laisvumo

Kam reikalinga plastikos specialisto konsultacija?

GK Klinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų pilvo sieną, odos elastingumą, poodinį riebalinį audinį, jo kiekį. Labai svarbu informuoti gydytoją, jei turėjote kitas pilvo ar pilvo sienos išvaržos operacijas. Perspėkite gydytoją, jei planuojate stipriai numesti kūno svorį. Kadangi metant svorį, poodinis pilvo riebalų kiekis irgi mažėja, o odos perteklius didėja, operaciją geriausia planuoti stabilizavus kūno svorį.

Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios operacijos trūkumais ir privalumais. Kartu aptarsite norimą formą.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, kokias operacijas turėjote, ar Jūsų kraujo spaudimas nepadidėjęs, ar nesergate cukriniu diabetu, skydliaukės ligomis, ar nevartojate aspirino, ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jei turite kokią alergiją vaistams.

Ar reikia specialaus pasiruošimo pilvo sienos plastikos operacijai?

Jeigu Jūs rūkote, tai prieš operaciją reikia sumažinti cigarečių skaičių. Prieš operaciją rekomenduojama nevatroti Aspirino bei kitų kraujo krešėjimą mažinančių vaistų.

Kaip vyks operacija?

Operacija vyksta bendrinėje nejautroje. Ji trunka 2-4 valandas. Kiekvienu individualiu atveju suplanuojama operacijos apimtis ir būdas.

Pilvo sienos plastikaPilvo sienos plastika Pilvo riebalų korekcija

 

 

 

 

 

Pilvo riebalų korekcija Pilvo riebalų korekcija

Operacijos metu pašalinamas pilvo sienos odos ir riebalinio audinio perteklius, bamba perkeliama į naują vietą, jei reikia, sutiprinama raumeninė pilvo sienos dalis. Po operacijos mes pasiūlysime Jums dvi – penkias dienas pasilikti mūsų GK Klinikoje, specialistų priežiūroje.

Kokie yra pilvo sienos plastikos variantai?

Yra daug pilvo sienos plastikos variantų. Kai pilvo sienos odos ir riebalino audinio perteklius yra žemiau bambos, taikoma “mini” pilvo sienos plastika, bamba paliekama savo vietoje.

Kartais kartu su pilvo sienos plastika naudojamas riebalų nusiurbimas. Kiekvienu individualiu atveju plastikos chirurgas parinks Jums tinkamą būdą.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Paprastai grįžti į darbą Jūs galėsite jau po savaitės. Sunkaus fizinio darbo ir sporto mes patariame vengti 4-6 savaites. Po operacijos plastikos chirurgas Jums parinks specialų tvarstį-korsetą, kurį patartina nešioti 6 savaites.

Kokios priemonės rekomenduojamos po pilvo sienos operacijos?

Po pilvo sienos plastikos chirurgas sustatys individualų kompleksinį tolimesnį kūno ir pilvo sienos linijų tobulinimo planą, kurį toliau Jūs tęsite GK Klinikos KŪNO MODELIAVIMO LABORATORIJOJE, kurioje, pasitelkus moderniausias kompleksines technologijas:

– pagreitins sveikimą po operacijos,
– papildomai ištobulins kūno linijas,
– padės odai įgauti naujus kontūrus po operacijos,
– padės palaikyti ilgalaikius rezultatus po riebalų nusiurbimo operacijos.

Tai užtikrins dar greitesnį ir didesnį rezultatą bei padės ilgam laikui išsaugoti operacijos rezultatus.

Ar labai matomi randai?

Randai slepiami bikini zonoje ir apie bambą esančiame įdubime. Kad randai būtų mažiau matomi, iš karto po operacijos, skiriamos papildomos priemonės. Jei reikia, metų gale, rando matomumui sumažinti plastikos specialistas gali skirti papildomas korekcijas lazeriu.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.