Plaukų persodinimas: FUT ir GK FUE Plaukų Transplantacija

Artėjant link gražaus 50 – mečio, o kartais ir žymiai anksčiau, beveik pusė visų vyrų ir žymi dalis moterų skundžiasi nuplikimu. Dažniausiai nuplikimas paveldimas genetiškai, tačiau jį gali nulemti ir eilė dermatologinių susirgimų.

Mikro-plaukų transplantacijos technika – tai juvelyriškai kruopšti, kartu ir plastikos, ir meno plaukų transplantacijos technika, kurios dėka įmanoma persodinti į nuplikusias sritis pavienius plaukų folikulų transplantantus. Šiuo būdu atstatoma natūrali, jaunatviška išvaizda, atgaunamas pasitikėjimas savimi.

DĖMESIO: GK Klinikoje naudojamas inovatyvus GK FUE ( Folikulo vieneto ekstrakcijos) plaukų transplantacijos būdas ir rečiau naudojama FUT  transplantacija ( Folikulo vieneto transplantacija).

Kuo unikali GK FUE plaukų transplantacija atliekama GK Klinikoje?

Plaukų persodinimas GK Klinikoje

  • plaukų folikulai paimami vieninteliu tokio tipo  robotizuotu specialiu įrengimu Lietuvoje. Tai leidžia labai padidinti paėmimo greitį ir saugiai bei tiksliai atlikti transplantaciją!
  • vienos operacijos metu persodinama iki 1000-1500-2000 ar daugiau plaukų svogūnėlių;
  • gaunamas natūralus tankių plaukų vaizdas;
  • užtikrintas tobulas rezultatas su maksimaliai įmanomu plaukų tankiu;
  • plaukų svogūnėlių prigyjimą bei naujų atsiradimą skatina kartu su su GK FUE atliekamos (Trombocites autocell injections) procedūros;
  • plaukai nutrumpinami tik donorinėje srityje! Jūs išsaugote savo šukuoseną!
  • plaukų transplantacija atliekama sertifikuotų plastinės chirurgijjos gydytojų.

Kuo GK FUE plaukų transplantacija pranašesnė už kitas metodikas?

Prieš operaciją, aptarus paciento norus ir įvertinus atskirų zonų nuplikimo laipsnį, sudaromas būsimos operacijos planas ir atliekamas būsimos operacijos bei transplantacijos dizainas. Dabar naudojat moderniausią GK FUE plaukų transplantacijos metodiką, vienos plaukų transplantacijos procedūros metu persodinami šimtai ar net tūkstančiai mikro- transplantų (pavienių plaukų folikulų ar dviejų – trijų folikulų grupelės) ir implantuojami į nuplikusią odą.

GK FUE operacijos metu kiekvienas svogūnėlis ištraukiamas iš galvos donorinės vietos specialiu robotizuotu įrengimu. Automatizuotas, programuojamas paėmimas ( programuojamas ir svogūnėlių paėmimo gylis, greitis, kiekis, minimaliai traumuojantis paėmimo diametras pritaikytas kiekvieno individualiai paciento plauko storiui, kuris gali būti keičiamas nuo 0,75 iki 0.95 mm , dažniausiai iki vieno milimetro) leidžia labai greitai paimti didelį skaičių plaukų svogūnėlių, todėl galima persodinti vienos procedūros metu tūkstančius folikulų.  Mikroninės skylutės nesiekia ir vieno milimetro, dėl to per porą dienų tampa nematomos.

Donoriniai plaukų svogūnėliai laikomi specialiame tirpale ir reikiamoje žemoje temperatūroje, jie paimami labai greitai ir po to tiesiogiai, laikantis specialios mikroperacinės technikos, implantuojami į plinkančią sritį, o  tai labai svarbu svogūnėlių prigyjimui ir puikiam operacijos rezultatui! Šios  procedūros metu naudojami tik specialūs transplantacijos mikroinstrumentai, didinanti optika bei implanteriai. Plaukai transplantuojami pagal iš anksto paruoštą dizainą, išlaikant atskirų sričių individualų augimo kampą, kryptį, tankumą.

GK Klinikoje naudojama moderni  ir inovatyvi GK FUE plaukų transplantacijos metodika yra žymiai pranašesnė už senesnę FUT ar ” juostelės” tipo transplantaciją ar kitas po vieną folikulą implantuojančias transplantacijos metodikas.

Kuo skiriasi moderni klasikinė FUE ir klasikinė FUT plaukų transplantacija?

Abu transplantacijos būdai skiriasi plaukų svogūnėlių paėmimu iš donorinės vietos. Persodinimas  į donorinę vietą abiejų operacijų metu vyksta vienodai. FUE operacijos metu kiekvienas svogūnėlis ištraukiamas iš galvos donorinės vietos specialiu instrumentu. GK Klinikoje tai atliekama specialiu automatizuotu įrenginiu. FUT  arba „juostelės” operacijos metu iš pakaušio donorinės srities išpjaunama odos juostelė kartu su plaukų svogūnėliais , kurie po to, rankiniu būdu išdalinami po vieną ar po du.

Ar ši plaukų transplantacija Jums tinka?

Konsultacijos metu plastikos chirurgui Jūs pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės plastikos chirurgui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši operacija Jums tinka.

Apžiūrėjęs specialistas įvertins donorinę plaukų vietą, ar joje pakankamas plaukų kiekis ir tankis.

Kam reikalinga plastikos specialisto konsultacija?

GK Kinikoje plastikos specialistas apžiūrės Jūsų problemines nuplikimo sritis. Plastikos chirurgas supažindins Jus su visais šios operacijos trūkumais ir privalumais, kiekvienu atveju individualiai parinks Jums tinkantį operacijos būdą ar jų kombinacijas ir intervalus tarp jų.

GK Klinikoje taikomas individualiai parinktas, kompleksinis gydymo būdas. Dažniausiai kartu reikalinga dermatologo ar trichologo konsultacija, jis specialiu kompiuteriniu aparatu ištirs ir įvertins Jūsų plaukų būklę, plaukų folikulų gyvybingumą, plikimo pobūdį, priežastį, kitas odos ligas ar būkles, kurios gali turėti įtakos nuplikimui.

Ar reikia specialaus pasiruošimo prieš plaukų persodinimą?

Kartais prieš opeaciją gali reikti papildomų procedūrų. Ar reikia jas skirti nuspręs plastikos chirurgas konsultacijos metu.

Jeigu Jūs rūkote, tai prieš operaciją reikia sumažinti cigarečių skaičių. Prieš operaciją rekomenduojama nevartoti Aspirino bei kitų kraujo krešumą mažinančių vaistų.

Kaip vyks operacija?

Operacija vyksta vietinėje nejautroje, prieš tai tinkmai paruošus pacientą. Prieš operaciją, aptarus paciento norus ir įvertinus atskirų zonų nuplikimo laipsnį, sudaromas būsimos operacijos planas ir atliekamas būsimos operacijos bei transplantacijos dizainas. Operacija trunka įvairiai, priklausomai nuo transplantacijos apimties, bei naudojamos metodikos. Dabar naudojat moderniausią GK FUE plaukų transplantacijos metodiką, vienos plaukų transplantacijos procedūros metu persodinami šimtai ar net tūkstančiai mikro-transplantų (pavienių plaukų folikulų ar dviejų – trijų folikulų grupelės) ir implantuojami į nuplikusią odą.

GK FUE operacijos metu kiekvienas svogūnėlis ištraukiamas iš galvos donorinės vietos specialiu robotizuotu įrengimu. Automatizuotas, programuojamas paėmimas ( programuojamas ir svogūnėlių paėmimo gylis, greitis, kiekis, minimaliai traumuojantis paėmimo diametras pritaikytas kiekvieno individualiai paciento plauko storiui, kuris gali būti keičiamas nuo 0,75 iki 0.95 mm , džniausiai iki vieno milimetro) leidžia labai greitai paimti tūkstančius plaukų svogūnėlių.  Mikroninės skylutės nesiekia ir vieno milimetro, dėl to per porą dienų tampa nematomos.

Donoriniai plaukų svogūnėliai laikomi specialiame tirpale ir tam tikroje žemoje temperatūroje, jie paimami labai greitai ir po to tiesiogiai , laikantis specialios mikrooperacinės technikos, implantuojami į plinkančią sritį, o  tai labai svarbu svogūnėliui prigyjimui ir puikiam operacijos rezultatui! Šios  procedūros metu naudojami tik specialūs transplantacijos mikroinstrumentai, didinanti optika bei implanteriai. Paukai transplantuojami pagal iš anksto paruoštą dizainą, išlaikant atskirų sričių individualų augimo kampą, kryptį, tankumą. Transplantacijos metu visada atliekama (Trombocites autocell injections) procedūra, kuri dar padididina svogūnėlių prigyjimą ir skatina naujų plauko folikulų susidarymą.

Būtent GK Klinikoje naudojama moderni  ir inovatyvi GK FUE plaukų transplantacijos metodika yra žymiai pranašesnė už senesnę FUT ar ” juostelės” tipo transplantaciją ar kitas po vieną folikulą implantuojančias  transplantacijos metodikas.

FUT  arba „juostelės” operacijos metu iš pakaušio donorinės srities išpjaunama odos juostelė kartu su plaukų svogūnėliais, kurie po to, rankiniu būdu išdalinami po vieną ar po du. Po to gauti plaukų svogūnėliai įsodinami į norimą sritį tokiu būdu, kad nesiskirtų nuo natūralaus augimo. Tai senas būdas, kurį šiandien praktiškai pilnai pakeitė moderni GK FUE  plaukų transplantacija!

Po operacijos Jūs galite iš karto važiuoti namo arba mes galime pasiūlyti Jums iki kito ryto pasilikti mūsų GK Klinikoje, specialistų priežiūroje.

Kaip vyksta sveikimas, ar reikės specialios priežiūros?

Paprastai grįžti į darbą Jūs galėsite jau po keletos dienų. Maždaug po 4-6 savaičių po operacijos, kai kurie persodinti plaukai iškrenta, nauji pastovūs plaukai išauga 3 mėnesių bėgyje. Tačia Jūs jau galite džiaugtis nauja, tankia šukuosena!

Ar užtenka vieno persodinimo seanso?

Paprastai vieno plaukų transplantacijos seanso nepakanka, jei galva yra visiškai nuplikusi. Norint tankių plaukų, reikia kelių persodinimo procedūrų.

Ar labai matomi randai donorinėje vietoje?

FUE opracijos metu nelieka jokių randų donorinėje vietoje. Naudojant unikalią GK FUE plaukų transplantacijos metodiką jau po dviejų – trijų dienų po transplantacijos nematyti jokių skylučių ir žymių plaukų folikulų paėmimio vietoje, ją dengia trumpi plaukučiai, o transplantuotose srityse auga tiek Jūsų nenutrumpinti plaukai, tiek naujai persodinti plaukų folikulai.

FUT arba „juostelės” operacijos metu lieka 1-2 mm pločio randas pakaušio srityje, bet jį dengia plaukai ir todėl jis yra  praktiškai nematomas.

Kaip palaikyti gautą efektą?

Po plaukų transplantacijos plastikos chirurgas rekomenduos jums įvairias palaikomąsias priemones (pvz.: (Trombocites autocell injections) procedūras, specialias priežiūros priemones, mezoterapiją) operacijos efektui pagerinti ir išlaikyti.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.