Plaukuotosios galvos strities žvynelinės (psoriazės) gydymas UVB „šukom”

Galvos žvynelinė

Ar būna galvos žvynelinė? Jei taip, ar ji dažna?

Galvos žvynelinė yra dažna. Daugeliui sergančiųjų žvyneline yra pakenkiama ir galvos oda. Neretai žvynelinė kaip tik ir prasideda galvos plaukuotosios dalies odoje, tik žmogus to nepastebi arba tiesiog galvoja, kad tai paprastasis pleiskanojimas.

Koks yra galvos plaukuotosios dalies žvynelinės gydymas?

Gydant galvos plaukuotosios dalies žvynelinę, pirmiausia skiriamos gydomosios priemonės, švelniai pašalinančios pleiskanas, vėliau skiriami uždegimą mažinantys bei odos ląstelių augimą veikiantys preparatai. Tačiau jų ne visada pakanka.

Kuo ypatingas gydymas UVB šukomis?

Žinoma, kad daugeliui žvynelinė pagerėja vasarą. Taigi šiuo metu visame pasaulyje žvynelinei gydyti naudojami ultravioletiniai spinduliai. Populiarios viso kūno ultravioletinių spindulių gydomosios procedūros, deja, neveikia plaukuotosios dalies galvos psoriazės eigos, kadangi plaukai yra tarsi filtras ir nepraleidžia spindulių. Taigi buvo sukurtos UVB „šukos“, kurios efektyviai gydoma galvos žvynelinė.

Ar šis gydymas derinamas su medikamentiniu?

Taip, UVB šukos gali būti skiriamos kartu su kitais gydymo būdais.

Ar UVB šukos tinka visiems?

UVB šukos netinka, jei yra padidėjęs Jūsų odos jautrumas saulės spinduliams (sergate porfirija, raudonąja vilklige ar kitomis ligomis, kurias sunkina saulės spinduliai), taip pat jei Jums buvo odos vėžys. Prieš skiriant šias procedūras būtina gydytojo konsultacija.

Kiek procedūrų reikia?

Kiekvienam žmogui reikia skirtingo kiekio procedūrų. Vidutiniškai vienam gydymo kursui reikia 10-20 procedūrų.

Kiek laiko sugaišite? Ar įmanoma tai atlikti per pietų pertrauką?

Pati procedūra trunka nuo 15-30 sekundžių iki 10 minučių. Kadangi GK Klinika yra pačiame miesto centre, tai turėtų būti ideali vieta labai užimtiems žmonėms, kurie atlikę procedūras gali tuoj pat grįžti į darbą.

Registruokitės konsultacijai užpildę formą.

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas bei suderinsime jums patogų vizito laiką.